Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Żeglowanie na Queen - najbardziej cycata relacja z CRO

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12175
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 17.01.2018 21:59

agata26061 napisał(a):
słoma79 napisał(a):
właśnie...miała być Grecja, najlepiej jakaś wyspa...jest Korčula :mrgreen: :oczko_usmiech: :hearts:

... też wyspa :D

Jak się z Wami nie zgodzić???? Nie da rady :roll:

Będą wyspy ale jakie? Któż to wie :mrgreen:
Odwiedzimy może jedną, może dwie :hut:
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 17.01.2018 22:02

beatabm napisał(a):
agata26061 napisał(a):
słoma79 napisał(a):
właśnie...miała być Grecja, najlepiej jakaś wyspa...jest Korčula :mrgreen: :oczko_usmiech: :hearts:

... też wyspa :D

Jak się z Wami nie zgodzić???? Nie da rady :roll:

Będą wyspy ale jakie? Któż to wie :mrgreen:
Odwiedzimy może jedną, może dwie :hut:


albo pięć :wink:

Sućuraj, gdyby nie te promy i kolejki do nich brałbym w ciemno...bardzo mi pasuje ta miejscowość :mrgreen: i widok z portu 8)
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12175
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 17.01.2018 22:06

słoma79 napisał(a):
albo pięć :wink:

Sućuraj, gdyby nie te promy i kolejki do nich brałbym w ciemno...bardzo mi pasuje ta miejscowość :mrgreen: i widok z portu 8)

W 2017 byłam na siedmiu wyspach to w 2018 przez trzy tygodnie to może być podobna ilość :mrgreen: 8O
Co Ci promy przeszkadzają? Dużo ludzi, ruch, cały czas coś się dzieje w tym końcu świata, wróć, Hvaru :oczko_usmiech:
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 17.01.2018 22:17

beatabm napisał(a):
słoma79 napisał(a):
albo pięć :wink:

Sućuraj, gdyby nie te promy i kolejki do nich brałbym w ciemno...bardzo mi pasuje ta miejscowość :mrgreen: i widok z portu 8)

W 2017 byłam na siedmiu wyspach to w 2018 przez trzy tygodnie to może być podobna ilość :mrgreen: 8O
Co Ci promy przeszkadzają? Dużo ludzi, ruch, cały czas coś się dzieje w tym końcu świata, wróć, Hvaru :oczko_usmiech:


właśnie tych ludzi tak się nie czuje...wszyscy gnają dalej, zostają tylko żeglarze i pasażerowie fishów :mrgreen:

a prom mi przeszkadza...zasłania ten mniamniuśny napis 8O :devil: :la:

Obrazek
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 17.01.2018 22:26

beatabm napisał(a):
słoma79 napisał(a):
gusia-s napisał(a):Oooo Felun ... :mrgreen: to własnie on mnie dostarczył do Sucuraja ale w znacznie lepszą pogodę :).
Groźnie się robi jakoś :|

to który Felun cię w końcu dostarczył? Bo niby stałaś za sterem mojego, a ja tym nie płynąłem...ten za oknem Kapitańskiej to Felun Jedan...mój to Felun...dwie różne krypy :mrgreen:

Gusia się nacycała i Feluny pomieszała :roll: :mrgreen:
8O Chyba macie rację, nacycana straciłam pełną kontrolację :roll:
Płynęłam Felunem ... bez dopisku Jedan ... nie wiedziałam, ze ich jest dwóch jak kilerów :mrgreen:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12175
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 17.01.2018 22:28

słoma79 napisał(a):właśnie tych ludzi tak się nie czuje...wszyscy gnają dalej, zostają tylko żeglarze i pasażerowie fishów :mrgreen:

a prom mi przeszkadza...zasłania ten mniamniuśny napis 8O :devil: :la:

Prom raz jest, za chwilę go nie ma :oczko_usmiech:
Natomiast żeglarze...hmmm..... dużo z nich jest bardzo chętnych do zawierania nowych znajomości, jest szansa pocycać na jakimś jachcie :mrgreen: Złaknieni towarzystwa po całym dniu w morzu szukają przygód na lądzie :oczko_usmiech:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12175
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 17.01.2018 22:30

gusia-s napisał(a):Gusia się nacycała i Feluny pomieszała :roll: :mrgreen: 8O Chyba macie rację, nacycana straciłam pełną kontrolację :roll:
Płynęłam Felunem ... bez dopisku Jedan ... nie wiedziałam, ze ich jest dwóch jak kilerów :mrgreen:

Jedan czy dwóch, ważne że felun :mrgreen:
Gusia tylko Ty z Queen nie idź na jakiś inny jacht przez pomyłkę :roll: 8O 8O
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 17.01.2018 22:33

beatabm napisał(a):
gusia-s napisał(a):Gusia się nacycała i Feluny pomieszała :roll: :mrgreen: 8O Chyba macie rację, nacycana straciłam pełną kontrolację :roll:
Płynęłam Felunem ... bez dopisku Jedan ... nie wiedziałam, ze ich jest dwóch jak kilerów :mrgreen:

Jedan czy dwóch, ważne że felun :mrgreen:
Gusia tylko Ty z Queen nie idź na jakiś inny jacht przez pomyłkę :roll: 8O 8O


przed chwilą sama namawiałaś do cycania u spragnionych żeglarzy z sąsiedztwa :mrgreen:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12175
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 17.01.2018 22:37

słoma79 napisał(a):
przed chwilą sama namawiałaś do cycania u spragnionych żeglarzy z sąsiedztwa :mrgreen:


Możesz u innych jak Queen nie ma ale tu????? Na CRO. pl Obrazek jest tylko jedna :twisted:
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 17.01.2018 22:38

beatabm napisał(a):
słoma79 napisał(a):
przed chwilą sama namawiałaś do cycania u spragnionych żeglarzy z sąsiedztwa :mrgreen:


Możesz u innych jak Queen nie ma ale tu????? Na CRO. pl Obrazek jest tylko jedna :twisted:


nie, no tego nie musisz mi tłumaczyć tymi wielkimi fioletowymi literami w stylu disco :mrgreen:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12175
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 17.01.2018 22:40

słoma79 napisał(a):
nie, no tego nie musisz mi tłumaczyć tymi wielkimi fioletowymi literami w stylu disco :mrgreen:

Jeszcze trochę w tym Sucuraju postoimy to i disco będzie. Tylko Doktora trzeba obudzić. Będzie...będzie zabawa...będzie się działo...... :mrgreen:
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 17.01.2018 23:25

beatabm napisał(a):
słoma79 napisał(a):
nie, no tego nie musisz mi tłumaczyć tymi wielkimi fioletowymi literami w stylu disco :mrgreen:

Jeszcze trochę w tym Sucuraju postoimy to i disco będzie. Tylko Doktora trzeba obudzić. Będzie...będzie zabawa...będzie się działo...... :mrgreen:


Nie wątpię...tylko niech nie wkłada rękawic 8O
DoktorDoktor
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 52
Dołączył(a): 05.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) DoktorDoktor » 18.01.2018 00:29

beatabm napisał(a):
Katerina napisał(a):Biedny Doktor...musiał bardzo się bać :mrgreen:

Ale czarno na niebie 8O Aż strach się bać, bo w tym strachu człowiek się nacyca i będzie zdany na łaskę i niełaskę żywiołów :roll: :oczko_usmiech:

Pozdrowienia dla Kapitana i całej Załogi. :papa: Trzymam kciuki za pogodę 8)

Takiego bohatera zgrywa a padł ze strachu :mrgreen:
Pozdrawiamy :wink:


Ja, że tak powiem i ten tego.... Jakie się bać???? Ja?? :roll: :roll: Ten rejs był rejsem stażowym, więc roboty po uszy i zmęczony w porcie zasnąłem. Jak mówi Dobra Księga, duch prawdzie ochoczy ale ciało słabe...

oj, bo założę rekawiczki :mrgreen: :mrgreen:

a wieczorem... będę doktorem.... będę doktorem.... :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 18.01.2018 00:38

DoktorDoktor
oj, bo założę rekawiczki :mrgreen: :mrgreen:

a wieczorem... będę doktorem.... będę doktorem.... :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:


Nie obiecuj.. :oczko_usmiech: I tak pewnie znowu znikniesz na dłużej :roll:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 18.01.2018 09:19

słoma79 napisał(a):
beatabm napisał(a):
gusia-s napisał(a):Gusia się nacycała i Feluny pomieszała :roll: :mrgreen: 8O Chyba macie rację, nacycana straciłam pełną kontrolację :roll:
Płynęłam Felunem ... bez dopisku Jedan ... nie wiedziałam, ze ich jest dwóch jak kilerów :mrgreen:

Jedan czy dwóch, ważne że felun :mrgreen:
Gusia tylko Ty z Queen nie idź na jakiś inny jacht przez pomyłkę :roll: 8O 8O

przed chwilą sama namawiałaś do cycania u spragnionych żeglarzy z sąsiedztwa :mrgreen:
O i weź tu zrozum kobietę :mrgreen:
Podczas mojego wrześniowego rejsu wzięłam i poszłam se na inny jacht ... ale mnie tam ucycali :hearts: prawdziwymi pysznościami a nie jakąś "rudą" jak na wszystkich pozostałych :?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Żeglowanie na Queen - najbardziej cycata relacja z CRO - strona 105
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone