Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Żeglowanie na Queen - najbardziej cycata relacja z CRO

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12175
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 17.01.2018 12:42

Katerina napisał(a):Biedny Doktor...musiał bardzo się bać :mrgreen:

Ale czarno na niebie 8O Aż strach się bać, bo w tym strachu człowiek się nacyca i będzie zdany na łaskę i niełaskę żywiołów :roll: :oczko_usmiech:

Pozdrowienia dla Kapitana i całej Załogi. :papa: Trzymam kciuki za pogodę 8)

Takiego bohatera zgrywa a padł ze strachu :mrgreen:
Pozdrawiamy :wink:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 17.01.2018 17:27

Bez rękawiczek nie czuje się mocny :wink: :mrgreen:
Abakus68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 19.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abakus68 » 17.01.2018 18:14

Niby raj (sucu) a jeszcze dzień nie minął, a już "trup" na pokładzie :mrgreen:
Taki nieco wiejski ten Sucuraj, nie za wysoki, spokojny... a fale... Ech, moja córa, jak była młodsza to aby tylko fale...
IMGP1848.JPG

Brela 2010- Kurczę to zaraz 8 lat minie...
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18316
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 17.01.2018 18:41

Zdzichu , straszy jestem "troszkę" od Twojej córy , ale zabawę z falami lubię bardzo ( wyjątek stanowią skaliste brzegi :wink: )

W Sucuraju byłem razy kilka , ale to było bardzo dawno . . . i pogoda była zupełnie nie sztormowa


Pozdrawiam
Piotr
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 17.01.2018 19:15

gusia-s napisał(a):
agata26061 napisał(a):... Ale na szczęście mamy piękną Chorwację i tam wolimy jeździć :D
Pamiętam jak jeszcze niedawno pisałaś po perypetiach związanych z powrotem z Cro, że mąż kategorycznie odmówił ponownych wakacji w tym kraju ale na szczęście bardzo szybko mu minęło :mrgreen: bo już kolejne wakacje znów tam byliście ... te z sąsiadami czyli ostatnie :mrgreen:
My już chyba 3 rok z rzędu sobie mówimy, że teraz już przerwa i zdrada :mrgreen: No i te lody sobie przez zimę kruszeją. Ja nie wiem... chyba, żeby faktycznie do tego doszło musiałabym zostać tu zbanowana :mrgreen:
Inaczej jakoś tego nie widzę :mrgreen:

No i właśnie u Ciebie w relacji dziś pisałam, że tak sobie ostatnio na ten Bracz spoglądam, ale zobaczymy co z tego wyjdzie. Miała być zdrada na rzecz Bułgarii, później Grecji, ale chyba zostanie Cro znowu. Jeśli nie uda się z wyspą, to na Makarskiej Rivierze pewnie się oprzemy. Wolałabym już nie, no ale czas pokaże
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12175
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 17.01.2018 20:05

gusia-s napisał(a):Bez rękawiczek nie czuje się mocny :wink: :mrgreen:

Bez rękawiczek i bez noża w łapie :mrgreen:
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 17.01.2018 20:08

gusia-s napisał(a):Oooo Felun ... :mrgreen: to własnie on mnie dostarczył do Sucuraja ale w znacznie lepszą pogodę :).

Groźnie się robi jakoś :|


to który Felun cię w końcu dostarczył? Bo niby stałaś za sterem mojego, a ja tym nie płynąłem...ten za oknem Kapitańskiej to Felun Jedan...mój to Felun...dwie różne krypy :mrgreen:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12175
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 17.01.2018 20:08

Abakus68 napisał(a):Niby raj (sucu) a jeszcze dzień nie minął, a już "trup" na pokładzie :mrgreen:
Taki nieco wiejski ten Sucuraj, nie za wysoki, spokojny... a fale... Ech, moja córa, jak była młodsza to aby tylko fale...
Brela 2010- Kurczę to zaraz 8 lat minie...

Za szybko, prawda?
Sucuraj to tak naprawdę większa wiocha, w gruncie rzeczy nic tam nie ma. Na plaży fale nie były jeszcze duże - to fakt - jednak woda była zimna, jakoś nie nastrajało to na kąpiel. Powiem Ci że boję się większych fal - nie wiem czy pozwoliłabym dziewczynkom się kąpać :wink:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12175
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 17.01.2018 20:09

piotrf napisał(a):W Sucuraju byłem razy kilka , ale to było bardzo dawno . . . i pogoda była zupełnie nie sztormowa
Pozdrawiam
Piotr

Zazdroszczę, wolałabym ładną pogodę niż wichurę i zlewę :roll:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12175
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 17.01.2018 20:10

agata26061 napisał(a):No i właśnie u Ciebie w relacji dziś pisałam, że tak sobie ostatnio na ten Bracz spoglądam, ale zobaczymy co z tego wyjdzie. Miała być zdrada na rzecz Bułgarii, później Grecji, ale chyba zostanie Cro znowu. Jeśli nie uda się z wyspą, to na Makarskiej Rivierze pewnie się oprzemy. Wolałabym już nie, no ale czas pokaże

Też miałam jechać w tym roku do Grecji i zgadnij, dokąd jadę? :mrgreen:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12175
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 17.01.2018 20:13

słoma79 napisał(a):
gusia-s napisał(a):Oooo Felun ... :mrgreen: to własnie on mnie dostarczył do Sucuraja ale w znacznie lepszą pogodę :).

Groźnie się robi jakoś :|


to który Felun cię w końcu dostarczył? Bo niby stałaś za sterem mojego, a ja tym nie płynąłem...ten za oknem Kapitańskiej to Felun Jedan...mój to Felun...dwie różne krypy :mrgreen:

Gusia się nacycała i Feluny pomieszała :roll: :mrgreen:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 17.01.2018 21:33

beatabm napisał(a):
agata26061 napisał(a):No i właśnie u Ciebie w relacji dziś pisałam, że tak sobie ostatnio na ten Bracz spoglądam, ale zobaczymy co z tego wyjdzie. Miała być zdrada na rzecz Bułgarii, później Grecji, ale chyba zostanie Cro znowu. Jeśli nie uda się z wyspą, to na Makarskiej Rivierze pewnie się oprzemy. Wolałabym już nie, no ale czas pokaże

Też miałam jechać w tym roku do Grecji i zgadnij, dokąd jadę? :mrgreen:

A no właśnie tak to już jest jak się w Chorwacji człowiek zakocha :D
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 17.01.2018 21:35

agata26061 napisał(a):
beatabm napisał(a):
agata26061 napisał(a):No i właśnie u Ciebie w relacji dziś pisałam, że tak sobie ostatnio na ten Bracz spoglądam, ale zobaczymy co z tego wyjdzie. Miała być zdrada na rzecz Bułgarii, później Grecji, ale chyba zostanie Cro znowu. Jeśli nie uda się z wyspą, to na Makarskiej Rivierze pewnie się oprzemy. Wolałabym już nie, no ale czas pokaże

Też miałam jechać w tym roku do Grecji i zgadnij, dokąd jadę? :mrgreen:

A no właśnie tak to już jest jak się w Chorwacji człowiek zakocha :D


Ja co rok mówię do męża - czas na Toskanię...i co?
Dalmacja wzywa :oczko_usmiech:
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 17.01.2018 21:35

agata26061 napisał(a):
beatabm napisał(a):
agata26061 napisał(a):No i właśnie u Ciebie w relacji dziś pisałam, że tak sobie ostatnio na ten Bracz spoglądam, ale zobaczymy co z tego wyjdzie. Miała być zdrada na rzecz Bułgarii, później Grecji, ale chyba zostanie Cro znowu. Jeśli nie uda się z wyspą, to na Makarskiej Rivierze pewnie się oprzemy. Wolałabym już nie, no ale czas pokaże

Też miałam jechać w tym roku do Grecji i zgadnij, dokąd jadę? :mrgreen:

A no właśnie tak to już jest jak się w Chorwacji człowiek zakocha :D


właśnie...miała być Grecja, najlepiej jakaś wyspa...jest Korčula :mrgreen: :oczko_usmiech: :hearts:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 17.01.2018 21:55

słoma79 napisał(a):
właśnie...miała być Grecja, najlepiej jakaś wyspa...jest Korčula :mrgreen: :oczko_usmiech: :hearts:

... też wyspa :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Żeglowanie na Queen - najbardziej cycata relacja z CRO - strona 104
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone