Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ze Slano na Korcule

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
daemce
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 07.05.2012
Ze Slano na Korcule

Nieprzeczytany postnapisał(a) daemce » 07.05.2012 22:47

Witam.

Słowem wstępu: w czerwcu planuję wyjazd z moją partnerką do Slano, w okolicach Dubrovnika. Mamy już kupiony przelot i kwaterę, ale planujemy po Chorwacji poruszać się na własną rękę (czyt. busami i promami), zamiast kupować "wycieczki fakultatywne" w biurze obsługującym nasz turnus. Wiadomo jak takie przedsięwzięcia wyglądają, a my chcemy trochę zachłysnąć się Chorwacją i obowiązkowo poczynić jakieś malownicze fotosy (interesuję się fotografią na poziomie "amatorsko-półprofesjonalnym"). Jedną z wypraw chcemy odbyć do miasta Korcula, ale mam problemy z wygrzebaniem w sieci informacji czy jest to możliwe w opisany przeze mnie wyżej sposób, przy założeniu, że startujemy z samego Slano (chcielibyśmy się zamknąć w jednym dniu). Znalazłem, co prawda, informacje o kursach autobusowych (klik), które jeżdżą do Orebica, skąd przeprawić się można na Korcule promem, tudzież prom wliczony jest w podróż autobusem. Problem w tym, że nie doszukałem się tam, czy taki kurs z Dubrovnika do Korculi/Orebica zatrzymuje się w Slano i czy można w tymże Slano do autobusu się dosiąść... Czy ktoś z forumowiczów jest w stanie powiedzieć coś więcej na ten temat?
Z góry dzięki za wszelką pomoc.

Pozdrawiam,
Mikołaj.

Powrót do Alternatywne środki lokomocji


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone