Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Zdjecia Z Cro

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 16.04.2006 12:35

[quote="Emil"]Witam,

Dzięki Petris!

Znalazłem w necie http://www.hvar.hr/ivankovic/hrv/index.htm

Czy to o ten apartman chodzi?

Pzdr
...............
Robert[/quot



Tak to jest ten dom co widzisz z lewej strony nad plaza,do plazy jeden masz kroczek.bardzo sympatyczna obsluga

Pierwasze zdjecie przy kortach z lewej strony Spila nastepnie plaza ta z mojedo zdjecia i duzy dom z restauracja otworzony w zeszlym roku. nastepnie idziesz troche dalej i masz apartamenty ivankocic..Zeskanuje zdjecia to przesle widok przy wejsciu na otoczenie posesjii. I drugie na plaze. od strony apartamentowNa zdjeciu siostra wlasciciela :)
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 16.04.2006 12:57

Obrazek


plaza od strony domu.


Obrazek


teren przy wejsciu.Apartamenty ładne. to ostatni dom .

Spila w centrum.
Emil
Odkrywca
Posty: 87
Dołączył(a): 15.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Emil » 16.04.2006 13:10

Jeszcze raz wielkie Dzięki,

Czy te apartamenty Ivankovic też mają tarasy/balkony z widokiem na morze?

Ostatni dom mam rozumieć w miejscowości Ivan Dolac?

A jak daleko jest od niego do centrum (sklepu, targu itp.)

A jak byś miała wybierać pomiędzy Spilą a Ivankovic ?

Pzdr
...........
Robert
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 16.04.2006 13:37

Emil napisał(a):Jeszcze raz wielkie Dzięki,

Czy te apartamenty Ivankovic też mają tarasy/balkony z widokiem na morze?

Ostatni dom mam rozumieć w miejscowości Ivan Dolac?

A jak daleko jest od niego do centrum (sklepu, targu itp.)

A jak byś miała wybierać pomiędzy Spilą a Ivankovic ?

Pzdr
...........
Robert



Na stronie ivancowic na pierwszym zdjeciu pokazane jest prawie cale Ivan Dolac. idac w lewo jest pare domow, lecz nie maja ciekawych plaz.Spila widziales zdjęcia,z lewej widac boisko graja tam w tenisa pilke, co kto lubi,w samym rogu widzisz kawaleczek plazy Spili i dalej idac w prawo ,az do plazy zwirowej sa miejsca do plazowania tarasy wybetenowane.Z przodu widac restauracje,bardzo ładna,przed restauracja miejsce na gre w kule.nastepnie plaza co masz na moim zdjeciu i Dom z restauracja ,idac w gore miasteczka, masz piekarnie i sklep " mydło i powidło" Przy tym domu był stragan z warzywami i owocami.Idąc dalej w prawo mijasz kilka domow i koniec Iven Dolac.Zamknieta ich plaza,Mozna jednak pochodzic i w lewo od Spili i w prawo od ivanovic i znajdujesz tam bardzo sliczne małe plaze textylno-nudystyczne.Jedzenie jesli chcesz zywic sie w restauracjii podobniez bardzo dobre ja nie korzystalam.

Poniewaz zawsze staram sie byc dość długo w Chorwacjii szukam miejsc tanich, do zeszlego roku nocowalam na campach w namiocie i przyczepach ,pierwszy raz bylam w apartamencie .Pytalam sie o ceny w ivenovic były tansze o 5 euro ale ładnie jest tu i tu.Czytałam na FORUM o innych domach nad samym morzem,lecz ceny były dosc wysokie.

Pozdrowienia petris

My w tym roku do 15 wrzesnia ,lecz na Peljeśac do Orebića
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 16.04.2006 13:43

Emil napisał(a):Jeszcze raz wielkie Dzięki,

Czy te apartamenty Ivankovic też mają tarasy/balkony z widokiem na morze?



8 i wiecej metrow w zaleznosci od apartamentu.



Ostatni dom mam rozumieć w miejscowości Ivan Dolac?

A jak daleko jest od niego do centrum (sklepu, targu itp.)

A jak byś miała wybierać pomiędzy Spilą a Ivankovic ?

Pzdr
...........
Robert
Emil
Odkrywca
Posty: 87
Dołączył(a): 15.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Emil » 16.04.2006 13:46

Witam,

My w tamtym roku byliśmy w Orebiczu.

Jeśli chcielibyście dodatkowych informacji to cghętnie się zrewanżuję :)

Pzdr Robert.

Ps. Właśnie znalazłem na stronie Spili cennik apt nr 1, 3, 6a w cenie 30, 35 Euro to jakby trochę więcej jak wy płaciliście.
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 16.04.2006 13:58

Faktycznie ,znalazłam tez ich ceny,podnieśli chyba o 5 E.Mnie sie zdaje,ze Chorwacja jest teraz bardzo drogim krajem.Kiedys za ta sama cene byłam miesiac.
Emil
Odkrywca
Posty: 87
Dołączył(a): 15.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Emil » 16.04.2006 14:03

Witam,


Apartament A1 i A2 u Ivankovic za 22 Euro i jak piszą z klimą :)

Pzdr
Robert
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 16.04.2006 15:16

petris napisał(a):Mnie sie zdaje,ze Chorwacja jest teraz bardzo drogim krajem.Kiedys za ta sama cene byłam miesiac.


To porównaj np. z Włochami lub Grecją, o Polsce nie wspominając.... :lol: :lol: :lol:
Abym miał gdzie spać, w przerwach między pływaniem, w Mikołajkach w sierpniu za apartament 2 pokojowy płacę 290 PLN/dzień + 430 PLN za miesiąc za miejsce do "parkowania" motor boatu Okazja :? :? :?

Byłem, widziałem.
Pozdrawiam

FUX
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005
Pakostane

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 16.04.2006 15:50

Wrzucam parę fotek od siebie zrobionych nie najwyższych lotów Sonym P7.http://www.fux_11.pl.ao.pl/
Większąść zdjęć robiłem analogowym Nikonem F50, lecz skanowanie tych zdjęć jest ponad moje siły, więc w tym albumie ich nie ma.
Tydzień temu sprawiłem sobie cuuuuuuuuuudownego, nowiutkiego, cyfrowego Nikona D50 i obiecuję, że po powrocie z Cro w tym roku, zamieszczę fotek więcej.

Pozdrawiam

FUX
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 16.04.2006 16:15

Emil napisał(a):Witam,


Apartament A1 i A2 u Ivankovic za 22 Euro i jak piszą z klimą :)

Pzdr
Robert



No to sie nie zastanawiaj i rezerwujl.Bardzo mi sie te apartamenty podobały.Byłam w nich i ogladalam wszystkie po koleji.Siostra bardzo sympatyczna i oprowadzala nas po całym domostwie.

A ja życze Ci wspaniałego pobytu.Hvar objezdzilam i w/g mnie Ivan Dolac jest bardzo ładnym miejscem do odpoczynku,wszędzie blizko i ładne plaze choc maleńkie.
Emil
Odkrywca
Posty: 87
Dołączył(a): 15.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Emil » 16.04.2006 16:40

petris napisał(a):
Emil napisał(a):Witam,


Apartament A1 i A2 u Ivankovic za 22 Euro i jak piszą z klimą :)

Pzdr
Robert



No to sie nie zastanawiaj i rezerwujl.Bardzo mi sie te apartamenty podobały.Byłam w nich i ogladalam wszystkie po koleji.Siostra bardzo sympatyczna i oprowadzala nas po całym domostwie.

A ja życze Ci wspaniałego pobytu.Hvar objezdzilam i w/g mnie Ivan Dolac jest bardzo ładnym miejscem do odpoczynku,wszędzie blizko i ładne plaze choc maleńkie.



Właśnie napisałem maila z zapytaniem czy mają wolnw apartamenty:)

We wtorek dam tel. znajomemu Serbowi z prośbą aby zarezerwował telefonicznie.

Raz jeszcze wielkie dzięki Petris.

Ps. Mam nadzieję ze jeszcze mają wolne.
A do Orebicza jedziecie w ciemno czy już coś zarezerwowaliście?
Mam namiar na fajny apartament w którym byliśmy w tamtym roku.
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 16.04.2006 18:09

Emil napisał(a):
petris napisał(a):
Emil napisał(a):Witam,


Apartament A1 i A2 u Ivankovic za 22 Euro i jak piszą z klimą :)

Pzdr
Robert



No to sie nie zastanawiaj i rezerwujl.Bardzo mi sie te apartamenty podobały.Byłam w nich i ogladalam wszystkie po koleji.Siostra bardzo sympatyczna i oprowadzala nas po całym domostwie.

A ja życze Ci wspaniałego pobytu.Hvar objezdzilam i w/g mnie Ivan Dolac jest bardzo ładnym miejscem do odpoczynku,wszędzie blizko i ładne plaze choc maleńkie.



Właśnie napisałem maila z zapytaniem czy mają wolnw apartamenty:)

We wtorek dam tel. znajomemu Serbowi z prośbą aby zarezerwował telefonicznie.

Raz jeszcze wielkie dzięki Petris.

Ps. Mam nadzieję ze jeszcze mają wolne.
A do Orebicza jedziecie w ciemno czy już coś zarezerwowaliście?
Mam namiar na fajny apartament w którym byliśmy w tamtym roku.



Wiesz my mamy sentyment do camp.,apartamenty sa swietne lecz zawsze nas korci camp.Mamy wykupione 15 dni w Funclubie ,takie coś z aktywnym wypoczynkiem,jak byłes to na pewno znasz ten camp.
Moze masz jakieś ciekawe miejsca tylko przez Ciebie znalezione??Czytając temat :) :!: rozmyliśmy go bardzo ,za co wszystkich FORUMOWICZÓW przepraszam.Jak masz cos ciekawego o półwyspie Peljesacu to może otworzysz nowy temat,na pewno wiele osob by to usatysfakcjonowało. :D :D
ozyrys760
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 174
Dołączył(a): 04.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ozyrys760 » 23.09.2011 12:12

Ładne zdjęcia, fajnie się ogląda.
Michał1994
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 23.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Michał1994 » 26.06.2014 19:22

To nie będzie związane ze zdjęciami, ale chciałbym się dowiedzieć takiej rzeczy. Otóż, mam lustrzankę cyfrową, ale nie mam jakiegoś dobrego obiektywu. Jak zrobić zdjęcie wieczorem np. aby było ono dobrze widoczne? Ktoś się na tym zna?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Zdjecia Z Cro - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone