Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Zavalatica /wyspa Korcula/ - Milenka i Jakov

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
leszekmw
Croentuzjasta
Posty: 170
Dołączył(a): 14.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) leszekmw » 18.08.2011 09:59

majeczka to może byś zrobiła parę tego apartamentu z basenem przy okazji...
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 24.08.2011 07:43

leszekmw napisał(a):majeczka to może byś zrobiła parę tego apartamentu z basenem przy okazji...


...fotki zrobione, prześlę Ci później na pocztę :D
leszekmw
Croentuzjasta
Posty: 170
Dołączył(a): 14.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) leszekmw » 24.08.2011 08:43

czekam cierpliwie w takim razie... . pytałaś może o ceny ?
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 25.08.2011 16:18

...niestety nie znam cen, fotki robiłam pływając od zatoczki do zatoczki lub z plaży na plażę, ale tylko z morza :cry:
...jeśli jesteś zainteresowany tą lokalizacją mogę zapytać Milenkę, jednak powiem Ci, że w samej Zavalaticy nawet pomimo tego, że jest tu niewielka kondensacja apartamentów, podobnych jest kilka, wzdłuż portu lub w niewielkiej odległości od portu :papa:
leszekmw
Croentuzjasta
Posty: 170
Dołączył(a): 14.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) leszekmw » 26.08.2011 12:14

z basenami ?
Maximus_89
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 05.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maximus_89 » 29.08.2011 14:26

Czy mólbym prosic o namiary na apartament o którym jest ten wątek? Z góry serdecznie dziekuje. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 29.08.2011 14:38

Maximus_89 napisał(a):Czy mólbym prosic o namiary na apartament o którym jest ten wątek? Z góry serdecznie dziekuje. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

...właśnie wysłałam Ci wiadomość :papa:
daisykf
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 763
Dołączył(a): 16.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) daisykf » 22.09.2011 21:09

Witam, wszystkich wielbicieli Milenki i Jakoba.
Ponieważ uważam się za prekursora tej miejscowości (np. Majeczka pewnie potwierdzi- PONTON- pamietasz).
Pozwolę sobie w najbliższym czasie skreślić kilka zdań na temat.
Wrócilismy tradycyjnie całą naszą dwunastką kilka dni temu.
A teraz ze wzgledu na późną pore Wszystkich pozdrawiam.
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 22.09.2011 22:46

daisykf napisał(a):Witam, wszystkich wielbicieli Milenki i Jakoba.
Ponieważ uważam się za prekursora tej miejscowości (np. Majeczka pewnie potwierdzi- PONTON- pamietasz).
Pozwolę sobie w najbliższym czasie skreślić kilka zdań na temat.
Wrócilismy tradycyjnie całą naszą dwunastką kilka dni temu.
A teraz ze wzgledu na późną pore Wszystkich pozdrawiam.


...potwierdzam, jak najbardziej potwierdzam, ale to nie tylko ponton, to również m.in. dzięki Tobie pierwszy raz trzy lata temu znaleźliśmy się na Korculi, właśnie w Zavalaticy, gdzie poznaliśmy Milenkę i Jakova :D
Spędziliśmy tam wówczas 8 dni, później wraz z przyjaciółmi przenieśliśmy się do Prigradicy :D


...na pewno przyjemność czytania i oglądania będzie wielka... :D
... och, sentymenty... :D

...co u nich słychać; pisz, pisz, może się cieplej wokół zrobi? :papa:
mars30
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 20.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mars30 » 25.09.2011 08:26

Witaj Majeczko czy mogłabyś podać namiary na tą kwatere oraz bezpośredni kontakt? adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl z góry bardzo dziękuje :D
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 26.09.2011 13:34

mars30 napisał(a):Witaj Majeczko czy mogłabyś podać namiary na tą kwatere oraz bezpośredni kontakt? adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl z góry bardzo dziękuje :D


...podałam Ci bezpośredni kontakt, apartamenty częściowo już są zarezerwowane. W sierpniu np. będzie trudno. :papa:
kmalinek
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 02.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmalinek » 30.09.2011 11:25

Bardzo duży usmiech pojawił sie na mojej twarzy gdy czytałem ten watek - Milenka wspominała mi o ERKONDYSZYN i Łukaszu ;) Majeczka zapewne minęliśmy się w trasie (ty jechałaś do Milenki a my wracaliśmy od niej) Pamiętajcie - spokojno spokojno spokojno = polako:)
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 28.07.2012 21:03

... z uwagi na to, że przez kilka dni przebywam obecnie w terenie mało dostępnym do internetu, i nie zawsze, codziennie mogę odbierać pocztę, wszystkich do mnie piszących na e-maila informuję, że jedyny wolny termin w apartamencie Milenki i Jakova w Zavalaticy jest wolny jedynie od 5 - 15 sierpnia, i jest to górny, a nie dolny apartament, dysponujacy miejscami na 5 - 6 osób :D
lukskajwoker
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 279
Dołączył(a): 15.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukskajwoker » 30.07.2012 16:43

kmalinek napisał(a):Bardzo duży usmiech pojawił sie na mojej twarzy gdy czytałem ten watek - Milenka wspominała mi o ERKONDYSZYN i Łukaszu ;) Majeczka zapewne minęliśmy się w trasie (ty jechałaś do Milenki a my wracaliśmy od niej) Pamiętajcie - spokojno spokojno spokojno = polako:)


o kurcze. ERKONDYSZYN :) zapomniałem.. hehehe. to było... ehhhhh

jeszcze kilka dni i 3 tygodnie u Krajancićów :)
lukskajwoker
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 279
Dołączył(a): 15.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukskajwoker » 30.07.2012 16:44

majeczka napisał(a):... z uwagi na to, że przez kilka dni przebywam obecnie w terenie mało dostępnym do internetu, i nie zawsze, codziennie mogę odbierać pocztę, wszystkich do mnie piszących na e-maila informuję, że jedyny wolny termin w apartamencie Milenki i Jakova w Zavalaticy jest wolny jedynie od 5 - 15 sierpnia, i jest to górny, a nie dolny apartament, dysponujacy miejscami na 5 - 6 osób :D


wydaje mi się że górny ma miejsca na 7 osób aż.
jedna sypialnia - 2 osoby,
druga - 3 osoby
pokój dzienny - 2 osoby.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Zavalatica /wyspa Korcula/ - Milenka i Jakov - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone