Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Zavala na Hvarze

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
m82m
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 765
Dołączył(a): 15.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) m82m » 18.05.2010 14:23

Proszę bardzo kilka namiarów poszło na e-mail.
Szanse zawsze są :D
Jak będzie to się okaże na miejscu.
pawlop
Croentuzjasta
Posty: 204
Dołączył(a): 22.10.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawlop » 18.05.2010 16:12

A czy ja taż mógłbym dostać namiary na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl ?
nexus6
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 11.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) nexus6 » 19.05.2010 05:10

Ja też poproszę na d.pietron(at)gmail.com
trajano
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 320
Dołączył(a): 27.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) trajano » 13.07.2010 14:24

Czy i ja mogę prosić o namiar? adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
approjekt
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 20.08.2010
zavala rent a boat?

Nieprzeczytany postnapisał(a) approjekt » 13.06.2011 09:34

czy w zavali można wypozyczyć łodź za rozsądne pieniądze bo gugle kierują mnie do bradzo drogich wypoyczalni w m. Hvar wyłącznie.
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006
Re: zavala rent a boat?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 13.06.2011 12:44

approjekt napisał(a):czy w zavali można wypozyczyć łodź za rozsądne pieniądze bo gugle kierują mnie do bradzo drogich wypoyczalni w m. Hvar wyłącznie.

Zavala to osiedle. Nie licz na nic więcej jak tylko apartamentowce. Zapytaj gospodarza, być może on dysponuje czymś, co Ci wynajmnie.
Adam Sz.
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 207
Dołączył(a): 03.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam Sz. » 13.06.2011 14:33

Jest tam mały port i kilka łódek stało w nim w zeszłym roku. Były też na wysokości różnych apartamentów przy samej plaży. Czy do wypożyczenia - nie wiem, nie próbowałem :wink:

Poszukaj czegoś na www.tzjelsa.hr.
Zavala administracyjnie należy do Jelsy, więc jak sie zapytasz, może sie dowiesz ... Ewentualnie właściciele apartamentów coś opdowiedzą ...
approjekt
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 20.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) approjekt » 13.06.2011 15:22

Dziękuję za podpowiedzi :)
Tom@sz
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 14.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tom@sz » 01.08.2014 21:16

Przejazd przez tunel Pitve jest najbardziej cywilizowaną i najłatwiejszą drogą do Zavali.
Ciekawszą alternatywą jest skręcenie z nowej drogi łączącej Stari Grad z Hvarem (za nowym tunelem) w szutrową drogę biegnącą wzdłuż brzegu morza /jest tam znak zakazu wjazdu.
Mija się m.in plazę Lucice i dojezdza do Zavali od strony Sv. Niedieli...
Rewelacyjne widoki wiele razy opisywane na forum -naprawdę warto.
Spokojnie mozna przejechac nawet kompaktowym autem...
Przed nami jechało sobie wolno czerwone buggy zbudowane na bazie garbusa...
Inną alternatywą jest dojazd -również szutową droga- która biegnie srodkiem wyspy, kończąc sie -równie widokowym zjazdem serpentynami z widokiem na morze- u wylotu tunelu Pitve od strony Zavali.
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Zavala na Hvarze - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone