Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Zavala Apartamenty Kristijan czy ktoś może był?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pawlop
Croentuzjasta
Posty: 204
Dołączył(a): 22.10.2006
Zavala Apartamenty Kristijan czy ktoś może był?

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawlop » 14.06.2011 18:54

Mam zarezerwowany apartament w pierwszej połowie lipca i chciałbym się dowiedzieć, czy ktoś był może w tych apartamentach i może coś napisać o apartamentach i okolicy w której się znajdują. Zwłąszcza interesuje mnie jakie w pobliżu są plaże i czy jest cicho i spokojnie. Z góry dzięki za informacje.
poti
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 132
Dołączył(a): 30.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) poti » 30.12.2011 17:19

Ponawiam pytanie, może jednak ktoś już tam nocował? :?:
pawlop
Croentuzjasta
Posty: 204
Dołączył(a): 22.10.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawlop » 31.12.2011 12:01

Tak, ja tam nocowałem.
Kacper111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1144
Dołączył(a): 04.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kacper111 » 31.12.2011 13:28

pawlop napisał(a):Tak, ja tam nocowałem.



autorowi chyba chodziło o coś wiecej niż ten post
poti
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 132
Dołączył(a): 30.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) poti » 31.12.2011 14:28

Tak, chodziło mi o odpowiedzi na pytania zadane na początku tego wątku. Skoro już tam nocowałeś to może mógłbyś podzielić się wrażeniami. Bardzo proszę...
poti
pawlop
Croentuzjasta
Posty: 204
Dołączył(a): 22.10.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawlop » 31.12.2011 17:23

Apartamenty czyste i w spokojnej okolicy. Gospodarz mieszka w Jelsie. Do najbliższej żwirkowej plaży jest około 60-70m ale ją raczej okupują mieszkańcy najbliższego apartamentu. Poza tym jest kilka miejsc z kamienistymi plażami z zejściem do wody. W odległości ok. 200m jest bardzo fajna lecz także niezbyt duża żwirkowa plaża a jeszcze dalej po około kolejnych 200m są trzy żwirkowe plaże na których raczej zawsze kawałek miejsca się znajdzie. Widok z apartamentu jest bardzo fajny. Ja byłem zadowolony. W czasie kiedy tam byliśmy w apartamencie w tym samym budynku byli spokojni i cicho się zachowujący ludzie. Plusem Zavali jest to że jest nad morzem wybetonowana promenada(wąska na góra dwie osoby ale zawsze to coś).
poti
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 132
Dołączył(a): 30.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) poti » 31.12.2011 18:04

Bardzo dziękuję.
pawlop
Croentuzjasta
Posty: 204
Dołączył(a): 22.10.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawlop » 31.12.2011 19:35

Nie ma za co :D


WESOŁEGO NOWEGO ROKU :P :P

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Zavala Apartamenty Kristijan czy ktoś może był?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone