Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Zatoka Zastupac Hvar?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
leopantera
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 697
Dołączył(a): 13.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) leopantera » 31.07.2010 07:22

Norbet Żylak napisał(a):Korzystałem również ze starego domku i muszę uprzedzić, że warunki tam panujące są bardzo skromne. Kuchnia (tylko z zimną wodą) i sypialnia to jedno pomieszczenie, (na szczęście na tarasie jest grill). Łóżka tylko piętrowe, jedna szafka na ubrania, ale za to duża lodówka i 2 palnikowa kuchenka gazowa, wyposażenie w garnki, talerze, szklanki wystarczające. Największym mankamentem jest łazienka, która znajduje się na zewnątrz budynku, to tylko kilka metrów, ale...
Poza tym miejsce urokliwe.

To jest właśnie klimat CRO. Jeżeli bym tęsknił za hotelem latałbym jak kumple na "lasty" i "inklusiwy" 8)
Norbet Żylak
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 02.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Norbet Żylak » 05.09.2010 11:28

leopantera napisał(a):Nam zależało na zatoczce by było blisko na zachody słońca (lubię jak słonko wpada do wody, a nie chowa się za lądem) i wg google earth powinno być fajnie. Domek z biura VALSA nad samym morzem ...czy Wy też?

Jak udały się wakacje? Czy zatoka Zastupac spełniła Wasze oczekiwania? Napiszcie kilka słów, może jakieś fotki?
leopantera
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 697
Dołączył(a): 13.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) leopantera » 05.09.2010 20:28

Na początku zraziła nas pani z konoby obok bo jej privat i trzeba było zasuwać z bagażami 70 metrów w dół od parkingu. Ani nie myślała pozwolić przenieść rzeczy przez swój plac... i tak zdobyła antyklijentów. Chłopaki z Zagrzebia, którzy pomogli nam załatwić klucz nadrobili honor Chorwatów i dalej sama sielanka.
Zaskoczyła nas plaga komarów. Myśleliśmy, że skoro to wyspa lawendy to ich nie będzie, ale na szczęście mieliśmy trochę spiral na te owady.
Super sprawa z poranną kawą na brzegu morza (tam było jedyne miejsce bez privatu). Wieczorem szum morza i tak do rana czyli kolejnej wycieczki nad którąś z zatoczek.
...fotki... ? mamy opracowane slajdy na maila, albo zostaje picassa
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
madziaimaciek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 845
Dołączył(a): 26.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) madziaimaciek » 16.10.2010 09:07

Rewelacyjne zdjęcia, część w tych samych miejscach została wykonana przeze mnie w tym roku, tło się zgadza ale zawartość osobowa na fotkach inna, nie mniej piękna wyspa i fajne zdjęcia Pozdrawiamy
kleeberg
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8036
Dołączył(a): 08.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kleeberg » 16.10.2010 13:03

leopantera napisał(a):Super sprawa z poranną kawą na brzegu morza


Wieczorem szum morza i tak do rana ...


Ale się rozmarzyłem :roll: ,i na dodatek te piękne fotki.. 8O :lol:


Pozdrawiam
Rero
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 630
Dołączył(a): 14.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rero » 09.09.2012 15:09

Witam.
Nasza podróż - Hvar - Zastupac - 2012.
/pisanie tylko w skrócie - nieumiemy prawidłowo - ani ja, ani google... :( - Więc tylko zdjęcia /

Tam: Spaliśmy w pobliżu Sveti Rok ... 30 Euro za pokój
- 2 osoby, wspólna kuchnia na korytarzu .... ale nikt nie był tam, byliśmy tam sami...
Obrazek ObrazekObrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Rano na prom Drvenik - Sučuraj...Obrazek Obrazek Obrazek
Rero
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 630
Dołączył(a): 14.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rero » 17.09.2012 10:40

Witam. Dla lepszej widoczności .... jak by ktoś chciał zakwaterowania w 2013 r. - w zatokach Brusje - Zastupac i okolicach..../Jagodna, Lozna/
Obrazek
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Zastupac: Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek ObrazekObrazek
Rero
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 630
Dołączył(a): 14.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rero » 17.09.2012 11:40

Jagodna:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Lozna:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Uvala Pribinje:
Obrazek Obrazek

Uvala Vir:
Obrazek

Hvar - Podstine:

Obrazek Obrazek
Rero
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 630
Dołączył(a): 14.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rero » 18.09.2012 09:36

Witam.
aktualności w Zastupac:1. Kamienie u małej plaże są pomielone do bardzo drobnego żwiru na piasek - wygodny dostęp do morza i dla małych dzieci
2. Dom Hailo - w przyszłym roku będzie miał drugie piętro, i mieszkania będą droższe
3. Inne domy są už bardziej zarośnięte - wytworzony cień i prywatność
4. Wiatra nie było w ogóle, bardzo ciepłe morze - jak Karibik, komary tylko sporadycznie, czyste morze i spokójnie.
5. Hvar/4 km/ - bardzo wiele osób, Stari Grad/18 km/ - relaks i prawie żadnych ludzi

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Oglądając Brac z uvaly Zastupac: klub-milosnikow-wyspy-bra-t33626-285.html

Stari Grad:Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Sveta Nedelja a ID:Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:papa: R.
Rero
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 630
Dołączył(a): 14.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rero » 18.09.2012 11:05

I na koniec ...
Hvar i Lavanda.... zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link :papa: R.



Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
papia
Globtroter
Posty: 43
Dołączył(a): 01.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) papia » 25.08.2013 22:37

Witam serdecznie po raz pierwszy!
Sama nie wiem czy jestem na tym forum stara czy nowa, bo od 10 lat wyczytuję watki interesujące mnie i korzystam z rad udzielanych, jednak sama nie miałam nigdy odwagi aby się ujawnić. W tym roku wróciłam z wyspy Vis i szykuję się do relacji, bo mam sporo ciekawych spostrzeżeń. Jednak pytanie, które mnie nurtuje to zatoka Zastupac na Hvarze, bo chciałabym wrócić tam powtórnie. Trzy lata temu spędzałam miło czas w zatoce Jagodna od południowej strony, teraz chodzi mi po głowie Zastupac, jednak wyczytałam, że dość szybko zachodzi tam słońce i stąd moja prośba- pytanie , jak to jest z tymi zachodami, kiedy na plaży w zatoce zachodzi słońce oraz czy północna część wyspy jest bardziej niespokojna(pływam z moją rodzinką pontonem). Za wszelkie informacje będę bardzo wdzięczna.
Bosm@n
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 380
Dołączył(a): 28.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bosm@n » 15.09.2013 22:28

Rero napisał(a):Witam.
aktualności w Zastupac:1. Kamienie u małej plaże są pomielone do bardzo drobnego żwiru na piasek - wygodny dostęp do morza i dla małych dzieci
2. Dom Hailo - w przyszłym roku będzie miał drugie piętro, i mieszkania będą droższe
3. Inne domy są už bardziej zarośnięte - wytworzony cień i prywatność
4. Wiatra nie było w ogóle, bardzo ciepłe morze - jak Karibik, komary tylko sporadycznie, czyste morze i spokójnie.
5. Hvar/4 km/ - bardzo wiele osób, Stari Grad/18 km/ - relaks i prawie żadnych ludzi



A podeślesz jakieś zdjęcia Domu Hailo?
Jest tam spokojnie?
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Zatoka Zastupac Hvar? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone