Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Zapraszam na wspólny wyjazd ISTRIA,ROVINJ ,tani camping

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
orzech299
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 28.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) orzech299 » 06.05.2015 16:01

właśnie ze względu na odległość wspomniałem o taxi boat z amarinu. Też nie lubię ruszać auta. W ramach sprostowania musze tylko powiedzieć, że te odległości do centrum nie do końca są zgodne z prawdą. Porton Biondi jest prawie idealnie w połowie drogi z amarinu czy też valdaliso do centrum rovinj tj (za centrum przyjmujemy oczywiście stari grad). Z drugiej strony trochę rozumiem Twoje przywiązanie do tego campu. Ja mam podobnie tyle, że z amarinem, bo jeżdziłem tam od najmłodszych lat i też zapewne nikomu nie dałbym się przekonać, że gdzieś jest lepiej- głównie przez ogromny sentyment. Co do jednego na pewno się zgodzimy- Rovinj jest przepiękny i polecam odwiedzić go każdemu. Szkoda, że nie będziemy mogli się tam spotkać (rozmieniemy się terminami), bo pewnie moglibyśmy na spokojnie przy piwku wymienić się opiniami.
Jeszcze raz życze udanych wakacji :)
uzzik
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 28
Dołączył(a): 04.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) uzzik » 06.05.2015 17:09

oczywiscie przy Ozujsko lub Karlovacko,w zeszłym roku byłem w Rovinj i zafundowałem sobie wycieczke do Venecji ,z portu odpływa codziennie statek ,ale szczerze wole Rovinj od Venecji ,szkoda tylko ze to moj ostatni rok własnie w tym miejscu,za rok trzeba wymyslec coś innego:)
uzzik
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 28
Dołączył(a): 04.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) uzzik » 07.05.2015 08:51

i te uliczki bajka
Załączniki:
images7.jpg
z_byszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1886
Dołączył(a): 23.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) z_byszek » 07.05.2015 08:57

uzzik napisał(a):Zapraszam na wspolny wyjazd na Istrie do malowniczej miejscowości Rovinj na camping PORTON BIONDI,my młode małrzeństwo z 2 dzieci


No to się nadyskutowałeś. Chciałeś dobrze, chciałeś znaleźć kogoś na
wspólny wyjazd a tu się na Ciebie rzucili jak ............. .
Dwie strony samych pouczeń. Bocian dobrze napisał, masz szczęście,
że jeszcze jesteś na tym forum. Wyraziłeś zdanie odmienne od majestatu -
takiego czy innego. Oni wiedzą lepiej, no bo jak by mogło być inaczej.
Nie przejmuj sie tymi komentarzami.
Pozdrawiam
uzzik
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 28
Dołączył(a): 04.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) uzzik » 07.05.2015 09:16

Bardzo dziękuje,to potwierdza ile ludzi myśli podobnie jak ja.Nadal szukam chętnych na wyjazd ,może chociaż trasę pokonamy razem.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.05.2015 14:40

to i ja potwierdze, że myślę podobnie jak Ty...a Zbyszek bardzo dobrze to ujął.
Przepraszam, że Ci jeszcze bardziej zaśmieciłam wątek :oops:
grzesiek-swidnica
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 191
Dołączył(a): 08.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzesiek-swidnica » 07.05.2015 22:07

Czyli coś jest na rzeczy :-)
andykan
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 07.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) andykan » 08.05.2015 22:54

Masz szczęście, że o tego nie zamknięto tematu. Ja zapytałem o piaszczyste plaże, dostałem odpowiedź, że wątek taki istnieje (przeniesiono temat), że to było i linki do wątków. Watki stare, sprzed kilku lat. Co mnie obchodzi, że ktoś pisał w 2011 że tam jest plaża? może była? może nawieźli piasek? Może morze sie odgruzowało? Marnie to forum zaczyna wyglądać
Oczekuję : bana, wykluczenia, ekskomuniki, skazania na banicję na Ukrainie ew. w Rosji
pozdrawiam
Marta123456
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 12.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marta123456 » 15.05.2015 09:55

Witaj, my wybieramy się do Rovinj w lipcu, mamy już zaliczkowany apartament blisko miasta i blisko plaży Cuvi.
Chcielibyśmy zwiedzić Wenecję i mam pytanie do kolegi. Jak wygląda tak wycieczka statkiem, ile kosztuje, gdzie można ją kupić? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107657
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 15.05.2015 10:04

Marta123456 napisał(a):Witaj, my wybieramy się do Rovinj w lipcu, mamy już zaliczkowany apartament blisko miasta i blisko plaży Cuvi.
Chcielibyśmy zwiedzić Wenecję i mam pytanie do kolegi. Jak wygląda tak wycieczka statkiem, ile kosztuje, gdzie można ją kupić? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.

Poczytaj ten watek >>> wenecja-dobre-rady-noclegi-zwiedzanie-w-1-2-dni-t10626.html

Oraz ten link >>> http://excursions-heju.com/rovinj-venecija.htm

W Rovinj jest więcej agencji turystycznych.
Będąc tam, szukaj innej - może mają konkurencyjne niższe ceny.
Można też jechać do Wenecji autem, ale to już Twoja decyzja jak dla Ciebie lepiej, wygodniej, taniej ...
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 20.05.2015 09:31

Bea.ta napisał(a):w środku sezonu - 4 osoby, plus parcela z autem, plus taksa pobytowa - takie totalne minimum i wychodzi 40euro ..... no to faktycznie .... baaaaardzo tanio :roll:
bo dopłacam 10euro i mam dwusypialniowy wielki apartman, z kuchnią moją i łazienką moją w pierwszej linii brzegowej w miejscu gdzie 1/3 to nie są Włosi :)

miłego pobytu ;)


Dalej tematu nie czytam gdyż mnie nie interesuje

Napiszę tylko tyle, że za dobę w składzie 2+1 na campie płacimy zdecydowanie więcej niż przerażające Cię 40euro

Wiem, że za pieniądze które wydaje na miejsce na campie mielibyśmy wygodną kwaterę lecz TOTALNIE NAS TO NIE INTERESUJE
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 20.05.2015 09:34

uzzik napisał(a):oczywiscie przy Ozujsko lub Karlovacko,w zeszłym roku byłem w Rovinj i zafundowałem sobie wycieczke do Venecji ,z portu odpływa codziennie statek ,ale szczerze wole Rovinj od Venecji ,szkoda tylko ze to moj ostatni rok własnie w tym miejscu,za rok trzeba wymyslec coś innego:)


Ile płaciliście za taką wycieczkę?

Zastanawiam się czy autem pojechać na 2 nocki z całodniowym zwiedzaniem czy może stateczkiem myknać rano i wieczorem powrót ...
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107657
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.05.2015 09:47

piotrulex napisał(a):
uzzik napisał(a):oczywiscie przy Ozujsko lub Karlovacko,w zeszłym roku byłem w Rovinj i zafundowałem sobie wycieczke do Venecji ,z portu odpływa codziennie statek ,ale szczerze wole Rovinj od Venecji ,szkoda tylko ze to moj ostatni rok własnie w tym miejscu,za rok trzeba wymyslec coś innego:)


Ile płaciliście za taką wycieczkę?

Zastanawiam się czy autem pojechać na 2 nocki z całodniowym zwiedzaniem czy może stateczkiem myknać rano i wieczorem powrót ...

Z linku powyżej za rejs statkiem do Wenecji >>> Cijena: 520 kn za odrasle u 2015.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 20.05.2015 09:49

Janusz Bajcer napisał(a):
piotrulex napisał(a):
uzzik napisał(a):oczywiscie przy Ozujsko lub Karlovacko,w zeszłym roku byłem w Rovinj i zafundowałem sobie wycieczke do Venecji ,z portu odpływa codziennie statek ,ale szczerze wole Rovinj od Venecji ,szkoda tylko ze to moj ostatni rok własnie w tym miejscu,za rok trzeba wymyslec coś innego:)


Ile płaciliście za taką wycieczkę?

Zastanawiam się czy autem pojechać na 2 nocki z całodniowym zwiedzaniem czy może stateczkiem myknać rano i wieczorem powrót ...

Z linku powyżej za rejs statkiem do Wenecji >>> Cijena: 520 kn za odrasle u 2015.


Dzięki. Ze względów ekonomicznych jeśli się wybierzemy to autem, czas jazdy podobny a koszt z 3 razy niższy

Jeśli parking kosztuje z 20 euro to może sie zachce popłynać choc kawałek stateczkiem i wspomnieć pobyt z przed kilkunastu lat

http://www.campingfusina.it/en/trasporti.aspx

za skład 2+1 w obie strony to jedynie 32 euro wiec zasadniczo 12 majac na uwadzę że parking za darmochę :)
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 21.05.2015 10:35

andykan napisał(a):Masz szczęście, że o tego nie zamknięto tematu. Ja zapytałem o piaszczyste plaże, dostałem odpowiedź, że wątek taki istnieje (przeniesiono temat), że to było i linki do wątków. Watki stare, sprzed kilku lat. Co mnie obchodzi, że ktoś pisał w 2011 że tam jest plaża? może była? może nawieźli piasek? Może morze sie odgruzowało? Marnie to forum zaczyna wyglądać
Oczekuję : bana, wykluczenia, ekskomuniki, skazania na banicję na Ukrainie ew. w Rosji
pozdrawiam


:mrgreen: Zabawne








P.S. Chociaż po zastanowieniu to nie jest zabawne
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi



cron
Zapraszam na wspólny wyjazd ISTRIA,ROVINJ ,tani camping - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone