Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Zapraszam na wspólny wyjazd ISTRIA,ROVINJ ,tani camping

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
uzzik
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 28
Dołączył(a): 04.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) uzzik » 05.05.2015 23:32

ale Puntica to nie Rovinj a pozatym pan moderator ostatnio upominał mnie ,jak napisałem komuś o Rovnij w temacie o Fuzanie (fuzana to nie Rovinj)tak samo( Zapraszam na wspólny wyjazd ISTRIA,ROVINJ ,tani camping)to temat mojego posta, a nie ze droga za plecami ,a nie ze robie błedy ,a nie ze matura z polskiego i jeżeli pan moderator mnie upomina to proszę również trzymac się regół,ja nie szukam innego campingu, jak ten mi odpowiada i jak pisze tani kamping ,to niemam na mysli najtanszy !!!STANDARD+CENA+MIASTO BLISKO i do tego piękne!!!nie wpisałem tu posta by się z kimś licytowac gdzie lepjej,ani co kto woli!!!przesłałem linki do campu,samo miasto tez mozna obadac w internecie ,jeżeli komuś to pasuje pisze do mnie.ciesz mnie to ze pan moderator tyle wie ale ja w tym temacie nie proszę o pomoc ani nie prosze o zniechecanie mnie do czegoś.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107657
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.05.2015 23:40

uzzik napisał(a):to proszę o podanie namiarów na kamping tańszy na istri ,w podobnym standardzie ,gdzie do morza jest bardzo blisko a do miasta mozna iść spacerkiem max 400 m


Prosiłeś o link do tańszego kempingi na Istrii. :idea:
Jako moderator mam prawo do upomnień. :idea:
Wstyd pisać z błędami na forum >>> http://bykomstop.avx.pl/index.html

Jak z tymi cenami za kamping Porton Biondi - bo chyba coś źle liczysz...
Eunike1984
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1407
Dołączył(a): 30.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eunike1984 » 05.05.2015 23:58

Masakra 8O
Jak robisz takie byki w prostych słowach, to przynajmniej skorzystaj z rady moderatora i nie rób sobie większego wstydu... Popraw je, bo rażą w oczy :oczko_usmiech:

Tak mi się coś zdaje, że niewielu chętnych na tą miejscówkę... :roll:
uzzik
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 28
Dołączył(a): 04.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) uzzik » 06.05.2015 08:23

Jestem dyslektykiem,i będę robił błędy,niewielu chętnych, bo od samego początku,ktoś tu chce się ze mną chyba pokłócić,powtarzam jeszcze raz, to co od początku piszecie w tym poście nie jest jego tematem!!!a moderator owszem ma prawo do upomnień ale sam powinien świecić przykładem,zwłaszcza ze upomnienie było za pisanie nie na temat w czyimś poście, a moderator może???!!!i to w moim
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107657
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 06.05.2015 09:22

Nikt nie chce się z Tobą kłócić, od kilku postów staram się ustalić cenę pobytu na kempingu Parton Biondi w zależności od ilości i wieku osób - ale nie odpowiadasz na zadane pytanie.
grzesiek-swidnica
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 191
Dołączył(a): 08.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzesiek-swidnica » 06.05.2015 09:35

Ludzie przestańcie się czepiać człowieka !!! Napisał wątek o wspólnym wyjeździe... Nie każdy jest mistrzem ortografii... Zauważyłem już na tym forum, że bardzo często tzw "starzy wyjadacze" czepiają się osób które dopiero zaczynają przygodę z tym forum. To chyba nie jest dobry przykład... Na żadnym innym forum nie spotkałem się z taką "linijką po łapach" za drobne błędy...
uzzik
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 28
Dołączył(a): 04.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) uzzik » 06.05.2015 09:39

Cena kampingu jest na jego stronie internetowej,price list.nas jest dwoje Ja ,żona + dwoje dzieci ,jedno w wieku 3 lat drugie 7L,ja wiem ile ja zapłacę za kamping ,nic mi nie trzeba ustalać ,mozesz jedynie sprawdzic ile ciebie wyjdzie ,jezeli chcesz jechac,jezeli nie to nie rozumie tej aktywnosci i zainteresowania tym ile ja zapłacę.
uzzik
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 28
Dołączył(a): 04.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) uzzik » 06.05.2015 10:04

ja na żadnym innym forum nie spotkałem się z czymś takim!!!a moderator jak mnie upominał ,to sam trzymał się tych zasad, nie ze robił to samo za co mnie upomina bo to już jest parodia,dziękuje ze mój wątek poszedł się paść właśnie dzięki tym starym wygom,temat prosty ,jeżeli chcesz jechać ,piszesz jeżeli nie ,wychodzisz i tyle ,nie proszę opinie campu, bo każdy może sam ocenić wejść na stronę kampingu ,miasto można ocenić, wszędzie są opinie,można wejść na profil facebookowy Porton biondi i zapytać kogoś kto tam był o opinie, jeżeli nie jestem wiarygodny
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107657
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 06.05.2015 10:17

uzzik napisał(a):Cena kampingu jest na jego stronie internetowej,price list.nas jest dwoje Ja ,żona + dwoje dzieci ,jedno w wieku 3 lat drugie 7L,ja wiem ile ja zapłacę za kamping ,nic mi nie trzeba ustalać ,mozesz jedynie sprawdzic ile ciebie wyjdzie ,jezeli chcesz jechac,jezeli nie to nie rozumie tej aktywnosci i zainteresowania tym ile ja zapłacę.

Dziękuję za odpowiedź.
OK - skoro wiesz ile zapłacisz , to już wszystko jasne.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107657
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 06.05.2015 10:21

grzesiek-swidnica napisał(a):Ludzie przestańcie się czepiać człowieka !!! Napisał wątek o wspólnym wyjeździe... Nie każdy jest mistrzem ortografii... Zauważyłem już na tym forum, że bardzo często tzw "starzy wyjadacze" czepiają się osób które dopiero zaczynają przygodę z tym forum. To chyba nie jest dobry przykład... Na żadnym innym forum nie spotkałem się z taką "linijką po łapach" za drobne błędy...

faq.php#f0r1

>Pisząc przestrzegaj zasad ortografii i gramatyki oraz wyrażaj się jasno i zrozumiale. Używaj polskich znaków (chyba, że piszesz z zagranicy i masz zagraniczną klawiaturę).
uzzik
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 28
Dołączył(a): 04.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) uzzik » 06.05.2015 11:18

pisze równiez to
Trzymaj się ustalonych tematów ,
pisze o szacunku nawet jezeli nie jestem takim mistrzem klawiatury jak Ty.
i tak samo
Zakładając nowy wątek nadaj mu temat taki, który precyzyjnie określi jego treść.
co z tego ze mam jasno okreslony watek skoro moderator ciagle w moim poscie pisze o czyms innym i nie jest osoba zainteresowana
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 06.05.2015 11:27

uzzik napisał(a):pisze równiez to
Trzymaj się ustalonych tematów ,
pisze o szacunku nawet jezeli nie jestem takim mistrzem klawiatury jak Ty.
i tak samo
Zakładając nowy wątek nadaj mu temat taki, który precyzyjnie określi jego treść.
co z tego ze mam jasno okreslony watek skoro moderator ciagle w moim poscie pisze o czyms innym i nie jest osoba zainteresowana

Przyzwyczaj się do tego :) Ciesz się, że nie masz jeszcze wklejonej piosenki i zdjęcia mielonki :)
grzesiek-swidnica
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 191
Dołączył(a): 08.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzesiek-swidnica » 06.05.2015 11:34

Janusz Bajcer napisał(a):
grzesiek-swidnica napisał(a):Ludzie przestańcie się czepiać człowieka !!! Napisał wątek o wspólnym wyjeździe... Nie każdy jest mistrzem ortografii... Zauważyłem już na tym forum, że bardzo często tzw "starzy wyjadacze" czepiają się osób które dopiero zaczynają przygodę z tym forum. To chyba nie jest dobry przykład... Na żadnym innym forum nie spotkałem się z taką "linijką po łapach" za drobne błędy...

faq.php#f0r1

>Pisząc przestrzegaj zasad ortografii i gramatyki oraz wyrażaj się jasno i zrozumiale. Używaj polskich znaków (chyba, że piszesz z zagranicy i masz zagraniczną klawiaturę).

Zatem proszę o usunięcie kilku błędów ortograficznych , które znalazłem w tekście Regulaminu :mrgreen:
orzech299
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 28.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) orzech299 » 06.05.2015 11:42

Myślę, że wszyscy udzielający się tutaj chcieli posłyżyć Ci dobrą radą. Nikt nie ma na celu popsucia Twoich wakacji. Zapewne nie zwiedziłeś wszystkich campingów w Rovinju, więc każdą podpowiedź powinieneś traktować jako naukę. Sam jestem zdania, że Porton Biondi nie jest najlepszym miejscem na wakacje, czy to pod względem położenia, infrastruktury, lub cen. Zaproponowałbym Ci Amarin lub sąsiadujące Valdaliso- są troszke dalej ale z Amarinu odpływa Taxi boat dzięki której odległość do centrum w ogóle nie stanowi już problemu. Jeśli zechcesz wysłuchać mojej dobrej rady to zainteresuj się tymi campingami, a jeśli nie to po prostu podziękuj i z niej nie skorzystaj. A jeśli nie chcesz słuchać dobrych rad (skoro powtarza się kilka osób to chyba są to jednak dobre rady) wystarczy napisać, że nie interesuje Cię zaden inny camping.
Odnośnie błędów można było z góry zaznaczyć, że masz taki problem i myślę, że nie byłoby zbędnych uwag. Moderator jest od tego, aby dopilnował przestrzegania regulaminu. Ponadto reagując tak nerwowo i porywczo sam najbardziej zniechęciłeś wszystkich do zainteresowania się wspólnym wyjazdem wakacyjnym z Tobą.
Życzę udanych wakacji gdziekolwiek i z kimkolwiek byś ich nie spędził.
uzzik
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 28
Dołączył(a): 04.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) uzzik » 06.05.2015 12:21

Na szczescie moja opinia nie jest odosobniona ,i nie reaguje nerwowo,poprostu skoro te forum ma takie i takie zasady to chyba przestrzegajmy je wszyscy,a jezeli chodzi o twoją radę ,niestety z niej nie skorzystam ,będąc w Rovinj juz kilkukrotnie ,byłem na wszytskich tamtejszych kampingach,niema ich wiele,i w zadnym mi nie odpowiadało,co nie znaczy ze te kampingi są złe ,poprostu jednemu odpowiada to drugiemu tamto.a cenowo te campy nie przebijaja więc napisałem ze tani,nowe pomieszczenia ,czysciutko panie sprzataja naprawde uczciwie ,ogolnie ,bardzo czysto,moje dzieci poprostu uwielbiaja to miejsce .

Amarin 4km do centrum z małymi dziecmi to juz wyprawa a nie spacer a po to jade na wakacje by nie brac auta wszedzie bo moge np. na miescie wypic sobie piwko,lampke wina itd.albo moge isc na obiad na miasto potem wrocic spacerkiem, poplazowac by wrócic na miasto

Valdaliso 3km do centrum

a czy zniechęciłem ludzi swoim racjonalnym mysleniem,myśle że nie ,ponieważ otrzymuje wiadomości od ludzi którzy myślą podobnie
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi



cron
Zapraszam na wspólny wyjazd ISTRIA,ROVINJ ,tani camping - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone