Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Zaostrog/Makarska/Banja Luka/Zagrzeb z 9mczną córeczką

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
brzo1985
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 343
Dołączył(a): 18.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) brzo1985 » 19.01.2015 21:30

Nie ma sprawy ;-)

Pi razy drzwi, prócz lekarstw i wody oraz rzeczy, które codziennie używamy w PL, wziąłem nosidełko (na dłuższą trasę- lepiej spać maluchowi leżąc i bezpieczniej) oraz fotelik (na krótsze trasy). Nie chcę robić reklamy ale te germańskie produkty zdały egzamin w 100 procentach. Ponadto wziąłem lusterko na zagłówek (skandynawska marka), które pozwalało mi podglądać Jagę, gdy spała w nosidełku (kiedy żona też kimała).

Logistycznie, żadnych problemów z małą związanych z długimi trasami. Kwestia treningów- co tydzień od urodzin w coraz to dłuższe trasy, dało finalnie zadowolenie z jazdy. ;-D

Kolega kiedy nie mógł z żoną ululać syna potrafił w nocy jeździć po mieście- tylko to skutkowało; mając pewną markę auta, był kilkakrotnie obiektem zainteresowań służb mundurowych :-D po wyjaśnieniach przez jakiś czas tylko mrugali do niego "długimi", gdy poruszał się wolno nocą. Wesoło. :D
KrzychuZiom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 661
Dołączył(a): 04.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzychuZiom » 19.01.2015 21:50

Super relacja :) fajnie że z takim bąbelkiem się wybraliście :D
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 19.01.2015 22:06

brzo1985 napisał(a):wziąłem nosidełko (na dłuższą trasę- lepiej spać maluchowi leżąc i bezpieczniej)


A jakie to nosidełko? Bo ja trochę stara matka jestem i drzewiej to inaczej bywało... :roll: :wink: :mrgreen:

brzo1985 napisał(a):Kolega kiedy nie mógł z żoną ululać syna potrafił w nocy jeździć po mieście- tylko to skutkowało

Fajny sposób, choć na jedno dziecię z mojej trójcy by nie podziałało - młody do pół roku wył w samochodzie jak dziki osioł, jak gdzieś jechaliśmy to po kilku minutach włączał tę swoją syrenę i ryczał długo i wytrwale. Poprawiło mu się dopiero po przeprowadzce do bardziej "dorosłego" fotelika, gdy już więcej mógł oglądać za oknem. Taki model... :roll:
rbogi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 730
Dołączył(a): 25.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) rbogi » 19.01.2015 23:01

Fajnie się czytało Twoją relację.
W pełni się z Tobą zgadzam co do walorów Bośniackiej kuchni, (mniam :D )
A poza tym pozazdrościć tyle wolnego.
Pozdrawiam
brzo1985
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 343
Dołączył(a): 18.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) brzo1985 » 21.01.2015 14:00

Mikromir napisał(a):
brzo1985 napisał(a):wziąłem nosidełko (na dłuższą trasę- lepiej spać maluchowi leżąc i bezpieczniej)


A jakie to nosidełko? Bo ja trochę stara matka jestem i drzewiej to inaczej bywało... :roll: :wink: :mrgreen


Nosidełko
Obrazek

Fotelik
Obrazek
Rafal G-ce
Croentuzjasta
Posty: 171
Dołączył(a): 08.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafal G-ce » 05.02.2015 15:08

Co to za magiczna koszulka Żony, która obniża ceny ? Zdradź tajemnice, kupię kilka swojej ;-)
brzo1985
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 343
Dołączył(a): 18.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) brzo1985 » 06.02.2015 10:13

MPT Thompson ;)
MSzulz
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 20.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MSzulz » 06.02.2015 11:35

Cieszę się, że trafiłam na Twoja relację, widzę, że ktoś już wypytał Cię jak podróż z dzieckiem, bo my w tym roku też jedziemy z małą, która będzie miała skończone 9 m-cy; choć moja teściowa jeszcze się dziwi gdzie my chcemy ciągnąć takiego malucha. Młoda jak narazie podróże znosi super więc specjalnie nie przeżywam.
Właśnie zastanawiam się jaki fotelik będziemy kupowali (narazie jeździ w nosidełku) powiedz mi jako praktyk co sądzisz, wydaje mi się, że takiemu dziecku wygodniej będzie w foteliku niż nosidełku?
Pozdrawiam serdecznie i przepraszam za zaśmiecenie relacji :)
brzo1985
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 343
Dołączył(a): 18.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) brzo1985 » 06.02.2015 15:28

Na długą podróż- jazda w nosidełku. Dziecko leży, szum usypia; do tego bezpieczniej tyłem w kierunku jazdy. Na krótkie max 200 km odcinki w foteliku- poogląda sobie widoki za szybą ;-)

Nie słuchaj się jęczących ramoli, którzy potrafili tydzień szykować się na wyjazd nad Bałtyk. Jak będą Cię dalej straszyć to powiedz, że "spokojnie- Dalmaci nabijają na pal turystów i na parkingach jest już mniej min" :-D Pozdr.
gazinho
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 06.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) gazinho » 06.02.2015 18:44

brzo1985 napisał(a):Nie słuchaj się jęczących ramoli, którzy potrafili tydzień szykować się na wyjazd nad Bałtyk. Jak będą Cię dalej straszyć to powiedz, że "spokojnie- Dalmaci nabijają na pal turystów i na parkingach jest już mniej min" :-D Pozdr.


Świetna relacja, fajnie się czyta. A ten wpis powyżej rozwalił mnie, hehehe :-)
amdpower
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 16.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amdpower » 09.02.2015 14:42

Witam

Mogę prosić o namiary na nocleg w Zaostrog??

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
brzo1985
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 343
Dołączył(a): 18.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) brzo1985 » 11.02.2015 09:07

Niestety. Nie mam w zwyczaju zapisywania kontaktów na lokalizacje- jadę zawsze w ciemno.
MSzulz
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 20.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MSzulz » 18.02.2015 22:28

brzo1985 napisał(a):Na długą podróż- jazda w nosidełku. Dziecko leży, szum usypia; do tego bezpieczniej tyłem w kierunku jazdy. Na krótkie max 200 km odcinki w foteliku- poogląda sobie widoki za szybą ;-)

Nie słuchaj się jęczących ramoli, którzy potrafili tydzień szykować się na wyjazd nad Bałtyk. Jak będą Cię dalej straszyć to powiedz, że "spokojnie- Dalmaci nabijają na pal turystów i na parkingach jest już mniej min" :-D Pozdr.


Dzięki za info :D drugi akapit mnie rozwalił :lol:
brzo1985
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 343
Dołączył(a): 18.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) brzo1985 » 27.02.2015 11:35

Nie ma problemu.
czekoladkaaa
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 08.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekoladkaaa » 22.03.2015 16:23

brzo1985 - Mam pytanie odnośnie jedzenia.Pewno Wasza córeczka jadla jeszcze obiadki , kaszki itd. Mi chodzi głownie czy podawaliście jej jedzenie chorwackie do spróbowania ? Jedziemy w tym roku z 20 miesieczną córką najprawdopodobniej Dubrovnik.Co prawda je juz wszystko ale chodzi mi głównie o parówki, dżemy , pasztet.Hmmm no ogólnie mówiąc lepiej wziąśc z Polski czy kupic jedzenie w sklepie chorwackim?

Jeżeli ktoś tu z forum jechal z takim malutkim dzieckiem to również proszę o odpowiedź

Dziękuje :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży

cron
Zaostrog/Makarska/Banja Luka/Zagrzeb z 9mczną córeczką - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone