Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Zamknięta autostrada

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
adamk3
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1282
Dołączył(a): 31.05.2006
Zamknięta autostrada

Nieprzeczytany postnapisał(a) adamk3 » 27.08.2012 07:21

W porannych wiadomościach TV podali informacje, że z powodu pożarów zamknięta jest autostrada w okolicach Splitu - czy ma ktoś jakieś informacje?

pozdrav.
wermar
Croentuzjasta
Posty: 305
Dołączył(a): 24.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wermar » 27.08.2012 07:29

jak podali to tak moze byc bo wiatr tu od wczoraj wieje tęgi wiatr a i jakis dymek na horyzoncie widać,a deszczu też nikt nie widział od 2 miesiecy
adamk3
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1282
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) adamk3 » 27.08.2012 07:34

wermar napisał(a):jak podali to tak moze byc bo wiatr tu od wczoraj wieje tęgi wiatr a i jakis dymek na horyzoncie widać,a deszczu też nikt nie widział od 2 miesiecy


dziwne bo na: http://hac.hr

nic :!:

pozdrav.
wermar
Croentuzjasta
Posty: 305
Dołączył(a): 24.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wermar » 27.08.2012 07:39

tam wiadomości z 7.00 a mamy 8.30 może TVP ma swieższe no chyba że ufamy instytucjom pokroju naszej GDKiA :D
MarcoVegas
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 03.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) MarcoVegas » 27.08.2012 12:39

Wczoraj tamtędy wracałem więc nie jest ona zamknieta tylko drogi lokalne sa pozamykane i wszystkie drogi prowadza na autostrade w zwiazku z tym tworza sie korki, mianowicie na stacji benzynowej stoi po 12 samochodow do jednego dystrybutora, na trasie jechalo sie okolo 60 km/h po chwili korek na 20 min i tak caly czas od splitu to zagrzebia.

Jak ktos bedzie wyjezdzal proponuje wyjechac bramkami gdzie placi sie karta pusciutko jest, jesli chcecie placic gotowka to ja mialem do tych bramek okolo 17 km korku.
kodens79
Cromaniak
Posty: 836
Dołączył(a): 11.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kodens79 » 27.08.2012 12:53

Wczoraj na kamerach było widać pożary ale A była przejezdna .

Już prędzej drogi lokalne zamyka się , jak już ktoś napisał.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.08.2012 13:10

W piątek mocno paliło się na wyjeździe z A1 do Jezior Plitwickich od strony Zadaru. W zasadzie wyglądało jakbyśmy mieli jechać prosto w pożar, ale okazało się, że droga zakręca i minęliśmy go około 100 metrów z lewej strony.
Inkasent w budce nic nie widział, gdyż ma widok tylko do przodu, kiedy mu powiedziałem to dopiero wyszedł zobaczyć co i jak... Sam jestem ciekaw jak rozwinęła się sytuacja i czy ogień nie podszedł bliżej bramek.

Ogólnie po drodze widzieliśmy z pięć pożarów, a z grzbietu Hvaru widziałem, że paliło się chyba też na Solcie.
niciacia
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 11.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) niciacia » 28.08.2012 08:55

Wczoraj od Splitu do zjazdu na KRKA na pewno nie była zamknięta. Samoloty latały i gasiły, ale ruch był normalny.
zigula111
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 22.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) zigula111 » 22.08.2017 16:41

Wczoraj 21 sierpnia była zamknięta od Benkovac do Sibenika. Około godziny 13.00 stanąłem w korku na Autocesta w okolicy Rastevic i do samego zjazdu było około 5,5 km - w tym korku spędziłem 2,5 godziny, potem oczywiście korek od zjazdu do bramek - łącznie trwało to około 3 godzin. Potem zaraz za bramkami policjanci kierowali w prawo na drogę 503 i na starą magistralę. Ja jechałem do Tucepi. Dotarłem do celu o 21.45. Można było w sibeniku wjechać na autostradę ale miasto zaczęło się korkować bo był zator na bramkach w sibeniku, dlatego wolałem dalej jechać starą magistralą. Jednym słowem masakra...

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone