Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

zaliczka w dolarach

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maddak
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 28.05.2015
zaliczka w dolarach

Nieprzeczytany postnapisał(a) maddak » 01.06.2015 21:14

Pytanie do weteranow wizyt w Chorwacji- mywybieramy sie tam czwarty raz i po raz pierwszy poproszono nas, by zaliczke wplacic w dolarach,a nie w euro i (!) w tytule wpisac "prezent", aby "uniknąć podatków"<Czy to częsty zwyczaj? My spotykamy się z tym po raz pierwszy i jesteśmy nieco zaniepokojeni, tym bardziej, ze cena apartamentow bardzo zachecająca (49 euro w Rogoznicy,w lipcu),ale z kolei brak fotek domu i otoczenia.Są tylko zdjęcia pokoi....Nie wiem, co o tym myslec...
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7945
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 01.06.2015 21:34

Poproś o zdjęcia terenu zewnętrznego i dokładny adres apartamentów, wtedy sprawdzisz lokalizację w Googlach. Nie spotkałem się jeszcze z zaliczką w dolarach, bardziej bym się bał tego "prezentu" w tytule przelewu. jak będzie coś nie tak to nawet nie udowodnisz że płaciłeś zaliczkę za apartament, tylko wysłałeś im prezent :wink:
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33331
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 01.06.2015 21:42

Prośba o zaliczkę w $ faktycznie trochę nietypowa.
Ale co do nazwy przelewu (prezent) zanadto bym się tym nie przejmował.
Też kiedyś przesyłałem takiego gifta ( i faktycznie chodzi tutaj o obejście ichniejszego US). :oczko_usmiech:
maddak
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 28.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) maddak » 01.06.2015 21:49

Adres jest podany,tyle ze nie moge go namierzyc w googlach- szukam na mapy street view- czy moge gdzies jeszcze? Zastanawia mnie tez, ze w kalendarzach dostepnosci w trzech apartamentach sa te same teminy zajete i wolne...chyba zbyt duzo niewiadomych...
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7945
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 01.06.2015 21:52

A w forumową wyszukiwarkę wpisywałaś nazwę apartamentów? Może ktoś tam już był?
maddak
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 28.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) maddak » 01.06.2015 22:24

NIe, nikt nie był wlasnie a, w sumei apartament na jednej stronie tylko jest
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33331
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 01.06.2015 22:27

Napisz nazwę i adres, bo tak to rozmawiamy o.......gwiazdach.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.06.2015 22:34

Taak, napisze, to zaraz ktoś pod..kupi, a tu nie zaliczkowane jeszcze ;)

"Paru" Chorwatów ma bliższe związki z USA niż z UE i może dlatego $.
Ostatnio edytowano 01.06.2015 22:35 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33331
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 01.06.2015 22:35

Jest ryzyko, jest zabawa......... :mrgreen:
Adam,K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1890
Dołączył(a): 25.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam,K » 03.06.2015 16:36

anakin napisał(a):Napisz nazwę i adres, bo tak to rozmawiamy o.......gwiazdach.

O! To ja mogę :D

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone