Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Załamka czyli jak Chorwacja zraziła moją żonę do siebie

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Cornugon
Globtroter
Posty: 58
Dołączył(a): 27.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cornugon » 04.09.2014 18:28

przemo99 napisał(a):Ja byłem w Zuljanie na Peljesaciu w TYM SAMYM TERMINIE i pogoda była superowa!!! Jedna burza w nocy gdzieś koło 10tego dnia :mrgreen:

Wyjeżdżaliśmy z Gliwic parę godzin przed wami i dopadły nas tylko 2 ulewy. W sumie straciliśmy tylko kilkanaście minut.

Pozdrów małżonkę :D :mrgreen:


No suuper... nie omieszkam pozdrowić... czyli nie Istra za rok ? :P
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 04.09.2014 19:42

SYLWKA_2014 napisał(a):
wikol napisał(a):Na KRK się nie jeździ a znacznie niżej....

Bo, co? Ja tam Krk będę bronić jak lwica i w czerwcu słońce miałam, także nie ma co generalizować. Nie będę jeździć tam co roku, ...

A ja jak lew. :D
Wikol preferuje "niżej" to niech to niżej ma. O Dalmacji złego słowa nie napiszę ale wolę KRK. Kużdemu wedle upodobań. :wink:
nimm2
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 204
Dołączył(a): 21.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) nimm2 » 05.09.2014 12:27

slapol napisał(a):
Cornugon napisał(a):...
Spacer po starym mieście w Krk okazał się ... pierwszą gałązką oliwną !
W sensie mojej drugiej połówki rzecz jasna, która po sprawieniu sobie kolczyków, kapelusza, wypiciu dobrej kawy i obejrzeniu zabytków miasta (jest histerykiem sztuki z wykształcenia :twisted: ) stwierdziła że jest to pierwsze miejsce które jej się naprawdę podoba
Alleluja !!!!


Jeśli Ci się tylko literka "O" omsknęła...to wieź żoneczkę do Trogiru, Salony, Splitu i Dubrovnika...będziesz miał Alleluja x4 :!: :lol:



do kwadratu i po łacinie...
Mosqito
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 845
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mosqito » 05.09.2014 16:14

Hej Cornugon :D
Szczerze współczuję pogody na jaka trafiliście w Chorwacji to bardziej że to tylko tydzień pobytu. Po ilości deszczu, którą opisujesz chyba każdy by się wku...ł. Co do przyszłorocznych planów, to wiesz... nie ma reguły że na północy (Istria, Krk, Kvarner) będzie zimno i deszczowo a na południu ciepło i słonecznie. ja na wiele pobytów w Cro największe ulewy miałem zarówno w Novi Vinodolski, Biogradzie jak i Orebicu. Kieruj się chyba bardziej tm co chcesz zwiedzić czy zobaczyć a pogoda to już kwestia wtórna.
Bardzo mi się podobała część opowieści o Słowenii. Wynika z niej że bywałeś tam niejednokrotnie i masz wiedzę i może jakieś fotki. Może pokusiłbyś się o otwarcie wątku pt. Słowenia i opisał kilka miejsc wraz ze zdjęciami tak jak teraz opisałeś targ w Ljublanie i tę restaurację w której jedliście obiad. Dla większości Słowenia stanowi kraj tranzytowy w drodze do Cro a to piękne miejsce i warte odwiedzenia choć trzeba przyznać że nie najtańsze.
Dwa lata temu miałem okazję być w Logarskiej Dolinie, mieszkać w jednym z okolicznych pensjonatów z cudownym jedzeniem przyrządzanym przez właścicielkę i odwiedzić przy okazji wąwóz Vintgar i Bled wraz z zamkiem i jeziorem. Niestety na Bohinj nie starczyło już czasu. Ale np. o Ljublanie czy wybrzeżu słoweńskim z miłą chęcią bym poczytał. Przemyśl to...
Pozdrawiam
Vesna
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 180
Dołączył(a): 19.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vesna » 12.09.2014 09:33

gusia-s napisał(a):
Iza&Krzysiek napisał(a):Witam :)
...ponoć w lipcu Orebicu szalała burza, coś jakby trąba powietrzna

Zgadza się a za kilka dni kolejna wyszła zza Korculi
Obrazek

O jaaaa, piękne zdjęcie! :)
Marek40
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1713
Dołączył(a): 30.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek40 » 12.09.2014 17:13

Z tego co widać to się kończyło jak jedziesz do Chorwacji to będziesz miał miała pogodę w ciemno ciepło i bezdeszczowo - tam też pogoda jest loterią . Ja z początkiem lipca na 10 dni na Istrii miałem 3 duże burze i 3,5 dnia niepogody . Ale i tak jestem zadowolony .
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Załamka czyli jak Chorwacja zraziła moją żonę do siebie - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone