Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Zakwaterowanie w Mlini, Dubrovnik

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
iwoniczanka
Croentuzjasta
Posty: 141
Dołączył(a): 04.01.2014
Zakwaterowanie w Mlini, Dubrovnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwoniczanka » 03.09.2015 13:47

Witam,

Szukam kwatery lub najchętniej domku na kempingu dla 4 osób w okolicy Dubrovnika (znajomi nastawili się na Mlini).
Najlepiej, jakby nocleg znajdował się tuż przy plaży. Zależy nam na kameralnych miejscowościach z dobrym dojazdem do Dubrovnika oraz Czarnogóry.
Ktoś, coś?

Pozdrawiam!
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15646
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 05.09.2015 14:13

Jest cały wątek o Mlini i tam jest namiar na Vlaho - lub zajrzyj do banku kwater - tam miejscówkę opisałam.
W Mlini domków na campie nie widziałam, ale byłam w 2012. Napisz do myszy (pisze teraz relację z Mlini) może coś się zmieniło przez 3 lata.
iwoniczanka
Croentuzjasta
Posty: 141
Dołączył(a): 04.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwoniczanka » 05.09.2015 22:53

Hej, dzięki za odp. Widziałam ww namiar, jednak najbardziej interesowałoby mnie coś w zatoce z "prywatną" plażą.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15646
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 06.09.2015 11:41

To nie w Milini ani w Srebrano. Popatrz na Soline i Plat - tam takie są, przynajmniej, w którejś relacji widziałam.
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13058
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 06.09.2015 14:34

iwoniczanka napisał(a):Hej, dzięki za odp. Widziałam ww namiar, jednak najbardziej interesowałoby mnie coś w zatoce z "prywatną" plażą.

Ja się nic nie odzywałam, bo czegoś takiego w Mlini nie widziałam ...
Tak jak pisze piekara114, może w Soline ...
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 06.09.2015 15:43

To nie miejsce na bzykanie na prywatnych plażach. Niestety.
:twisted:
iwoniczanka
Croentuzjasta
Posty: 141
Dołączył(a): 04.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwoniczanka » 06.09.2015 18:26

FUX-już wiem, po co Ty chodzisz na plażę. Ja chodzę się opalać, ale co kto lubi :papa:

Postanowiliśmy nie rezerwować nic wcześniej, znajomi dali się przekonać do wyjazdu w ciemno. Myślę, że nie będzie problemu z kwaterą, a przynajmniej zatrzymamy się tam, gdzie się nam spodoba.
Czy ma ktoś informacje (Myszo?), czy można w okolicy uprawiać (ech, FUXowi pewnie znów się skojarzy-głodnemu chleb na myśli :roll: ) sporty wodne? Np. wakeboarding lub kitesurfing?
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 06.09.2015 18:54

Ech Młodzież. Brak fantazji...
:smo:

Kite to Peljesac, Orebic, kanał przy Korculi.
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13058
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 07.09.2015 08:17

iwoniczanka napisał(a):Czy ma ktoś informacje (Myszo?), czy można w okolicy uprawiać (ech, FUXowi pewnie znów się skojarzy-głodnemu chleb na myśli :roll: ) sporty wodne? Np. wakeboarding lub kitesurfing?

W Mlini poza kajakami i skuterami wodnymi był flyboard, a w Cavtacie parasailing ...
Ale ja się tymi sprawami za bardzo nie interesowałam ... miałam swoje skrzydełka :oczko_usmiech: :wink: .
iwoniczanka
Croentuzjasta
Posty: 141
Dołączył(a): 04.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwoniczanka » 07.09.2015 09:45

FUX- buahahaha. Teraz mi głupio, bo wychodzi na to, żem mało kreatywna :oops:
Dzięki za info (to o "kajcie", nie to pierwsze, hah). Będziemy na Korculi, więc ekstra :hut:

Myszo, również dzięki.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Zakwaterowanie w Mlini, Dubrovnik
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone