Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Zakupy W Chorwacji

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty
Zakupy W Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.07.2008 08:43

Witam.
Z własnego doświadczenia do Chorwacji zabieram koniecznie kartę Makro,
można na nią wejść do sklepów Merto / ta sama sieć - wymagają dodatkowo od właściciela karty jakiegoś dokumentu tożsamości /. Ceny w Metro są podobne jak w naszych supermarketach, a o wiele taniej niż w zwykłych sklepach nie mówiąc o kempingach. Z polski zabieram tylko wodę ,która tam kosztuje nie mniej niż 6-7 kun. :lol: Pozdrawiam.
M.Smoczkiewicz
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) M.Smoczkiewicz » 17.07.2008 09:17

A czy masz wiedzę gdzie w rejonie Splitu są sklepy tej sieci? To co mówisz brzmi interesująco :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.07.2008 09:28

NIESTETY w okolicach Splitu nie wiem gdzie znajduje się Metro / byłem tam kilka razy jeszcze za starej Jugosławi / ,ale to duże miasto i raczej jest.W tamtym roku byłem w okolicach Zadaru i tam Metro jest w małej miejscowości przed Zadarem MURVICA - skrzyżowanie na Zemunik-ZADAR-Nin / polecam NIN - PERłA W KORONIE ! /.
moscatel
Croentuzjasta
Posty: 231
Dołączył(a): 24.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) moscatel » 17.07.2008 09:28

asikx
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 22.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) asikx » 17.07.2008 09:30

smoki3 napisał(a):Witam.
Z własnego doświadczenia do Chorwacji zabieram koniecznie kartę Makro,
można na nią wejść do sklepów Merto / ta sama sieć - wymagają dodatkowo od właściciela karty jakiegoś dokumentu tożsamości /. Ceny w Metro są podobne jak w naszych supermarketach, a o wiele taniej niż w zwykłych sklepach nie mówiąc o kempingach. Z polski zabieram tylko wodę ,która tam kosztuje nie mniej niż 6-7 kun. :lol: Pozdrawiam.


A powiedz mi co wspólnego ma sieć sklepów Metro i ceny wody z działem "Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi"?


Pozdrawiam
Rafał
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.07.2008 09:31

MOSCATEL to na pewno TO.
SMOKI3.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.07.2008 09:33

No cóż bez samochodu nie dojedziesz do Metro.Pozdrawiam.
asikx
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 22.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) asikx » 17.07.2008 09:38

smoki3 napisał(a):No cóż bez samochodu nie dojedziesz do Metro.Pozdrawiam.


Kiepskie uzasadnienie.
Do tego typu wątków jest dział "Ceny, porady..."

Pozdrawiam
Rafał
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.07.2008 09:40

Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.07.2008 09:41

Spoko Rafale :wink: - już jesteśmy we właściwym dziale :lol:

Pozdrawiam :hut:
asikx
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 22.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) asikx » 17.07.2008 09:54

Janusz Bajcer napisał(a):Spoko Rafale :wink: - już jesteśmy we właściwym dziale :lol:

Pozdrawiam :hut:



Zauważyłem. Zacząłem odpisywać w poprzednim, a po wysłaniu posta wyrzuciło mnie w obecnym :)

Piątal za reakcję ! :)

Pozdrawiam
Rafał
moscatel
Croentuzjasta
Posty: 231
Dołączył(a): 24.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) moscatel » 17.07.2008 09:55

To jak jesteśmy we właściwym dziale, to ja poproszę bywalców o podanie mi nazw jakichś sieci marketów czy czegoś takiego. Wiem, że jest nasz swojski ;) lidl, ale na jakie jeszcze napisy ewentualnie powinnam zwrócić uwagę, żeby się orientować, gdzie mogę zrobić większe zakupy?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.07.2008 10:05

Najbardziej znana i duża sieć sklepów

Obrazek

KONZUM

Właściciel-najbogatszy Chorwat
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.07.2008 10:10

Na Istri jest sieć sklepów Geto . Robiłem zakupy w takim w okolicach Umag ,drogą na przejście graniczne ze Słowenią.
asikx
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 22.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) asikx » 17.07.2008 10:16

moscatel napisał(a):To jak jesteśmy we właściwym dziale, to ja poproszę bywalców o podanie mi nazw jakichś sieci marketów czy czegoś takiego. Wiem, że jest nasz swojski ;) lidl, ale na jakie jeszcze napisy ewentualnie powinnam zwrócić uwagę, żeby się orientować, gdzie mogę zrobić większe zakupy?


GETRO

Pozdrawiam
Rafał
Następna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone