Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Zakupy spożywcze - własne wyżywienie

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 07.06.2011 07:33

stary_jac napisał(a):http://studenac.hr/maloprodaja/karta tak samo Konzum, przejrzyj gazetki będziesz mieć "rozeznanie" co do cen, 5% w jedną czy drugą chyba nie mają znaczenia.
a tutaj prosze kawe na ławe http://online.konzum.hr/categories/list/5471110


+

Lidl
Plodine
marekb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1171
Dołączył(a): 13.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekb » 07.06.2011 07:47

w Makarskiej w Konzumie zauważyłem, że niektóre artykuły droższe niż w Studenacu no chyba, ze promocja. Jednak mięso, cevapi i inne na grilla kupowałem w Konzumie na wagę
arezi
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 09.06.2011
sklepy

Nieprzeczytany postnapisał(a) arezi » 16.06.2011 02:52

Czy nie orientuje się ktoś, czy w okolicy Starigradu (Paklenica) są jakieś sklepy typu Konzum, Plodine, Lidl. Czy jak tam się pojedzie to tylko małe sklepiki, które są wydaje mi się droższe niż takie "centra"
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006
Re: sklepy

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 16.06.2011 07:45

arezi napisał(a):Czy nie orientuje się ktoś, czy w okolicy Starigradu (Paklenica) są jakieś sklepy typu Konzum, Plodine, Lidl. Czy jak tam się pojedzie to tylko małe sklepiki, które są wydaje mi się droższe niż takie "centra"


Wystarczy wejść na hr strony sieci i sprawdzić (są adresy wszystkich sklepów).
Bosm@n
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 380
Dołączył(a): 28.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bosm@n » 28.06.2011 22:03

maslinka napisał(a):Byłam w Trpanju.

Zakupy spożywcze najlepiej robić w jednym z dwóch sklepów Studenac - większy jest w samym centrum, mniejszy przy wyjeździe z miejscowości (można przy nim łatwiej zaparkować).

Jeśli chodzi o targ rybny, to ponoć jest, koło nabrzeża (przystani promowej), ale gdzie dokładnie nie mam pojęcia, bo dla nas to za wczesna pora na robienie zakupów :wink:

Pozdrawiam.


maslinka,
Bocian w innym poście podpowiedził mi, że jesteś specjalistą od Podobuc na Peljesacu?
Byłaś tam może? Jak wyglądają konoby (podobno są dwie) - dzieci pytrają czy są tam lody - takie chorwacjkie, no coś w rodziaju pizzu i spagetii:-)... sklepu podobno nie ma, ale tatuś (czyli ja) będzie jeździł po pieczywko:-)
Poprzednia strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Zakupy spożywcze - własne wyżywienie - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone