Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Zakochani w Chorwacji...

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
dasuch
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1464
Dołączył(a): 03.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dasuch » 28.11.2009 10:35

zoohha napisał(a):Ale nic to. Kupię sobie kółeczko.... i Jadran mój ! :-)

Nie kupuj, mamy już :)
Jurek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3965
Dołączył(a): 28.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jurek » 28.11.2009 11:25

zoohha napisał(a):Oj Agnieszko, jakże "wpadłaś" :-) mi w oczy we własciwym czasie. Zalazlam Cię dzisiaj , wczesnym, sobotnim porankiem. Przy porannej kawce. Nie dosyć, że "uchachałaś mnie na całą sobotę to i pokrzepilas na duszy.Albowiem...:-). W lipcu będziemy w Prigradicy. Dom przy plaży. Wejście troszkę strome. Umiejętność pływania skromna. Ale nic to. Kupię sobie kółeczko.... i Jadran mój ! :-)
Serdecznie pozdrawiamy kolejny forumowy talent literacki.



hm ...coś ostatnio Zosiu myślimy i czytamy o tym samym, w tym samym czasie :lol:
Aga relacja rewelacja :lol: czytało sie jednym tchem,i juz sie chce lata!!!! :D
Jola L-G
Cromaniak
Posty: 1091
Dołączył(a): 21.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jola L-G » 29.11.2009 00:56

Co do tytułu !!! ...................to ja zakochana w Cro od kilkudziesięciu lat.....jako kilku i nastolatka bywałam często w Jugosławii, która dzisiaj jest Chorwacją....-pozdrawiam Crozakręconych - Jola
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 29.11.2009 09:03

Jola L-G napisał(a):Co do tytułu !!! ...................to ja zakochana w Cro od kilkudziesięciu lat.....jako kilku i nastolatka bywałam często w Jugosławii, która dzisiaj jest Chorwacją....-pozdrawiam Crozakręconych - Jola



Koleżanka to wywodzi się chyba z rodziny o poglądach komunistycznych. Kiedyś tylko dzieci nomenklatury partyjno politycznej tzw. sekretarzy PZPR jeżdziły do Jugosławi na wczasy. Zeby dostać na wymianę 100 dolarów trzeba było być politycznie pewnym i mieć skrystalizowane poglądy ideowo polityczne. Pozdrawiam koleżankę miło i sympatycznie. :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.12.2009 00:19

Plavacu, Zoohho, Jurku - cieszę się, że udało mi się choć trochę Was rozbawić. Sama często wracam do wakacyjnych relacji, kiedy za oknem wieje i leje. Łatwiej przetrwać do następnego lata. Pozdrawiam serdecznie.

Jolu L-G - kiedy byłam nastolatką, marzyłam o Rijece, bo któraś z kolei szczeniacka miłość przysłała mi kartkę z wakacji. Imienia chłopaka nie pamiętam, ale widoczek z kartki mam w pamięci do dziś. Marzenia się spełniają.... :D
kroj
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 314
Dołączył(a): 11.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kroj » 13.12.2009 19:51

darek1 napisał(a):
Jola L-G napisał(a):Co do tytułu !!! ...................to ja zakochana w Cro od kilkudziesięciu lat.....jako kilku i nastolatka bywałam często w Jugosławii, która dzisiaj jest Chorwacją....-pozdrawiam Crozakręconych - Jola



Koleżanka to wywodzi się chyba z rodziny o poglądach komunistycznych. Kiedyś tylko dzieci nomenklatury partyjno politycznej tzw. sekretarzy PZPR jeżdziły do Jugosławi na wczasy. Zeby dostać na wymianę 100 dolarów trzeba było być politycznie pewnym i mieć skrystalizowane poglądy ideowo polityczne. Pozdrawiam koleżankę miło i sympatycznie. :D


Oj, kolego darku1 - teraz to pojechałeś po bandzie, albo jesteś za młody, żeby to wiedzieć. To nie była kwestia poglądów ani politycznej poprawności, wystarczyło mieć namiot i vouczery na wymianę, Jugosławia była wtedy po "właściwej" stronie słońca, 1/2 Polski tam jeździło - a wracało się w kozakach na nogach w środku lata - żeby celnicy nie zarekwirowali, bo u nas nic nie było, ech to były czasy.
Jak raz dzisiaj jest dzień na smutne wspomnienia, ale "złote" lata 70-te to były wakacje..
kroj
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 314
Dołączył(a): 11.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kroj » 13.12.2009 19:54

agnieszka-bg napisał(a):Plavacu, Zoohho, Jurku - cieszę się, że udało mi się choć trochę Was rozbawić. Sama często wracam do wakacyjnych relacji, kiedy za oknem wieje i leje. Łatwiej przetrwać do następnego lata. Pozdrawiam serdecznie.

Jolu L-G - kiedy byłam nastolatką, marzyłam o Rijece, bo któraś z kolei szczeniacka miłość przysłała mi kartkę z wakacji. Imienia chłopaka nie pamiętam, ale widoczek z kartki mam w pamięci do dziś. Marzenia się spełniają.... :D


Agnieszko, cudne wspomnienia, zwłaszcza gdy za chwilę Wilija - a tu ani śniegu, ani jołki jeszcze za oknem nie widać..
Dzięki za świetną relację!!
Pozdrawiam :lol:
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3659
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 13.12.2009 20:41

Jak raz dzisiaj jest dzień na smutne wspomnienia, ale "złote" lata 70-te to były wakacje..


Zgadzam się całkowicie, 70-tych. jeździłem do Zakopanego na narty.

:?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 14.12.2009 21:43

Kroj, dzięki za uznanie.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 14.12.2009 21:48

A tak w ogóle życzę wszystkim znajomym i nieznajomym, przyjaciołom z Forum Wesołych Świąt i żeby choinka wyglądała jak pinia, karp jak murena, a aniołki miały skrzydła jak płetwy. W Nowy Rok wzniosę za Was toast rakiją z róży. :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.04.2010 20:17

Zarezerwowaliśmy Zavalaticę na wrzesień. ( Do 10.) Czy ktoś z Was będzie tam w tym samym czasie?
Pozdrawiam, Agnieszka.
Viniu
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 09.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Viniu » 26.04.2010 11:09

Agnieszko... dzięki za odgrzebanie własnej relacji !! Ubawiłem się do łez !! Trochę głupio wyglądałem czytając ją w pracy... :lol:
renatalato
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4919
Dołączył(a): 04.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) renatalato » 26.04.2010 12:59

A ja przeczytałam sobie jeszcze raz :lol: , tak na dobry dzień :lol:
Pozdravki
Kasieńka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 114
Dołączył(a): 19.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasieńka » 26.04.2010 16:58

Agnieszko - Dzięki Twojej relacji i Oginioszków zostałam "zarażona" Korculą. Będę w Zavaletice z rodziną w tym samym terminie. Może pokręcimy razem "wiatraki" w Żitnej? :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 26.04.2010 19:26

Renatolato i Viniu witam Was wiosennie!

Kasieńko!
Będziemy mieszkać w domu przy sklepie spożywczym - rejestracja samoch. PK lub PKA. Pomachajcie,to powiatraczymy :lol:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży

cron
Zakochani w Chorwacji... - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone