Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Zaginiony kolega Krzysztof - zerknijcie prosze.

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 19.09.2014 10:55

To straszne, kiedy tak ludzie przepadają jak kamień w wodzie ... ostatnio też zaginęło dwoje polskich turystów w Bułgarii - wyszli z klubu i ślad po nich zaginął :(
ita
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1974
Dołączył(a): 22.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ita » 19.09.2014 11:16

gusia-s napisał(a):To straszne, kiedy tak ludzie przepadają jak kamień w wodzie ... ostatnio też zaginęło dwoje polskich turystów w Bułgarii - wyszli z klubu i ślad po nich zaginął :(

wczoraj czytałam, że niestety się odnalazł :(
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 19.09.2014 11:38

ita napisał(a):
gusia-s napisał(a):To straszne, kiedy tak ludzie przepadają jak kamień w wodzie ... ostatnio też zaginęło dwoje polskich turystów w Bułgarii - wyszli z klubu i ślad po nich zaginął :(

wczoraj czytałam, że niestety się odnalazł :(


Znaczy kto się odnalazł??? Krzysztof czy ten chłopak z Bułgarii?
ita
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1974
Dołączył(a): 22.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ita » 19.09.2014 11:40

gusia-s napisał(a):
ita napisał(a):
gusia-s napisał(a):To straszne, kiedy tak ludzie przepadają jak kamień w wodzie ... ostatnio też zaginęło dwoje polskich turystów w Bułgarii - wyszli z klubu i ślad po nich zaginął :(

wczoraj czytałam, że niestety się odnalazł :(


Znaczy kto się odnalazł??? Krzysztof czy ten chłopak z Bułgarii?

czytałam wczoraj, zdaje się na onecie, że znaleźli 2 ciała we wodzie, i że to zaginiona para była :(
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 19.09.2014 12:03

ita napisał(a):
gusia-s napisał(a):
ita napisał(a):
gusia-s napisał(a):To straszne, kiedy tak ludzie przepadają jak kamień w wodzie ... ostatnio też zaginęło dwoje polskich turystów w Bułgarii - wyszli z klubu i ślad po nich zaginął :(

wczoraj czytałam, że niestety się odnalazł :(


Znaczy kto się odnalazł??? Krzysztof czy ten chłopak z Bułgarii?

czytałam wczoraj, zdaje się na onecie, że znaleźli 2 ciała we wodzie, i że to zaginiona para była :(


Też już znalazłam to info, tyle że trwa identyfikacja tych ciał - więc może to jeszcze nie oni. Kilka dni wcześniej znaleziono również w ZP ciało mężczyzny ale okazało się, że to nie zaginiony Polak więc może i tym razem to nie oni.
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 19.09.2014 14:00

Krzysztofa,jesli pogoda pozwoli będzie szukał dron 22 września,tak napisane jest na profilu fb.
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 22.09.2014 11:52

czacha19
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 06.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) czacha19 » 29.09.2014 12:01

Krzysztof niestety nie odnalazł się. Akcja poszukiwawcza nadal trwa.

Więcej szczegółowych informacji dostępnych jest pod adresem: https://pl-pl.facebook.com/SzukamyKrzysztofa , gdzie można przeczytać zawsze aktualne informację.
stary admin
Cromaniak
Posty: 2963
Dołączył(a): 26.01.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) stary admin » 21.02.2018 21:27

Otrzymałem wiadomość od użytkownika czacha19, że poszukiwania można uznać za zakończone. Więcej szczegółowych danych ma się pojawić na oficjalnej stronie.
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 22.02.2018 15:40

Widziałem,smutne :( .
Poprzednia strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
Zaginiony kolega Krzysztof - zerknijcie prosze. - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone