Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Zacienione plaże w Chorwacji

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 28.05.2014 18:27

Pakostane i kierunek N za Club Pakostane; tzw. pinia beach.
Doman73
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 281
Dołączył(a): 17.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Doman73 » 28.05.2014 19:35

Janusz Bajcer napisał(a):Czy przy tej willi jest ogólnodostępna plaża :?: :?: Czy jest parking dla kilku samochodów :?: :?:

Niestety to częściowo prywatna plaża, chociaż jest do niej dostęp od strony Okrug Gornyj (początek betonowy) i tam są miejsca do zaparkowania samochodu, z tym że nie wiem na ile prywatne, na ile publiczne. Nie pamiętam dobrze, ale wydaje mi się, ze częściowo publiczne. :D :D :D :D :papa:
miro.t
Globtroter
Posty: 55
Dołączył(a): 25.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) miro.t » 28.05.2014 22:04

Dziękuję za pierwsze wskazówki. Najbardziej zależy mi na takich miejscowościach, w których można znaleźć noclegi niedaleko takich zacienionych plaż.
Sprawdzę to Pakostane, może jeszcze coś ciekawego znajdę.
sneer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 725
Dołączył(a): 19.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) sneer » 29.05.2014 07:46

Doman73 napisał(a):Proponuję Trogir..


Kiepski wybór. Czystość wody w tych okolicach pozostawia naprawdę wiele do życzenia.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.05.2014 08:06

Mam doświadczenie z wózkiem na plaży zarówno w Pimostenie jak i Rogoznicy :D
Obie miejscowości maja swój urok,jeśli chodzi o cień znajdziesz go zdecydowanie więcej w Primostenie w okolicy starej bazy hotelowej.
Na forum dokładnie opisał plaże w Primostenie wraz zdjęciami i mapkami rafales
asia0211
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 148
Dołączył(a): 09.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) asia0211 » 29.05.2014 16:33

Ryba007 napisał(a):Podepnę się do tematu.

Jedziemy na początku sierpnia do Malinskiej na KRK.
Jest tam jakaś zacieniona plaża?
Parasol lub mini namiot dla maluszka weźmiemy ale trochę cienia również by się przydało :)




Bylismy w ubieglym roku przejazdem w Malinskiej. Przy miejskiej plazy jest pas zieleni z malymi drzewkami pod ktorymi przed sloncem kryli sie plazowicze. Namiocik napewno sie tez przyda.
pavio
Odkrywca
Posty: 118
Dołączył(a): 02.05.2007
Zivogosce,Mala duba,Drasnice. zacienione plaze?

Nieprzeczytany postnapisał(a) pavio » 29.05.2014 16:35

Witam. Czy w wymienionych miejscowościach na plaży rosną jakieś drzewa dające cień? Niestety nie dam rady cały dzień na słońcu a parasol to nie to:) . A może jakieś inne propozycje małych spokojnych miejscowoaści w południowej Dalmacji?
Dziękuję . Pozdrawiam
iwoniczanka
Croentuzjasta
Posty: 141
Dołączył(a): 04.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwoniczanka » 29.05.2014 16:50

A ja polecę kemping-koło Baski Vody jest mocno zacieniony, aczkolwiek nic więcej o nim nie wiem. W Drage jest kemping Oaza Mira, który szczerze polecam-praktycznie każda parcela zacieniona, a warunki znakomite. Nie musicie brać namiotu-na terenie kempingu są domki.
Dla mnie to dobra opcja dla kobiety w ciąży- w domku jest wszystko na miejscu; dużo cienia i plaża na wyciągnięcie ręki, bo domki umiejscowione są tuż przy niej. Odpada poginanie na plażę w 30-sto stopniowym upale.
AngieM
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 5
Dołączył(a): 03.05.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) AngieM » 15.08.2018 10:10

A czy na Hvarze znajdą się plaże z odrobiną cienia? :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 15.08.2018 11:55

AngieM napisał(a):A czy na Hvarze znajdą się plaże z odrobiną cienia? :)

Znajdziesz.
http://www.hvarinfo.com/pl/wyspa-hvar-plaze.htm

http://hvarsubiektywnie.blogspot.com/20 ... zkowe.html
Poprzednia strona

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone