Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Za ile nurkowanie w Horwacji ?

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Roman
Za ile nurkowanie w Horwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roman » 14.03.2002 13:46

Szanowni forumowicze,

Wybieram się do Horwacji (Zadar) na przełomie czerwca i lipca 2002 i pomimo moich wcześniejszych wizyt w tym pięknym kraju, jakoś zawsze nie miałem czasu aby się dowiedzieć o możliwościach nurkowania. Obecnie wybieram się z mocny postanowieniem nauki nurkowania. Moje pytanie brzmi:
1. Co nalezy zabrać ze sobą z Polski (niezbędne do nurkowania oczywiście), tak aby nie przepłacić w Horwacji ?
2. Jakie są ceny za cały cykl nauki nurkowania do uzyskania podstawowych uprawnień (czyli od zera) ?
3. Ile kosztuje (o ile coś takiego jest w ogóle możliwe) sporadyczne nurkowanie np. 1 zejście pod wodę, dla całkowitego amatora z bardzo dobrym stanem zdrowia ?.
4. Jeżeli to o co pytam w pytaniu 3 jest możliwe, to ciąg dalszy brzmi: jak jest liczone (patrz płacone) takie nurkowanie ? od ilości zejść pod wodę czy też od czasu nurkowania ?.
Byłbym wdzięczny za pomoc w tej materii
mój e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
stary admin
Cromaniak
Posty: 2963
Dołączył(a): 26.01.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) stary admin » 14.03.2002 18:06

Kilka lat temu kurs konieczny do zrobienia uprawnień kosztował poza sezonem zdaje się około 1000 zł (udostępnienie potrzebnego sprzętu, instruktaż, łódź).
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 20.03.2002 16:27

Musisz trochę poszukać w internecie. Ja też się trochę interesuje nurkowaniem. O ile pozwoli Admin, to chętnie podam na forum adres strony www dotyczący kursów nurkowania i miejsc w Chorwacji.
Pozdrawiam
Arek :lol:
stary admin
Cromaniak
Posty: 2963
Dołączył(a): 26.01.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) stary admin » 20.03.2002 18:18

Podaj go najpierw mnie :devil: .
denver
:)

Nieprzeczytany postnapisał(a) denver » 14.05.2002 08:29

admin napisał(a):Podaj go najpierw mnie :devil: .
:twisted:
stary admin
Cromaniak
Posty: 2963
Dołączył(a): 26.01.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) stary admin » 14.05.2002 11:33

Napisałem do nich, lecz nie raczyli odpowiedzieć. Mówi się trudno. :roll:
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 14.05.2002 11:56

Admin wysłałem Ci na priv już dobrze ponad miesiąc temu. Jeśli nie dostałeś to wysyłam jeszcze raz.
Pozdrawiam
Arek :lol:
stary admin
Cromaniak
Posty: 2963
Dołączył(a): 26.01.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) stary admin » 14.05.2002 12:23

Dzięki, dostałem ich adres. Ja jednak w końcu też chciałbym mieć coś za reklamę ich firmy i zapytałem, czy nie dałoby sie podjąć współpracy - powiedzmy udostępnienie artykułu za link, jak to jest w zwyczaju. Odpowiedzi jednak nie otrzymałem.
grazka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 436
Dołączył(a): 05.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) grazka » 14.05.2002 18:17

Nie wiem ile kostuje kurs nurkowania wChorwacji ale trzeba się liczyć z wydatkiem ok.1000 zł .Z Polski należy wziąść przede wszystkim Sprzęt ABC tj maska płetwy jak ktoś ma to piankę wszystko można wypożyczyć ale wszystko ma swoją cennę.Żeby nurkować z łodzi trzeba mieć certyfikat oraz ważne badanie lekarske,bez certyfikatu nie ma o tym mowy.Spotkałam się na Korculi w centrum nurkowym które prowadził Anglik że miał opcje pokazowego nurkowania z brzegu koszt wraz z całym ekwipunkiem 80 DM 2001 rok trwało to około 40 minut.Czas normalnego nurkowania z łodzi liczy się od zanurzenia nigdy się nie wynurzamy bo schodzi się na głębokość 30 do 40 m trwa około 50 minut na tyle wystarcza tlen i kosztuje 100 DM pożyczamy tyko dżaket i butle z reduktorami pozostały sprzet mamy własny.Na Pagu jest polskie centrum nurkowe z Krakowa ogłaszją się w internecie wraz z cennikiem wpisz hasło nurkowanie.Pozatym jeśli bedziesz miał certyfkat należy w Chorwacji wnieść opłate roczną tj zezwolenie na nurkowanie koszt 2001 30 DM.

zakochana w Chorwacji Grażyna
kawszyn
Za ile nurkowanie w Horwacji?

Nieprzeczytany postnapisał(a) kawszyn » 22.06.2002 10:44

EE ty Roman "Horwacja" pisze sie przez "Ch :lol: "

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone