Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Z własnym quadem do Chorwacji

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 15.04.2013 14:04

zuczek171 napisał(a):uwielbiam zwiedzać na quadzie . fajne widoczki

Ty to uwielbiasz, a inni cierpią HAŁAS, KURZ i ROZJECHANE ŚCIEŻKI W LASACH Obrazek
STOP QUADOM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zuczek171
Globtroter
Posty: 59
Dołączył(a): 28.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) zuczek171 » 15.04.2013 19:17

Pewnie nigdy w życiu nie jeżdziłeś quadem , wiec nie wiesz co to znaczy :) ja mam quada ulicznego i fantastycznie się zwiedza góry daleko od zamieszkałych ludzi :)

jeden quadem rozpierda* wszystko po kolei , a drugi jeżdzi i zwiedza . wiec przestań jak dziecko z tym stop quadom . bo co ja mam mówić stop samochodom bo ktoś mi pod domem gume pali ?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 15.04.2013 19:40

STOP QUADOM - i nie zmienię zdania, a quadem też jeździłem i wiem że nie muszą to być miejsca dla turystów lub lasy !!!!!!!
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 15.04.2013 20:29

zuczek171 napisał(a):Pewnie nigdy w życiu nie jeżdziłeś quadem , wiec nie wiesz co to znaczy :) ja mam quada ulicznego i fantastycznie się zwiedza góry daleko od zamieszkałych ludzi :)

jeden quadem rozpierda* wszystko po kolei , a drugi jeżdzi i zwiedza . wiec przestań jak dziecko z tym stop quadom . bo co ja mam mówić stop samochodom bo ktoś mi pod domem gume pali ?

Daj sobie spokój człowiek jest niereformowalny,przerabiałem już to-nie dociera
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 15.04.2013 21:58

Niereformowalni to są typy którzy myślą że mając taki pojazd mogą, a nawet powinni, jeździć tam gdzie zwyczajnie nie powinni !!!!!!!!! a mimo to jeżdżą i mają prawo do wypoczynku wszystkich innych ludzi w du.ie. !!!!!
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 16.04.2013 00:36

zuczek171 napisał(a): ja mam quada ulicznego i fantastycznie się zwiedza góry daleko od zamieszkałych ludzi :)

Czy w górach są ulice dla quadów :?:
STOP QUADOM w na górskich szlakach i ścieżkach :idea:
http://www.stopquadom.pl/
zuczek171
Globtroter
Posty: 59
Dołączył(a): 28.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) zuczek171 » 16.04.2013 01:25

wytłumaczcie mi czym się różni quad uliczny od samochodu?
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 16.04.2013 05:58

zuczek171 napisał(a):wytłumaczcie mi czym się różni quad uliczny od samochodu?

Tym że nie dasz rady nim wjechać w teren lecz nie wytłumaczysz.
zuczek171
Globtroter
Posty: 59
Dołączył(a): 28.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) zuczek171 » 16.04.2013 13:40

Obrazek

wjedz tym do lasu gdy ma prześwity 6 cm :) gdy siedza dwie osoby 4-5 cm :)

jedni dojezdzaja do pracy skuterami,samochodami ja quadem ulicznym czyli niczym sie nie rozni od samochodu :) hałasu wielkiego nie robi , dziur w asfalcie nie robi :) tez nie lubie tych zwykluch quadow co sie wyzywaja w lesie . ale musicie zrozumiec ze quad quadowi nie rowny :) tym co ja jezdze nikomu krzywdy nie robie :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 16.04.2013 13:48

zuczek171 napisał(a): ja mam quada ulicznego i fantastycznie się zwiedza góry daleko od zamieszkałych ludzi :)

Jakie góry daleko od ludzi tym ulicznym quadem zwiedzasz. :?:
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007
Re: Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 23.04.2013 17:39

wiklos napisał(a):
Z napisał(a):Śv.Jure quadem zdobyty.........w szesnaście minut :D


Raczej :( od początku drogi na szczyt jest około 22 kilometry. Średnio daje to powyżej 80 km/h. Przy niewidocznych i dość ciasnych zakrętach i braku gwarancji, że nikt z przeciwka nie nadjedzie nie jest to raczej powód do chwały.

a gdzie to wyczytałeś,ponieważ ja znalazłem artykuł że jest prawie o połowę mniej http://motovoyager.net/2013/04/trasy-mo ... Y.facebook
wiklos
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 45
Dołączył(a): 29.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiklos » 23.04.2013 22:05

Wjazd do parku to N 43 15"28.43 E 17 04'51.89 i droga na szczyt jest jedna. Wg dowolnej mapy daje to około 22 kilometry. Oczywiście "koledzy kładowcy" są w stanie wytyczyć w TYM PARKU NARODOWYM dowolną inna trasę np na skróty, co pewno jest możliwe i na pewno nielegalne i wraz z kolegami z moto jadąc na skróty dojechać w 12 kilometrów (wątpliwe, że jak podano asfaltem). Tak to wynika z google http://goo.gl/maps/YSK2Z
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Z własnym quadem do Chorwacji - strona 11
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone