Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Z wizytą u Śnieżnego Króla - Hochkönig 2015

Około 1/4 ludności Austrii mieszka we Wiedniu – stolicy kraju. Jest to głównie spowodowane górzystym, alpejskim krajobrazem. Wodospad Krimml jest największym europejskim wodospadem (380 metrów wysokości). Największy szmaragd na świecie jest wystawiony w Wiedniu (2860 karatów).
GOLDEN
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1756
Dołączył(a): 12.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) GOLDEN » 14.03.2015 20:04

Jak się zapędzicie w masyw sudetów.... :roll: ...to się "spikniemy"... :wink:
Te 350km na nartach... 8O ..budzi mój podziw... 8)..... To także Tam i z powrotem samochodem.... :mrgreen:

Dzięki za jak zwykle ciekawą,zabawną ,opatrzoną w piękne foty relację... 8)
:papa:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 14.03.2015 21:42

Bardzo ładna pocztówka :D
Obrazek

No i fajna relacja :lol:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14784
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 15.03.2015 00:02

Mikeee napisał(a):Dziękuje za miejsce w gondolce :papa:

Proszę bardzo :D Szszszszsz.... :mrgreen:


GOLDEN napisał(a):Jak się zapędzicie w masyw sudetów.... :roll: ...to się "spikniemy"... :wink:

Dam znać :D


Lednice napisał(a):Bardzo ładna pocztówka :D

Dziękuję :D
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13058
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 15.03.2015 10:22

maslinka napisał(a):Maria Alm
Obrazek

Zapisałam sobie Maria Alm :P ,
ale ja jak już, to zapoluję na "zieloną" pocztówkę :smo: .

maslinka napisał(a):Dzięki wszystkim za odwiedziny w relacji i do zobaczenia na stoku, górskim szlaku lub w Cro ;) :D
KONIEC

Dzięci za cudne widoki i dużą dawkę słoneczka :P .
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18279
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 15.03.2015 11:41

Szszszszszszszczególny mój podziw budzi ilość km na nartach :D

Reszta była tradycyjnie piękna , ciekawa i pouczająca . . . jak to u Maslinki 8)

Dziękuję

Pozdrawiam
Piotr
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14784
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 15.03.2015 13:02

mysza73 napisał(a):Zapisałam sobie Maria Alm :P ,
ale ja jak już, to zapoluję na "zieloną" pocztówkę :smo: .

Zielony też lubię 8)


piotrf napisał(a):Reszta była tradycyjnie piękna , ciekawa i pouczająca . . . jak to u Maslinki 8)

Dzięki, Piotrze :)
Sara76
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 763
Dołączył(a): 25.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sara76 » 15.03.2015 15:03

Twoja relacja Agnieszko jak zawsze porywająca a zdjęcia cudne (nie wiem czy to Twoja zasługa czy bardziej widoków?) Pozdrawiam i dziękuję, bo z wielką przyjemnością śledziłam Twoje przygody. Mam nadzieję, że po weekendzie "wielkanocnym" lub "majowym" znowu pojawi się na forum nowa relacja :lol: :papa:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14784
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 16.03.2015 21:58

Sara76 napisał(a):Twoja relacja Agnieszko jak zawsze porywająca a zdjęcia cudne (nie wiem czy to Twoja zasługa czy bardziej widoków?)

Zdecydowanie widoków ;) :mrgreen:

Dzięki za miłe słowa :)
Pozdrawiam :papa:
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 06.09.2015 22:16

maslinka napisał(a):Obrazek


W butach narciarskich przejść po tym moście to musiało być przeżycie :wink:

Pooglądaliśmy sobie jeszcze raz Wasze zdjęcia i Ola powiedziała: Szkoda, że na nartach nie jeździmy :(
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14784
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 06.09.2015 22:31

Piter_M napisał(a):W butach narciarskich przejść po tym moście to musiało być przeżycie :wink:

Przyznaję się bez bicia, że całego nie przeszłam... Było strasznie. Nie lubię wszelkich ażurowych podestów, mostków i innych schodków. Dużo pewniej bym się czuła, gdyby nie było tych dziurek pod stopami ;) Ale buty narciarskie na pewno nie ułatwiały.

Piter_M napisał(a):Pooglądaliśmy sobie jeszcze raz Wasze zdjęcia i Ola powiedziała: Szkoda, że na nartach nie jeździmy :(

Nic straconego, jeszcze możecie jeździć :) Mój mąż nauczył się parę lat temu i teraz fajnie szusuje, a do tego jest zupełnie zakręcony na punkcie desek :)
Już się nie możemy doczekać zimy :P
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13058
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 07.09.2015 08:23

maslinka napisał(a):Już się nie możemy doczekać zimy :P

Aga, odwołaj to natychmiast, bo Cię uduszę :!: :roll: :evil:





:smo:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14784
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 07.09.2015 15:45

mysza73 napisał(a):
maslinka napisał(a):Już się nie możemy doczekać zimy :P

Aga, odwołaj to natychmiast, bo Cię uduszę :!: :roll: :evil:





:smo:

Hehe, no dobra, jesień też jest fajna :mrgreen:

Ja tak naprawdę najbardziej lubię lato, ale jak zapytasz mojego męża to tylko zima i zima i szszszszszszsz... :mrgreen:

:smo:
kriscro
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 12.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kriscro » 07.09.2015 16:28

maslinka napisał(a):Jeśli chodzi o rejon Ski Amade, na przyszłość zostawiliśmy sobie jeszcze ośrodek Schladming (tzw. cztery góry) i lodowiec Dachstein.

KONIEC


Bardzo fajna relacja.

Na Ski Amade polecam ci jeszcze bardzo Zauchensee. Zaleta jest taka ze miejscowosc lezy na 1350 mnpm, wiec w miare pewny snieg nawet w dolinie (Dla porownania Schladming lezy na 700 mnpm). Jest tam 40 km tras i mozliwosc zjechania do osrodka Flachauwinkl, w ktorym tez dziala karnet Ski Amade.
Zauchensee jako miejscowosc jest bardzo malutkie i kameralne, w zasadzie wiekszosc zabudowan tam to wypasione hotele, jest moze doslownie kilka domow z prywatnymi kwaterami, ale raczej tez drogie i ciezko znalezc cos wolnego. Poniewaz ceny w tamtejszych hotelach sa raczej nie na moja kieszen to na snowboarda dojezdzam tam z innych pobliskich i tanszych osrodkow.
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14784
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 07.09.2015 16:33

kriscro napisał(a):Bardzo fajna relacja.

Dzięki :)

kriscro napisał(a):Na Ski Amade polecam ci jeszcze bardzo Zauchensee. Zaleta jest taka ze miejscowosc lezy na 1350 mnpm, wiec w miare pewny snieg nawet w dolinie (Dla porownania Schladming lezy na 700 mnpm). Jest tam 40 km tras i mozliwosc zjechania do osrodka Flachauwinkl, w ktorym tez dziala karnet Ski Amade.
Zauchensee jako miejscowosc jest bardzo malutkie i kameralne, w zasadzie wiekszosc zabudowan tam to wypasione hotele, jest moze doslownie kilka domow z prywatnymi kwaterami, ale raczej tez drogie i ciezko znalezc cos wolnego. Poniewaz ceny w tamtejszych hotelach sa raczej nie na moja kieszen to na snowboarda dojezdzam tam z innych pobliskich i tanszych osrodkow.

Wiem, wiem, że Zauchensee fajny. Szusowaliśmy tam w 2013 roku - klik :)
Jechaliśmy wtedy właśnie "huśtawką" Kleinarl - Flachauwinkl - Zauchensee.

Pozdrawiam :papa:
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 08.09.2015 21:39

maslinka napisał(a):Przyznaję się bez bicia, że całego nie przeszłam... Było strasznie. Nie lubię wszelkich ażurowych podestów, mostków i innych schodków. Dużo pewniej bym się czuła, gdyby nie było tych dziurek pod stopami ;) Ale buty narciarskie na pewno nie ułatwiały.


Musisz tam kiedyś wrócić latem i przejść się w normalnych butach. Dla mnie to straszne nie było, nawet bym powiedział, że za mało adrenaliny tam było ... ale w zimie mogło to inaczej wyglądać.

maslinka napisał(a):Nic straconego, jeszcze możecie jeździć :) Mój mąż nauczył się parę lat temu i teraz fajnie szusuje, a do tego jest zupełnie zakręcony na punkcie desek :)
Już się nie możemy doczekać zimy :P


Wstyd się przyznać, ale tak wyszło, że my jeszcze nigdy nie jeździliśmy na nartach ... jakbyśmy pojechali na narty to mogło by to wyglądać komicznie :roll:
Poprzednia strona

Powrót do Austria - Österreich

cron
Z wizytą u Śnieżnego Króla - Hochkönig 2015 - strona 10
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone