Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Z polnocy Polski do Chorwacji

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jasio
Cromaniak
Posty: 747
Dołączył(a): 02.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jasio » 09.06.2010 23:33

arek39elblag napisał(a):Mi na viaMichelin wychodzi co innnego a tu masz opis kolegi trasy Chyżne Sahy :
Ja jeżdżę z Gdowa. Trasa Chyżne - Sahy to wg mnie masakra. W ogóle przejazd przez tę krainę k...y i szatana (Słowację) to nieustanna udręka.
W tym roku (29.06) Zwardoń, Żylina, Bratysława, obwodnica Budapesztu,Balaton, Cro. Niby trochę dalej ale bez ciągłego "zona 40" albo ciężarówek z drzewem. Czujność rewolucyjna ,która potrzebna jest do przejechania odcinka Chyżne - Sahy sprawia ,że jestem wrakiem już przy wjeździe na Węgry. :)
Masz kolego racje , normalni " Eu " takie odległości pokonują samolotem ale my " PL " normalni nie jesteśmy , zgrywamy się na " EU " i tylko tyle , dla nas 100 euro to" kupa " kasy ....... :cry:
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 10.06.2010 00:34

Więc miłych wakacji i powodzenia :D
jasio
Cromaniak
Posty: 747
Dołączył(a): 02.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jasio » 10.06.2010 00:48

consett0805 napisał(a):Więc miłych wakacji i powodzenia :D
Tez Ci życzę ... tylko przepraszam po co Wam ta Dziecina 14 - mc . Bez odbioru :)
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 10.06.2010 10:29

jasio napisał(a):
consett0805 napisał(a):Więc miłych wakacji i powodzenia :D
Tez Ci życzę ... tylko przepraszam po co Wam ta Dziecina 14 - mc . Bez odbioru :)

Przepraszam a to w temacie?
Po co bo to członek rodziny choć by po to mi nie przeszkadza. I wole się z nim pobawić niż stać pod budka z piwem ( to tak czepiam sie do tej twojej szklaneczki którą ciągle przechylasz :D )
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Z polnocy Polski do Chorwacji - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone