Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Z której miejscowości rejs na Kornati

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 15.06.2015 14:37

Lechoo napisał(a):Już po wyprawie - było ok. Łajba ma 3 pauzy, pierwsza 1h (łażenie, kąpiel), druga 1.5h (obiad, łażenie, kąpiel) i trzecia 15min (kąpiel). Na statku gość dość sprawnie nawija po polsku, mówił nawet po swojemu "W Szczebrzeszynie chrząszcz brzmi w trzcinie" ;) Obiad średni, do wyboru mięso (pierś z kurczaka) lub ryba (makrela) z surówką = poszatkowaną kapustą ;) do tego góra chleba. Do picia woda, sok lub wino. Nie było problemów z dokładkami jak ktoś chciał czy to mięsa czy ryby. Na statku co jakiś czas ciastka, rakija oczywiście ;) i mała kawa w drodze powrotnej.

Lecho a skad płynełes?
Lechoo
Cromaniak
Posty: 1417
Dołączył(a): 13.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 15.06.2015 15:24

Murter
macvw
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 11.03.2012
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) macvw » 27.03.2016 02:35

jerry.ie napisał(a):Z Murteru odpływa co rano pare stateczkow na Kornati,wyruszają okolo 9.00 powrót o 18.00 ja plynołem już 4 razy polecam statek Racic może nie wygląda okazale ale zapewniam można milo spędzic czas oprócz napitków postoj na kąpiel potem obiad na jednej z wysepek są oczywiscie skoki do wody na otwartym morzu i napitki oraz napitki a wzsystko to pod bzcznym okiem kapitana Milo oraz świetnego "kowca" Ante za jedyne 200 kuna od łepka a na koniec napitki i koniec ....... :lol:

Napisałem wczoraj do firmy VodiceHolidays z Murter, która organizuje wycieczki. Przeczytajcie, co mi odpisali - szkoda komentarza -" Chcesz Nas polecać na takim śmietniku jak cro.pl -hehehee ;-) , wyluzuj kolego ;-) Radzę wycieczek poszukaj w Primostenie... nasza grupa robi teraz projekt wielkiego portalu o Chorwacji do 15 krajów europy mamy kupę roboty."
NIE POLECAM FIRMY VODICEHOLIDAYS Z MURTER
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 27.03.2016 08:11

My płyneliśmy z Primosten osobiscie nas ta wycieczka nie urzekła...dosyc dlugo sie płynie, stateczek taki sobie, troche czuć spaliny...o co ich chodzi z tym śmietnikiem:(?
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 27.03.2016 08:43

Pakostane.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 27.03.2016 21:33

macvw napisał(a):Napisałem wczoraj do firmy VodiceHolidays z Murter, która organizuje wycieczki. Przeczytajcie, co mi odpisali - szkoda komentarza -" Chcesz Nas polecać na takim śmietniku jak cro.pl -hehehee ;-) , wyluzuj kolego ;-) Radzę wycieczek poszukaj w Primostenie... nasza grupa robi teraz projekt wielkiego portalu o Chorwacji do 15 krajów europy mamy kupę roboty."
NIE POLECAM FIRMY VODICEHOLIDAYS Z MURTER

VodiceHolidays jak sama nazwa wskazuje ma siedzibę w Vodice.
Opinia o CRO.PL mnie nie dziwi bo user o takim nicku jest zbanowany.
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 27.03.2016 21:40

macvw napisał(a):Napisałem wczoraj do firmy VodiceHolidays z Murter, która organizuje wycieczki. Przeczytajcie, co mi odpisali - szkoda komentarza -" Chcesz Nas polecać na takim śmietniku jak cro.pl -hehehee ;-) , wyluzuj kolego ;-) Radzę wycieczek poszukaj w Primostenie... nasza grupa robi teraz projekt wielkiego portalu o Chorwacji do 15 krajów europy mamy kupę roboty."
NIE POLECAM FIRMY VODICEHOLIDAYS Z MURTER

Taką wycieczkę można sobie bez problemu kupić będąc już w Cro.
Nie potrzebujesz do tego żadnych pośredników, a już na pewno polskich.
Szerokim łukiem takich cwaniaczków z Vodic.
maria.krupi
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 1
Dołączył(a): 29.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) maria.krupi » 29.03.2016 12:54

Witaj! Możesz płynąć z samego Zadaru. Cena - 250 kn od osoby dorosłej. Albo ponoć jeszcze można z Sukosanu.
tanhayi
Odkrywca
Posty: 98
Dołączył(a): 07.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) tanhayi » 29.03.2016 17:36

Mozna z Zadaru - aczkolwiek nie polecam. Straaaasznie długi rejs. Jak już to polecam zapłacic 350-400 kun i płynac małym kameralnym statkiem.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.03.2016 17:51

maria.krupi napisał(a):Witaj! Możesz płynąć z samego Zadaru. Cena - 250 kn od osoby dorosłej. Albo ponoć jeszcze można z Sukosanu.

Z Zadaru ceny widocznie różne >>> http://www.kornat-excursions.hr/pl/excursion/npkornati
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 29.03.2016 18:00

Dokładnie. Warto spojrzeć na mapę.

Janusz, po co robisz reklamę jednej Firmie?
Innych sekujecie a sam walisz prywatę.
Trochę konsekwencji. :mrgreen:

Z tego Twojego linku jasno wynika, że najlepiej Pakostane ew. Biograd.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.03.2016 18:13

FUX napisał(a):Dokładnie. Warto spojrzeć na mapę.

Janusz, po co robisz reklamę jednej Firmie?
Innych sekujecie a sam walisz prywatę.
Trochę konsekwencji. :mrgreen:

Z tego Twojego linku jasno wynika, że najlepiej Pakostane ew. Biograd.

Nie znam tej firmy, nic mnie z nią nie łączy. Żadnej prywaty nie walę, to wyłącznie Twoje insynuacje :idea:

zgloszenia-naruszen-regulaminu-i-netykiety-t45080.html

Od tej chwili znosimy zakaz wklejania linków, natomiast utrzymujemy zakaz umieszczania reklam. Ocena, co jest reklamą, a co nią nie jest leży w wyłącznej gestii adminów i moderatorów i nie podlega dyskusji.

:papa:
pkucaba
Odkrywca
Posty: 104
Dołączył(a): 26.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) pkucaba » 26.06.2016 23:11

Podniosę temat....
Bo małżowinka ciągle nawija mi o tym PN Kornati... Muszę ją w tym roku zabrać wreszcie...

Doczytałem w przewodniku, że niektóre rejsy zaledwie zahaczają o park narodowy.
Gdzie się pływa? Na co warto zwrócić uwagę poza miejscem startu przy wyborze organizatora? Mała jednostka czy lepiej duża? Obiad na łajbie czy na lądzie?

edyta:
Doczytałem relację Janusza i chcę taki właśnie rejs. Wiem o co pytać...

K jak Kornati, T jak Telašćica - cześć pierwsza
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 27.06.2016 05:59

nas osobiscie Kornati nie zachwyciło...:(
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 27.06.2016 06:31

pkucaba napisał(a):Podniosę temat....
Bo małżowinka ciągle nawija mi o tym PN Kornati... Muszę ją w tym roku zabrać wreszcie...

Doczytałem w przewodniku, że niektóre rejsy zaledwie zahaczają o park narodowy.
Gdzie się pływa? Na co warto zwrócić uwagę poza miejscem startu przy wyborze organizatora? Mała jednostka czy lepiej duża? Obiad na łajbie czy na lądzie?

edyta:
Doczytałem relację Janusza i chcę taki właśnie rejs. Wiem o co pytać...

K jak Kornati, T jak Telašćica - cześć pierwsza

Witam
Kornati warto zobaczyć, a skąd płynąc - to zależy od miejsca pobytu na lądzie.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Z której miejscowości rejs na Kornati - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone