Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Z Korčuli na Hvar przez Drvenik, czyli znowu nam nie wyszło!

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
janusz07
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 260
Dołączył(a): 20.03.2008
Re: Z Korčuli na Hvar przez Drvenik, czyli znowu nam nie wys

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz07 » 05.07.2017 12:20

Dziękuję za piękna relację i piękne wspomnienia. Najlepsze życzenia na po studiach i przed TYM dniem. :)
tyniolek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 850
Dołączył(a): 30.12.2014
Re: Z Korčuli na Hvar przez Drvenik, czyli znowu nam nie wys

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyniolek » 05.07.2017 15:00

beatabm napisał(a):Pisać!!!!! Będziemy czekać!!!!! Ale najpierw poprosimy o zdjęcia z tego ważnego momentu :D
A potem podróż...ta najlepsza bo pośl.... :mrgreen:


No, skoro jednego czytelnika już bym miała... ;)

CROnikiCROpka napisał(a):Jak zwykle fajnie się z Wami podróżowało :)

Czekam na kolejną relację :papa: nawet jak będzie w innym dziale :oczko_usmiech:


To będzie pierwszy raz jak pojedziemy w różne strony... ;) Dwie relacje jak dotąd trochę się nakładały :)

Adek99 napisał(a):Fajna objazdówka na zakończenie wyjazdu, wielkie dzięki za relację. Już zapisuje się na następną ;).


Ja dziękuję za członkostwo :D zawsze to napędza do dalszego pisania :)

AdamZ napisał(a):Dzięki za piękną relację i oczywiście

tyniolek napisał(a):skończyłam moją drogę przez męki na studiach i ......... rozpoczęcia kolejnego etapu :wink:


gratulacje i wszystkiego najlepszego w kolejnym etapie
kiedyż to nam zleciało ćwierć wieku etapowania :)


No mi chyba też już teraz pójdzie z górki :oczko_usmiech:
Dziękuję za życzenia :)

janusz07 napisał(a):Dziękuję za piękna relację i piękne wspomnienia. Najlepsze życzenia na po studiach i przed TYM dniem. :)


A ja dziękuję za życzenia :) przed TYM dniem coraz większy stres...
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12068
Dołączył(a): 16.12.2016
Re: Z Korčuli na Hvar przez Drvenik, czyli znowu nam nie wys

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 05.07.2017 15:04

A będzie niegrzecznie jak zapytam kiedy TEN dzień? :D
tyniolek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 850
Dołączył(a): 30.12.2014
Re: Z Korčuli na Hvar przez Drvenik, czyli znowu nam nie wys

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyniolek » 05.07.2017 17:15

beatabm napisał(a):A będzie niegrzecznie jak zapytam kiedy TEN dzień? :D


Chyba nie... ;) 19 sierpnia :)
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015
Re: Z Korčuli na Hvar przez Drvenik, czyli znowu nam nie wys

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 05.07.2017 17:29

Ładnie przeciągnęłaś...kolejne wakacje już w toku, a u Ciebie 2016 :oczko_usmiech: ale za to jakie :hearts: W jakim dziale byś nie napisała relacji po TYM dniu...będę :mrgreen:
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012
Re: Z Korčuli na Hvar przez Drvenik, czyli znowu nam nie wys

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 05.07.2017 18:32

tyniolek napisał(a):
CROnikiCROpka napisał(a):Jak zwykle fajnie się z Wami podróżowało :)

Czekam na kolejną relację :papa: nawet jak będzie w innym dziale :oczko_usmiech:


To będzie pierwszy raz jak pojedziemy w różne strony... ;) Dwie relacje jak dotąd trochę się nakładały :)


Do tej pory dreptałyśmy sobie po piętach, kto wie co będzie za rok :wink:
tyniolek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 850
Dołączył(a): 30.12.2014
Re: Z Korčuli na Hvar przez Drvenik, czyli znowu nam nie wys

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyniolek » 06.07.2017 07:52

słoma79 napisał(a):Ładnie przeciągnęłaś...kolejne wakacje już w toku, a u Ciebie 2016 :oczko_usmiech: ale za to jakie :hearts: W jakim dziale byś nie napisała relacji po TYM dniu...będę :mrgreen:


Nie lubię tak, a sama to zrobiłam :roll: ale teraz już będę miała duuuużo czasu dla siebie, więc GDYBYM się jednak skusiła na relację, to poszłoby szybciej :D

CROnikiCROpka napisał(a):
tyniolek napisał(a):
CROnikiCROpka napisał(a):Jak zwykle fajnie się z Wami podróżowało :)

Czekam na kolejną relację :papa: nawet jak będzie w innym dziale :oczko_usmiech:


To będzie pierwszy raz jak pojedziemy w różne strony... ;) Dwie relacje jak dotąd trochę się nakładały :)


Do tej pory dreptałyśmy sobie po piętach, kto wie co będzie za rok :wink:


A za rok Ty wracasz na Pelješac?
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012
Re: Z Korčuli na Hvar przez Drvenik, czyli znowu nam nie wys

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 06.07.2017 09:44

tyniolek napisał(a):
CROnikiCROpka napisał(a):
tyniolek napisał(a):
CROnikiCROpka napisał(a):Jak zwykle fajnie się z Wami podróżowało :)

Czekam na kolejną relację :papa: nawet jak będzie w innym dziale :oczko_usmiech:


To będzie pierwszy raz jak pojedziemy w różne strony... ;) Dwie relacje jak dotąd trochę się nakładały :)


Do tej pory dreptałyśmy sobie po piętach, kto wie co będzie za rok :wink:


A za rok Ty wracasz na Pelješac?



Taki jest plan 8)
Onlyhope
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 85
Dołączył(a): 12.05.2015
Re: Z Korčuli na Hvar przez Drvenik, czyli znowu nam nie wys

Nieprzeczytany postnapisał(a) Onlyhope » 17.07.2017 09:23

Witaj ponownie.

Jeśli chodzi o Szybenik , to musicie koniecznie odwiedzić go na dłużej. Z początku miasto wydaje się być zbliżone wyglądem do pozostałych , ale dzień po dniu odkrywa się piękno tego miejsca i masę atrakcji, które w sobie skrywa! Zapraszam cię do przeczytania mojej relacji właśnie z Szybenika : szybenik-trogir-split-milosc-zlosc-i-zauroczenie-t49212.html
Co do Hvaru ...wyjazd coraz bliżej, a ja już tworzę listę tego co chcemy zobaczyć. Oczywiście relacja z wyjazdu również zostanie poczyniona!
Pozdrawiam!
Kasia i Krzyś
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1080
Dołączył(a): 15.09.2012
Re: Z Korčuli na Hvar przez Drvenik, czyli znowu nam nie wys

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasia i Krzyś » 17.07.2017 10:45

Lubię takie sentymentalne powroty do miejsc w Cro, w których byliśmy podczas wcześniejszych wyjazdów, to uczucie, gdy idziesz w kierunku punktów, które kiedyś już Cię urzekły i znów robią z Tobą to samo :oczko_usmiech:
Tegoroczny wyjazd już, niestety, za nami, mieliśmy kilka takich powrotów, w tym do Šibenika, w którym spędziliśmy fajne popołudnie i wieczór - tego się nie da poczuć będąc tylko przejazdem, więc polecam dłuższy pobyt.

Dzięki za sympatyczną relację, Stari Grad, jak i cały Hvar, to wyjątkowe miejsce :papa:
tyniolek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 850
Dołączył(a): 30.12.2014
Re: Z Korčuli na Hvar przez Drvenik, czyli znowu nam nie wys

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyniolek » 21.07.2017 11:27

Onlyhope napisał(a):Witaj ponownie.

Jeśli chodzi o Szybenik , to musicie koniecznie odwiedzić go na dłużej. Z początku miasto wydaje się być zbliżone wyglądem do pozostałych , ale dzień po dniu odkrywa się piękno tego miejsca i masę atrakcji, które w sobie skrywa! Zapraszam cię do przeczytania mojej relacji właśnie z Szybenika : szybenik-trogir-split-milosc-zlosc-i-zauroczenie-t49212.html
Co do Hvaru ...wyjazd coraz bliżej, a ja już tworzę listę tego co chcemy zobaczyć. Oczywiście relacja z wyjazdu również zostanie poczyniona!
Pozdrawiam!


Na pewno zajrzę, musimy koniecznie zostać kiedyś na dłużej w tamtych okolicach - nigdy nie byliśmy w zachwalanych Primosten i Rogoznicy, bardzo dobrze wiemy, że do poznania i polubienia miasta potrzeba czasu :) tak u nas było z Zadarem... Odwiedzaliśmy je codziennie na naszych pierwszych Crowakacjach i chyba dlatego mamy do niego taki sentyment :)

Miłej zabawy na Hvarze!! :hearts:

Kasia i Krzyś napisał(a):Lubię takie sentymentalne powroty do miejsc w Cro, w których byliśmy podczas wcześniejszych wyjazdów, to uczucie, gdy idziesz w kierunku punktów, które kiedyś już Cię urzekły i znów robią z Tobą to samo :oczko_usmiech:
Tegoroczny wyjazd już, niestety, za nami, mieliśmy kilka takich powrotów, w tym do Šibenika, w którym spędziliśmy fajne popołudnie i wieczór - tego się nie da poczuć będąc tylko przejazdem, więc polecam dłuższy pobyt.

Dzięki za sympatyczną relację, Stari Grad, jak i cały Hvar, to wyjątkowe miejsce :papa:


Dokładnie tak jest... Jeszcze tak blisko ślubu pisałam odcinek, a w Zadarze pierwszy raz byliśmy jako świeżo upieczone :D narzeczeństwo, ostatnio coś zrobiłam się sentymentalna.... ;)

Czekam na Waszą relację! Zawsze świetne zdjęcia, nie mogę się doczekać :>



Btw, prawie mi umknęły odpowiedzi, ostatnio coś mi nie przychodzą powiadomienia na maila :(
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12068
Dołączył(a): 16.12.2016
Re: Z Korčuli na Hvar przez Drvenik, czyli znowu nam nie wys

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 19.08.2017 15:06

tyniolku w TYM DNIU wraz z Mężem przyjmijcie ode mnie gratulacje i najserdeczniejsze życzenia na Wasze już WSPÓLNE życie :D

Pierwszy toast weselny wznoszę za Was Zimnym Cycem

Obrazek

Kapitańska Baba z Załogą
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013
Re: Z Korčuli na Hvar przez Drvenik, czyli znowu nam nie wys

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 19.08.2017 20:14

Gorzko,gorzko :mrgreen:

Serdeczne gratulacje :) Ale fajnie macie, z rozrzewnieniem przypominam sobie mój ślub. :papa:
janusz07
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 260
Dołączył(a): 20.03.2008
Re: Z Korčuli na Hvar przez Drvenik, czyli znowu nam nie wys

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz07 » 20.08.2017 12:26

Najlepsze życzenia miłości i wielu udanych podróży.
tyniolek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 850
Dołączył(a): 30.12.2014
Re: Z Korčuli na Hvar przez Drvenik, czyli znowu nam nie wys

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyniolek » 21.08.2017 22:44

beatabm napisał(a):tyniolku w TYM DNIU wraz z Mężem przyjmijcie ode mnie gratulacje i najserdeczniejsze życzenia na Wasze już WSPÓLNE życie :D

Pierwszy toast weselny wznoszę za Was Zimnym Cycem

Obrazek

Kapitańska Baba z Załogą


Dziękujemy bardzo!! Jesteś niesamowita, że pamiętałaś o takiej głupocie, że jakaś dziołszka z forum bierze ślub?!

Dziękuję za pamięć, wypiję Cyca za Twoje zdrowie :)

Katerina napisał(a):Gorzko,gorzko :mrgreen:

Serdeczne gratulacje :) Ale fajnie macie, z rozrzewnieniem przypominam sobie mój ślub. :papa:


Dziękujemy bardzo :) ja na razie żałuję, że już po... Tyle przygotowań i stresu, a to minęło tak szybko!

janusz07 napisał(a):Najlepsze życzenia miłości i wielu udanych podróży.


Dziękujemy :) oby życzenia się spełniły :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Z Korčuli na Hvar przez Drvenik, czyli znowu nam nie wyszło! - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone