Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Z jakiego biura podróży do Chorwacji ?

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
moreamore
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 30.07.2011
Z jakiego biura podróży do Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) moreamore » 04.01.2014 13:16

Witam , czy znacie jakieś sprawdzone biura podróży , które oferują wczasy autokarem do Chorwacji ? Czy moglibyście polecić jakieś ?
Marek358
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 611
Dołączył(a): 05.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek358 » 05.01.2014 01:06

Byle nie Biuro Podróży Groupon...
moreamore
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 30.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) moreamore » 05.01.2014 14:52

Większość tematów , które wyżej zostały podane są już stare . Może jakieś sprawdzone biuro podróży z Wrocławia ktoś zna?
Nadialena
Cromaniak
Posty: 605
Dołączył(a): 24.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nadialena » 05.01.2014 17:38

Polecam Agencję Turystyczną Zawadzkie. W 2013r. byłam z nimi na Pagu w Pagu :D Jeżdżą też na Brać.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15657
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 14.01.2014 13:46

Nadialena napisał(a):Polecam Agencję Turystyczną Zawadzkie. W 2013r. byłam z nimi na Pagu w Pagu :D Jeżdżą też na Brać.


Teściowa też z nim była i też w Pagu na Pagu ale w 2012. I wróciła zadowolona
Nadialena
Cromaniak
Posty: 605
Dołączył(a): 24.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nadialena » 16.01.2014 20:32

Mają już ofertę na lato. Jeśli nie pojadę autem, to skorzystam ponownie :D
Pawex
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 3
Dołączył(a): 10.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pawex » 07.02.2014 09:54

Ja byłem w 2013 roku z Sumadą w Gradacu w Labinecie, małe perturbacje były na początku a potem wszystko ok, generalnie mogę polecić i kosztowo bardzo przyzwoicie.
aniaitomek
Croentuzjasta
Posty: 168
Dołączył(a): 04.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) aniaitomek » 12.02.2014 14:01

A pisales do Sarki ?
meg7
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 12.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) meg7 » 15.02.2014 14:37

Jeżeli z Wrocławia,to polecam biuro podróży JU_KA.Byłam w ubiegłym roku z nimi w Pakostanie.
Wróciłam zadowolona.
muchador
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 203
Dołączył(a): 07.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) muchador » 15.02.2014 16:54

moreamore napisał(a):Witam , czy znacie jakieś sprawdzone biura podróży , które oferują wczasy autokarem do Chorwacji ? Czy moglibyście polecić jakieś ?


Od 2008 roku jeździmy z Oskarem. W tym roku dojazd i 9 noclegów w czerwcu 1025 od osoby w naprawdę dobrym "apartmanie". Czy polecam? Nie wiem - to dojazd autokarem ze wszystkimi ograniczeniami tego typu pojazdu - awarie, spóźnienia, niewygoda, czasem brak klimy (2009). Z drugiej strony: posiłek w Czechach
( uwielbiamy!), zapach Chorwacji o poranku. Jak wszystko w życiu ma swoje plusy dodatnie i plusy ujemne :D
dzfonek
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 22.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) dzfonek » 21.02.2014 04:59

Witam.

W mojej karierze wyjazdów nie na własną rękę, już dwa razy byłem w Cro z biurem GandalfTravel. Za opcję 9 noclegów w fajnych willach, dojazd autokarem ( kilkuletni, klima, tv, dość częste postoje, fajni kierowcy ), ubezpieczenie i taksa klimatyczna wychodziło 800-850zł od osoby. Inni uczestnicy płacili coś koło 1050zł, bo rezerwowali wcześniej. Polecam jednak upolować last minute. W czerwcu i wrześniu spokojnie można pojechać w cenie o której pisałem. Można dokupić wyżywienie, ale nie polecam. Nie dlatego, że niedobre czy coś, ale za taką samą cenę można żywic się na mieście i nie jesteśmy uwiązani do godzin posiłków.

Nie ukrywam, że czytając opinie o biurach podróży oferujących wyjazdy autokarowe do Cro, aż strach jechać z praktycznie każdym możliwym biurem. Po dwóch wyjazdach z Gandalfem mogę powiedzieć, że nie każdemu da się dogodzić, a Ci którym dogodzono nie wylewają frustracji w sieci :). Spotkałem się z przypadkiem wczasowiczów z Wrocławia dla których problemem było, że w Makarskiej trzeba chodzić pod górkę, że przez 9 dni nie zmieniono pościeli, a na tarasie było można spotkać mrówki :) Nie mówiąc już o tym, że za gorąco. Jeden z turystów z Mazur miał natomiast zastrzeżenia co do Adriatyku, bo u niego jak się pojedzie na Śniardwy to drugiego brzegu nie widać, a tutaj? Słabo! W końcu widać Brać i Hvar. Dobrze, że wieczorne koncerty Cykad im nie przeszkadzały :).

Pierwszy raz byłem we wrześniu 2011, a drugi w czerwcu 2012. Za każdym razem pogoda dopisała, ale tego to już biuro nie obieca.

Oferta wyjazdów z tego biura tylko do Makarskiej, ale jak się nie ma własnego transportu to polecam taką opcję. Znajomi jeździli także kilkakrotnie z Oskarem i FunClubem. Z ich relacji, poziom realizacji wyjazdu taki jak z Gandalfem. W razie pytań chętnie odpowiem.

Pozdrawiam.

Przemek

PS: Szanowni moderatorzy! Proszę nie bić, że reklama czy coś, bo to tylko moja opinia :)
miki_k
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 16.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) miki_k » 21.02.2014 19:00

Ja teraz zastanawiam się nad ofertą funclubu w jednym z wątków :)
Na pewno polecam to biuro ze względu na świetne autokary, dlatego nie szukam innych, bo sprawdziłem jest super! W innych krajach byłem bardzo zadowolony, a i od ludzi słyszałem też o Chorwacji dużo dobrego z funclubem.
Poprzednik ma racje, że jak się czasem czyta w internecie to strach w ogóle wyruszać z kimkolwiek ;) Dlatego teraz tu się zalogowałem żeby się dowiedzieć o konkretach! I też mogę odpowiedzieć na jakieś pytania!
jacek01
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 5
Dołączył(a): 23.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek01 » 21.02.2014 19:55

Polecam biuro Funclub biuro z Poznania ale wyjazd może być z Wrocławia,jak najbardziej.
Sam planuje jechać z nimi w tym roku, zresztą już kolejny raz. Naprawdę warto.
Pozdrawiam i udanych wczasów życzę :D
dzfonek
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 22.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) dzfonek » 22.02.2014 06:51

Co do autokarów to z tego co pamiętam FunClub ma Scanie Irizar na 70 miejsc, tak samo jak Gandalf. Oskar z tego co widywałem w Chorwacji i na drogach ma raczej starszą flotę. Znajomi mówili, że z Oskarem zdarzają się często awarie klimatyzacji i niektóre autokary mają strasznie mało miejsca na nogi.

Myślę, że osobom, które jada pierwszy raz autokarem warto przypomnieć o zabraniu czegoś ciepłego na drogę. Chodzi mi o np. rozpinany polar i skarpetki. Zawsze na wyjazd wybieram się w sandałach więc skarpety są niewskazane i patrząc na temperatury nawet zbędne :). Jednak klimatyzacja w autobusie potrafi dać w kość i bywa zimno (szczególnie w nocy). Ciepłe rzeczy przydają się też na przystankach w drodze ( nie wiem czemu, ale prawie za każdym razem w Austrii lub pod koniec Czech spotykam deszcz :) )
Następna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne

cron
Z jakiego biura podróży do Chorwacji ?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone