Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Z Bydgoszczy do Breli nocleg w Mikulovie- jak najlepiej

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ciechu
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 18.04.2013
Z Bydgoszczy do Breli nocleg w Mikulovie- jak najlepiej

Nieprzeczytany postnapisał(a) ciechu » 04.07.2013 12:22

Witam Jade w czwartek rano 18 lipca do Breli z noclegiem w Mikulovie i pózniej nocleg w okolicach Plitvickich Jezior (chcę uniknąć sobotnich korków) mam pytanie która trasa jest lepsza niektórzy polecają bez autostrad przez Czechy a niektórzy przez autostrady w Polsce i Czechach (Ołomuniec) Dla mnie liczy się czas
Czy ma ktos jakies doswiadczenie jak tak to chętnie posłucham Pozdrawiam
Hadler
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 356
Dołączył(a): 17.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hadler » 04.07.2013 12:41

Skoro liczy się dla Ciebie czas to nie ma innej opcji jak autostrady. Przez Czechy "bocznymi drogami" to jazda po krętych drogach, ograniczenia prędkości, czająca się policja, maszyny rolnicze itp... Umordujesz się i stracisz czas.
Co prawda autostrada Olomouc-Brno pozostawia wiele do życzenia ale prędkość autostradową śmiało utrzymasz (trochę wytrzęsie) :)

A swoją drogą nocleg w Plitvicach zamierzony pod kątem zwiedzania czy wymuszony zmęczeniem podróży?
Wychodzą Ci wóczas dwa noclegi na trasie-3 dni jazdy.

Nie myślełeś aby wyjechać w czwartek rano z Bydzi, w czwartek wieczorem jesteś bez problemu w okolicach Graz, tam nocujesz i w piątek rano wyjazd do Breli, ok 15.00 jesteś na miejscu.
Ja tak zawsze jadę w tamte strony z okolic Poznania.
ciechu
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 18.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ciechu » 04.07.2013 13:28

Nocleg w celu zwiedzania Plitvickich jezior a na raz do Plitvickich to chyba za daleko no i kwatere mam od soboty w Breli wczesniej nie da rady
prezesm
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 13.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) prezesm » 04.07.2013 13:39

Ja wybieram się do pobliskiej Promajny w Sierpniu i też jadę z Bydgoszczy. Dwa lata z rzędu jechałem do granicy w Cieszynie, później kawałek bezpłatnej w Czechach, Słowacja (bardzo ładna autostrada), Austria i Słowenia. Kilometrowo nieco więcej niż przez całe Czechy, ale jakość dróg lepsza. W zasadzie rozważam teraz opcję jazdy przez Olomouc i Brno, ale jakoś nie mam przekonania do tej trasy. No i Słowacka winieta troszkę tańsza od Czeskiej.

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Z Bydgoszczy do Breli nocleg w Mikulovie- jak najlepiej
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone