Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Z Biurem Podróży

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
cherrycokecola
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 09.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) cherrycokecola » 03.08.2014 10:51

Byłem z funclubem w Makarskiej i nie miałem żadnych zastrzeżeń, wszystko raczej tak jak pisali w ofercie.
Dan_78
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 93
Dołączył(a): 04.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dan_78 » 04.08.2014 10:42

nowakowski_1975 napisał(a):Witam.Czy ktoś może polecić sprawdzone biuro podróży (ale tylko opcja autokarowa)które się specjalizuje w wyjazdach do Chorwacji...???


cześć,

ponieważ nie pamiętam już czy tu na forum można zarekomendować biuro podróży, więc wysłałem Tobie trochę informacji na e-mail.

pozdRawiam

ps.
cherrycokecola nie wiem jak to się stało, ale Tobie też wysłałem, sorki za spam, poniedziałek dzisiaj ..... :wink:
MAKAR_Y
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 12.09.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) MAKAR_Y » 12.09.2014 15:36

witajcie ja co roku jeżdżę z Biurem Sumada Trave specjalizuja sie w Dalmacji Środkowej i Południowej
jaro1959
Odkrywca
Posty: 82
Dołączył(a): 13.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) jaro1959 » 24.01.2015 15:34

Będę wdzięczny, za jakiekolwiek porady na PW na temat wyjazdu do Cro autokarem z jakiegoś biura.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 26.01.2015 10:25

Moi teściowie już kilka razy byli z biura Skarpa (autokar+prywatne kwatery + wyżywienie w knajpie wykupywane przez biuro) i zawsze byli zadowoleni (tylko kwaterki są bardzo małe)
Alek70
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 438
Dołączył(a): 18.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alek70 » 05.04.2015 13:10

Witam, też jestem zainteresowany tym co oferują biura podróży więc wpisujcie sprawdzone z którymi jechaliście do Chorwacji.
mutiaq
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1892
Dołączył(a): 19.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 06.04.2015 11:15

8 razy jeździłam z krakowską Delta Travel.
W Chorwacji byłam na pewno na Hvarze w Jelsie, na Korculi w Korculi, w Baska Voda.
Jeździłam z tego biura po całej Europie plus raz byłam w Afryce.
Biuro poleciła nam rodzina, którzy z nimi też kilka razy jeździła.
Dowożą na południe Polski busikami z całej Polski i z Krakowa czy Katowic jest już autokar docelowy.
Także nie ma się co martwić o dojazd nawet z pn. Polski.
Piloci zawsze pomocni, sympatyczni, przystanki co 4 godz, kwatery - nigdy nie byłam nie miło zaskoczona.
Polecam.
magda7
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 51
Dołączył(a): 06.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) magda7 » 14.04.2015 23:31

Ja również polecam Sumadę z Andrychowa. Byliśmy z nimi 2 razy w Igrane i raz w Drveniku. Zero zastrzeżeń, wszystko było tak jak być powinno. Największym atutem jest rezydentka, która mieszka na stałe w Chorwacji - jest przesympatyczna, konkretna i pilnuje, by wszelkie ogłoszenia wycieczkowe i organizacyjne były zawsze aktualne (to nie jest niestety standard :mrgreen: ). Co jeszcze jest fajne to oferty nie tylko hotelowe, ale i w pensjonatach, gdzie w pokoju jest aneks kuchenny i nie trzeba nosić opasek ;)
agablau
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 25
Dołączył(a): 08.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) agablau » 18.05.2015 12:36

Podróżowanie z biurem podróży ma swoje plusy. Zawsze jest do dyspozycji pilot, który odpowie na Wasze pytania, opowie o kulturze, historii... Ja polecam organizatorów wypraw "Pociąg na Bałkany". Założycielem tej inicjatywy jest młody chłopak, który mieszkał kilka lat w Bośni i Hercegowinie, pracował w Chorwacji oraz Czarnogórze, także teraz dzieli się swoją pasją i doświadczeniem z innymi. A jego wyprawy mają charakter nieco inny niż tradycyjne wycieczki. Pociąg stara się pokazywać miejsca, o których nie piszą wszystkie przewodniki, zawsze jest czas na zabawę z lokalnymi ludźmi i wszyscy czują się w "Pociągu" jak jedna wielka rodzina :) Inicjatywę "Pociąg na Bałkany" wspiera również sam ambasador Bośni i Hercegowiny w Polsce, o czym możecie przeczytać na tronie ambasady.

Dlaczego zachwalam? Bo Piotr - organizator wypraw Pociągu wciągnął mnie w ten szał bałkański. Sama studiowałam chorwacki i Chorwacja była moją jedyną wielką miłością. Teraz Bośnia, Serbia i Czarnogóra również zdobyły moje serce! :)
Także googlujcie i zobaczcie co ma do zaoferowania ;)
edekstary
Odkrywca
Posty: 85
Dołączył(a): 19.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) edekstary » 20.05.2015 08:15

Mój 1 raz w Chorwacji był z nieistniejącym już biurem OK Services... Byliśmy w miarę zadowoleni, chociaż niektórzy mieli gorzej (grzyby w apartamentach itp...) zresztą mieliśmy dużo szczęścia, bo to biuro było jednym z tych, które padło kilka lat później i zostawiło ludzi na lodzie :evil:
Michał233
Odkrywca
Posty: 63
Dołączył(a): 06.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Michał233 » 20.05.2015 08:22

Pamiętam, że kilka lat temu byłem na wyspie Hvar z biurem podróży ( nazwy nie pamiętam już ), ale powiem że było dobrze z tego, co pamiętam. To zależy na jakie biuro się trafi, jacy ludzie w nim pracują, przewodnicy.
Siuba
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 26.05.2015
Bałkany z biurem podróży

Nieprzeczytany postnapisał(a) Siuba » 26.05.2015 14:49

Witajcie,

Chciałbym wybrać się w tym roku na Bałkany, najlepiej sierpień lub pierwsza połowa września. Nigdy jeszcze tam nie byłem i niekoniecznie chciałbym organizować to sam, dlatego szukam oferty z biura podróży.
Interesuje mnie głównie Czarnogóra, Albania, mogłaby być też Chorwacja. Najlepiej objazdówka po tych krajach.
Możecie mi coś polecić? Najlepiej sprawdzone biuro, które zajmuje się takimi wyjazdami. Tydzień do dwóch tygodni, w dobrej cenie.

Pozdrawiam, Adam
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Bałkany z biurem podróży

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 26.05.2015 17:52

Siuba napisał(a):Witajcie,

Chciałbym wybrać się w tym roku na Bałkany, najlepiej sierpień lub pierwsza połowa września. Nigdy jeszcze tam nie byłem i niekoniecznie chciałbym organizować to sam, dlatego szukam oferty z biura podróży.
Interesuje mnie głównie Czarnogóra, Albania, mogłaby być też Chorwacja. Najlepiej objazdówka po tych krajach.
Możecie mi coś polecić? Najlepiej sprawdzone biuro, które zajmuje się takimi wyjazdami. Tydzień do dwóch tygodni, w dobrej cenie.

Pozdrawiam, Adam

Witam.
Czy tam gdzie mieszkasz nie jakiś Biur Podróży. :?:
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 26.05.2015 19:21

Adam,napisałam Ci na priv ,na jakiej ja wycieczce byłam i z jakiego biura ;) pozdr
Siuba
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 26.05.2015
Re: Bałkany z biurem podróży

Nieprzeczytany postnapisał(a) Siuba » 27.05.2015 10:31

Janusz Bajcer napisał(a):
Siuba napisał(a):Witajcie,

Chciałbym wybrać się w tym roku na Bałkany, najlepiej sierpień lub pierwsza połowa września. Nigdy jeszcze tam nie byłem i niekoniecznie chciałbym organizować to sam, dlatego szukam oferty z biura podróży.
Interesuje mnie głównie Czarnogóra, Albania, mogłaby być też Chorwacja. Najlepiej objazdówka po tych krajach.
Możecie mi coś polecić? Najlepiej sprawdzone biuro, które zajmuje się takimi wyjazdami. Tydzień do dwóch tygodni, w dobrej cenie.

Pozdrawiam, Adam

Witam.
Czy tam gdzie mieszkasz nie jakiś Biur Podróży. :?:


Oczywiście, że są. Ale, po pierwsze, nie mam czasu, by podejść - pracuję, kiedy są otwarte.
A po drugie pytam o opinię klientów, którzy byli z biurami. Im więcej pozytywnych komentarzy na temat ofert, tym moje większe zaufanie do takiej oferty. Szukam biura sprawdzonego przez Was. Nie musi być to wielkie biuro, jak polecany mi Rainbow, chętnie wybiorę się też z mniej znanym biurem, byleby było sprawdzone.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Alternatywne środki lokomocji



cron
Z Biurem Podróży - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone