Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wzmianka z Rovinj

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
papse
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 736
Dołączył(a): 11.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) papse » 21.07.2016 10:23

Podobno już został zawieszony.
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 21.07.2016 10:26

Slavko1974 napisał(a):Już wiadomo, kto to. Wysoki funkcjonariusz służby więziennej z Gorzowa.


....a myślałem ..że ze służby szpitala psychiatrycznego :mrgreen:
...przecież nie mało zarabiał....pazerność go zgubiła
...szkoda mi ich dzieciaków...w szkole mają przechlapane
http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/pol ... &ocid=iehp
freon
Croentuzjasta
Posty: 181
Dołączył(a): 02.04.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) freon » 21.07.2016 10:29

Jasne, że szkoda dzieciaków...jednakże może taka terapia szokowa da im szansę aby być innymi ludźmi...to wyglądało tak, że to nie pierwszyzna..zarówno zachowanie żony jak i dzieci wygląda na "normalkę"...:(

Jaki ten gość był pewny siebie, że nie wziął pod uwagę kamer monitoringu...biorąc po uwagę, że dobie Internetu wiadomości rozprzestrzeniają się błyskawicznie...powinien się jednak zastanowić nad swoim zachowaniem....
arturo131
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 103
Dołączył(a): 13.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) arturo131 » 21.07.2016 12:03

Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.07.2016 12:09

arturo131 napisał(a):http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-nie-chcial-placic-rachunku-wrzucil-robaki-do-lodow-ms-chce-z,nId,2239984

Nic nowego - poście wyżej mervika jest to samo.
brzo1985
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 343
Dołączył(a): 18.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) brzo1985 » 21.07.2016 18:51

GAD- cebulak, zapewne "omija płatną autostradę w Słowenii" ewentualnie przekleja winietki z innych aut, tudzież miał "zawsze wspaniałe AI w Budrum lub Sharm el Sheik, a tu TRZA bulić za kutlety (čevapi) jak za zboże. -Andzia musim zaoszczendzić, bo je czeci dzień, a mi ino Tatra Pils została i larwy much. Dej no te larwy nie bendziem płacić 7kn za gałke jak u nas w Miendzyzdrojach" ...

Teraz dopiero o tym przeczytałem i gotuje się we mnie. Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd. Powinien zostać bezpaństwowcem. Szmaciarz.
ryszard22
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2425
Dołączył(a): 06.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ryszard22 » 21.07.2016 19:41

bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 21.07.2016 20:28

alechandro napisał(a):Totalny burak, wcale nie zdziwiłbym się gdyby bywał tutaj. Od razu widać, że to Polak o czym świadczy wiejska koszulka na ramiączkach...na ogół Polacy w takich chodzą...to na pewno jeden z tych co ciągną do cro przyczepkę z klopsikami i zgrzewki żubra z Biedronki... :D


Jak widać fizjonomista i arbiter elegantaruim ! Wożę klopsiki i zgrzewkę żubra właśnie z Biedronki. Wara Ci miszczu od tego. Robię tak i już ! kupuję za własne uczciwie zarobione pieniądze, które wydaję tak jak mi się podoba i nic Ci do tego !!!
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.07.2016 20:33

Świetnie, rób - nikt Ci tego nie zabrania a Żubr może przydać się jako płyn do spryskiwaczy...a taką wiesiajską koszulkę masz ? :smo:
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 21.07.2016 20:34

alechandro napisał(a):Świetnie, rób - nikt Ci tego nie zabrania a Żubr może przydać się jako płyn do spryskiwaczy...a taką wiesiajską koszulkę masz ? :smo:


nie pieprz więc i nie uogólniaj ............
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.07.2016 20:43

ryszard22 napisał(a):Nic dodać nic ująć.

http://natemat.pl/184987,co-za-wstyd-po ... ie-nagralo

8O :oops: :cry:

Nic nowego - już jest kilka linków na ten temat w wątku.
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33331
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 21.07.2016 21:16

bluesman napisał(a):
alechandro napisał(a):Totalny burak, wcale nie zdziwiłbym się gdyby bywał tutaj. Od razu widać, że to Polak o czym świadczy wiejska koszulka na ramiączkach...na ogół Polacy w takich chodzą...to na pewno jeden z tych co ciągną do cro przyczepkę z klopsikami i zgrzewki żubra z Biedronki... :D


Jak widać fizjonomista i arbiter elegantaruim ! Wożę klopsiki i zgrzewkę żubra właśnie z Biedronki. Wara Ci miszczu od tego. Robię tak i już ! kupuję za własne uczciwie zarobione pieniądze, które wydaję tak jak mi się podoba i nic Ci do tego !!!

Ale o czym Wy obaj gadacie?
Porównujecie nieporównywalne........

Burak jest burak, ale nie ma co tego przekładać na lepszych- bo żrą w konobach i gorszych- bo żrą ze słoika.
Każdy jeździ jak go stać.

I nie ma to nic wspólnego z tym złodziejem.

U mnie jest takie powiedzenie - bądź dziadem - ale honorowym.

ps.mam nadzieję, że wywalą go na zbity pysk, chociaż pewnie Chorwaci nie złoża stosownego zawiadomienia.
papse
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 736
Dołączył(a): 11.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) papse » 21.07.2016 21:31

anakin napisał(a):
bluesman napisał(a):
alechandro napisał(a):Totalny burak, wcale nie zdziwiłbym się gdyby bywał tutaj. Od razu widać, że to Polak o czym świadczy wiejska koszulka na ramiączkach...na ogół Polacy w takich chodzą...to na pewno jeden z tych co ciągną do cro przyczepkę z klopsikami i zgrzewki żubra z Biedronki... :D


Jak widać fizjonomista i arbiter elegantaruim ! Wożę klopsiki i zgrzewkę żubra właśnie z Biedronki. Wara Ci miszczu od tego. Robię tak i już ! kupuję za własne uczciwie zarobione pieniądze, które wydaję tak jak mi się podoba i nic Ci do tego !!!

Ale o czym Wy obaj gadacie?
Porównujecie nieporównywalne........

Burak jest burak, ale nie ma co tego przekładać na lepszych- bo żrą w konobach i gorszych- bo żrą ze słoika.
Każdy jeździ jak go stać.

I nie ma to nic wspólnego z tym złodziejem.

U mnie jest takie powiedzenie - bądź dziadem - ale honorowym.

ps.mam nadzieję, że wywalą go na zbity pysk, chociaż pewnie Chorwaci nie złoża stosownego zawiadomienia.

Otóż to :D
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 22.07.2016 00:33

anakin napisał(a):
U mnie jest takie powiedzenie - bądź dziadem - ale honorowym..


....tyż prawda :wink:
paw_el
Croentuzjasta
Posty: 449
Dołączył(a): 08.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) paw_el » 22.07.2016 18:54

Panowie, nie wiem czego żeście się "nawąchali" ale widzę że było mocne :mrgreen: Tak jest. Faceta zwolnić i wysłać na 10 lat do ciężkich robót. Najlepiej na Syberię.
I tak jest. Tylko Polacy chodzą w koszulkach na ramiączka i przywożą do CRO słoiki z biedronki. Proponuję Wam zobaczcie co robią Włosi, Niemcy, Austriacy na kempingach w godzinach obiadowych. O zgrozo w koszulkach na ramiączka, często nawet bez koszulek, jędza obiad który przywieźli w słoikach.
Mam dla Was propozycje. Wyślijcie do Chorwatów projekt realizatorski aby na granicy sprawdzali czy turyści mają ze sobą koszulki na ramiączka i klopsiki w słoikach. I takich nie wpuszczać do CRO.
Facet oczywiście zrobił z siebie pośmiewisko na cały świat. Postąpił źle i powinien ponieść karę adekwatne do czynu. Ale takich cwaniaków znajdziesz w każdym narodzie.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
Wzmianka z Rovinj - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone