Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

WYSPY: Šolta, Rab, Cres, Lošinj...7 raz w CRO!:)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 23.08.2013 01:06

up
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4868
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 23.08.2013 06:03

Darek1 napisał(a):Serdecznie witam koleżankę Ines - Twórczynię najwspanialszych relacji na forum. Całuję i mocno ściskam tak jak koleżanka lubi Darek 1 :D :D :D




Po tych wszystkich wpisach moje rozpoznanie jest takie, że kolega Darek choruje na Zespół Niespokojnego Członka :mrgreen: ale nie lecz,to powszechna choroba.... :oczko_usmiech:
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 26.08.2013 11:01

CROberto napisał(a):
Darek1 napisał(a):Serdecznie witam koleżankę Ines - Twórczynię najwspanialszych relacji na forum. Całuję i mocno ściskam tak jak koleżanka lubi Darek 1 :D :D :D




Po tych wszystkich wpisach moje rozpoznanie jest takie, że kolega Darek choruje na Zespół Niespokojnego Członka :mrgreen: ale nie lecz,to powszechna choroba.... :oczko_usmiech:


hahah :) to trzeba zapytać Darka :P ?
sirenia81
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 05.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sirenia81 » 06.09.2013 07:43

Swietna fotorelacja z podrozy,
Jedziemy samochodem do Mali Losinj za tydzien,
Obawiam się trochę o pogodę, jedziemy z 6 latkiem na "wakacje"
Kochani, czy pod koniec września możemy liczyć na 24 stopnie i w miarę pogodne niebo?
Nie mam już możliwości przełożenia ani wyjazdu,ani rezerwacji, a coraz bardziej się martwię czy wogole będzie słońce...JEst tam pięknie,od lat zakochana jestem w chorwacji..zjezdzilismy ją do Dubrovnika już 4 razy-tylko zawsze na południe, tym razem -Mali Losinj.
Obawiam się też trochę tej drogi po cudownej wyspie..Jestem doświadczonym kierowcą ale widać że dostać się tam będzie nie łatwo... KOchani, jak muszę być tam w sobotę rano to kiedy powinnam wyjechać zważywszy na promy (od 14.09) i dojazd z okolic W-wy (mieszkam 60km od w-wy)
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 16.01.2014 19:57

sirenia81 napisał(a):Swietna fotorelacja z podrozy,
Jedziemy samochodem do Mali Losinj za tydzien,
Obawiam się trochę o pogodę, jedziemy z 6 latkiem na "wakacje"
Kochani, czy pod koniec września możemy liczyć na 24 stopnie i w miarę pogodne niebo?
Nie mam już możliwości przełożenia ani wyjazdu,ani rezerwacji, a coraz bardziej się martwię czy wogole będzie słońce...JEst tam pięknie,od lat zakochana jestem w chorwacji..zjezdzilismy ją do Dubrovnika już 4 razy-tylko zawsze na południe, tym razem -Mali Losinj.
Obawiam się też trochę tej drogi po cudownej wyspie..Jestem doświadczonym kierowcą ale widać że dostać się tam będzie nie łatwo... KOchani, jak muszę być tam w sobotę rano to kiedy powinnam wyjechać zważywszy na promy (od 14.09) i dojazd z okolic W-wy (mieszkam 60km od w-wy)



ups, za późno, zobaczyłam :(
A może podzielicie się wrażeniami jak udały się wakacje :) ?
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 15.01.2015 17:13

Witajcie, czesto tu nie zagladam, takze prosze wysylac maila w sprawie kwater na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
lub cromania.pl kontakt przez FB :)
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
WYSPY: Šolta, Rab, Cres, Lošinj...7 raz w CRO!:) - strona 20
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone