Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyspy Kanaryjskie

Nazwa kraju Hiszpania wywodzi się od słowa Ispania, które oznacza Ziemię Królików. Język hiszpański wymieniany jest w pierwszej piątce najczęściej używanych języków na świecie. Najdłuższą rzeką Hiszpanii jest rzeka Ebro, licząca sobie 930 kilometrów. Hiszpanie to naród uwielbiający grę na loterii. Zdrapki można kupić na rogu każdej ulicy.
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 16.05.2018 17:19

elfik99 napisał(a):Trafiłeś na przebierańców!!! :lol: :lol: :lol:

Pomimo postu tam trwał karnawał.

korbaczik napisał(a):Te okna skakne z poprzedniego postu są rewelacyjne. Ale te tarasy też! 8)

Piękna trasa.

Beata W. napisał(a):Super te Twoje górskie fotki, ale te z miasteczek też i te drugie są dla mnie chyba bardziej osiągalne.
Muszę sobie odświeżyć cały wątek z zakresu teneryfy i sklecić jakiś sensowny plan na lato :wink:

Jest też szereg tras łatwych, jak chociażby Trasa Migdałowców.

Naszą pierwszą wizytę opisałem w tym wątku w całości - znajdziesz w spisie treści na pierwszej stronie.
Z drugiej zamieściłem dwa lata temu migawki fotograficzne.

Pozdrawiam,
Wojtek
elfik99
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 9206
Dołączył(a): 13.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) elfik99 » 16.05.2018 20:09

A poniżej wieży kościoła widać moich ulubionych królów Guanczów!!! :P :P :P

:papa:
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 16.05.2018 22:48

elfik99 napisał(a):A poniżej wieży kościoła widać moich ulubionych królów Guanczów!!! :P :P :P

Owszem, są widoczni.

Pozdrawiam,
Wojtek
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 17.05.2018 11:49

Franz napisał(a):
Beata W. napisał(a):Super te Twoje górskie fotki, ale te z miasteczek też i te drugie są dla mnie chyba bardziej osiągalne.
Muszę sobie odświeżyć cały wątek z zakresu teneryfy i sklecić jakiś sensowny plan na lato :wink:

Jest też szereg tras łatwych, jak chociażby Trasa Migdałowców.

Naszą pierwszą wizytę opisałem w tym wątku w całości - znajdziesz w spisie treści na pierwszej stronie.
Z drugiej zamieściłem dwa lata temu migawki fotograficzne.

Pozdrawiam,
Wojtek


Właśnie już się cofnęłam do Twoich opisów :wink: Bardzo się przydadzą przy planowaniu. Na szczęście mam jeszcze trochę czasu :papa:
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 17.05.2018 21:07

Beata W. napisał(a):Właśnie już się cofnęłam do Twoich opisów :wink: Bardzo się przydadzą przy planowaniu. Na szczęście mam jeszcze trochę czasu :papa:

Odnalazłem zamieszczone przykładowe fotki z drugiego wyjazdu - tutaj się zaczynają.

Pozdrawiam,
Wojtek
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 17.05.2018 21:56

Franz napisał(a):
Beata W. napisał(a):Właśnie już się cofnęłam do Twoich opisów :wink: Bardzo się przydadzą przy planowaniu. Na szczęście mam jeszcze trochę czasu :papa:

Odnalazłem zamieszczone przykładowe fotki z drugiego wyjazdu - tutaj się zaczynają.

Pozdrawiam,
Wojtek


Dziękuję bardzo, Wojtku zapewne ośmielę się Cię pomęczyć pytaniami na bardziej zaawansowanym etapie przygotowań. Mam nadzieję, że przez dwa tygodnie uda nam się trochę wyspy zobaczyć, ale oczywiści będzie musiało być też plażowanie i snoorkowanie bo dzieciaki nie odpuszczą :wink: Ciekawa jestem bardzo Teneryfy w lato. Mam nadzieję, że znajdziemy dla siebie trochę miejsca :mrgreen:
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 17.05.2018 22:18

Franz napisał(a):
tony montana napisał(a):Gdyby natomiast ktoś spytał mnie jaką miejscowość obrałbym na bazę na Teneryfie, po zastanowieniu wskazałbym dwie, które miały super klimat, ale nie są też cichymi miejscami: Candelaria i Icod de los Vinos (w "AJKOD" na bookingu jest sporo w miarę tanich pensjonatów

Teraz mieliśmy bazę w Icod de los Vinos.

Pozdrawiam,
Wojtek


Wygrzebałam tą dobrą dla mnie wiadomość :lol: bo właśnie tam będziemy mieszkać, tylko chyba trochę na peryferiach bo przy morzu w San Marcos chociaż apartament ma adres Icod de Los Vinos.
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 18.05.2018 00:08

Beata W. napisał(a):Dziękuję bardzo, Wojtku zapewne ośmielę się Cię pomęczyć pytaniami na bardziej zaawansowanym etapie przygotowań.

Jeśli tylko będę mógł pomóc, chętnie to zrobię.

Beata W. napisał(a):Wygrzebałam tą dobrą dla mnie wiadomość :lol: bo właśnie tam będziemy mieszkać, tylko chyba trochę na peryferiach bo przy morzu w San Marcos chociaż apartament ma adres Icod de Los Vinos.

Najczęściej na południu bywa ładniej niż na północy, więc noclegi w Icod mają tę zaletę, że wyjazd stamtąd powinien się wiązać z poprawą pogody...
Chociaż zdarzają się anomalia pogodowe, kiedy jest dokładnie odwrotnie.

Pozdrawiam,
Wojtek
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 18.05.2018 01:47

Candelaria, cz.2

P0420230.JPG


P0420232.JPG


P0420235.JPG


P0420241.JPG
elfik99
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 9206
Dołączył(a): 13.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) elfik99 » 18.05.2018 12:39

No i są królowie w całej okazałości!!! :P :P :P

:papa:
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 18.05.2018 15:44

elfik99 napisał(a):No i są królowie w całej okazałości!!! :P :P :P

Oglądają występ na estradzie...

Pozdrawiam,
Wojtek
elfik99
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 9206
Dołączył(a): 13.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) elfik99 » 18.05.2018 16:50

Franz napisał(a):
elfik99 napisał(a):No i są królowie w całej okazałości!!! :P :P :P

Oglądają występ na estradzie...

Pozdrawiam,
Wojtek

To ci przebierańcy występowali??? :?:

:papa:
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 18.05.2018 17:40

elfik99 napisał(a):To ci przebierańcy występowali??? :?:

Nie, tam jakaś kapela mocno hałasowała.

Pozdrawiam,
Wojtek
korbaczik
Koneser
Posty: 5973
Dołączył(a): 15.09.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) korbaczik » 19.05.2018 10:04

Najfajniejszy był ten facio w białej kiecce. :oczko_usmiech:
elfik99
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 9206
Dołączył(a): 13.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) elfik99 » 19.05.2018 14:14

korbaczik napisał(a):Najfajniejszy był ten facio w białej kiecce. :oczko_usmiech:

A mnie się ten pirat podoba...... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hiszpania - España


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Wyspy Kanaryjskie - strona 154
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone