Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyspy Kanaryjskie

Nazwa kraju Hiszpania wywodzi się od słowa Ispania, które oznacza Ziemię Królików. Język hiszpański wymieniany jest w pierwszej piątce najczęściej używanych języków na świecie. Najdłuższą rzeką Hiszpanii jest rzeka Ebro, licząca sobie 930 kilometrów. Hiszpanie to naród uwielbiający grę na loterii. Zdrapki można kupić na rogu każdej ulicy.
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 58937
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 09.02.2017 18:01

tony montana napisał(a):W Terorze byliście tym razem też?

Owszem, zahaczyliśmy.
Ciekaw jestem, co Cię skłoniło do tego pytania - wyglądam na steroryzowanego?...

Pozdrawiam,
Wojtek
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13771
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 09.02.2017 18:14

Franz napisał(a):
tony montana napisał(a):W Terorze byliście tym razem też?

Owszem, zahaczyliśmy.
Ciekaw jestem, co Cię skłoniło do tego pytania - wyglądam na steroryzowanego?...

Pozdrawiam,
Wojtek


Skądże. Po prostu ja bardzo chciałem do tego Teroru jechać, więc jechaliśmy, a tam zimno jak cholera było, knajpy pozamykane... no dobra jedną otarta dorwaliśmy...
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 58937
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 09.02.2017 18:19

tony montana napisał(a):Po prostu ja bardzo chciałem do tego Teroru jechać, więc jechaliśmy, a tam zimno jak cholera było, knajpy pozamykane... no dobra jedną otarta dorwaliśmy...

My mieliśmy ciepło, ale o knajpach niczego powiedzieć nie potrafię.

Pozdrawiam,
Wojtek
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 58937
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 10.02.2017 15:26

P1030907.JPG


P1040099.JPG


P1040108.JPG


P1040123.JPG
bernidi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 452
Dołączył(a): 23.11.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) bernidi » 10.02.2017 15:32

To się nazywa znaleźć się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie... :)
Jeszcze jakby w suplemencie kiedyś znalazły się namiary na te piękne miejsca...
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 58937
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 10.02.2017 17:40

bernidi napisał(a):To się nazywa znaleźć się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie... :)

Miejsce oczywiste. Z czasem można różnie trafić. Tym razem udało się trafić w dziesiątkę.

bernidi napisał(a):Jeszcze jakby w suplemencie kiedyś znalazły się namiary na te piękne miejsca...

W zasadzie te fotki mają tylko skrótowo pokazać ogólne piękno tych wysp, zaś dokładniejszy opis przewidziany jest na etap szczegółowej relacji, jednak jeśli masz pytanie do jakichkolwiek pokazanych miejsc, będę się starał jak najdokładniej je wskazać.

Pozdrawiam,
Wojtek
bernidi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 452
Dołączył(a): 23.11.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) bernidi » 10.02.2017 18:33

Franz napisał(a): Tym razem udało się trafić w dziesiątkę.

Nam nie było to dane. Wiele zaplanowanych górskich dróg i tak przejechaliśmy ale rozległe widoki były rzadkością.
Pod Roque Nublo padał śnieg co jest tam raczej ewenementem.
Na jednej fotce przez szybę samochodu, którą wykonaliśmy dla żartu - widać było - nic... :)

Franz napisał(a):W zasadzie te fotki mają tylko skrótowo pokazać ogólne piękno tych wysp, zaś dokładniejszy opis przewidziany jest na etap szczegółowej relacji, jednak jeśli masz pytanie do jakichkolwiek pokazanych miejsc, będę się starał jak najdokładniej je wskazać.

A to grzecznie czekam. A w razie nieoczekiwanego przyspieszenia potrzeby informacji przed jej opublikowaniem pozwolę sobie zawrócić Ci głowę kilkoma pytaniami... :)
Mikeee
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2377
Dołączył(a): 06.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikeee » 10.02.2017 19:18

Wojtek, drugie z ostatniej serii jest piękne. Mój klimat 8)

bernidi napisał(a):A to grzecznie czekam.

Przyjdzie nam trochę poczekać. W kolejce do pokazania czeka jeszcze (co najmniej) jeden wcześniejszy wypad na Kanary, na który - szczerze mówiąc - też z niecierpliwością oczekuję. Oczywiście nie oznacza to, że aktualnie pokazywana Lanzarote mnie nie interesuje :wink: .

pozdrawiam,
M
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 58937
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 11.02.2017 14:57

bernidi napisał(a):Nam nie było to dane. Wiele zaplanowanych górskich dróg i tak przejechaliśmy ale rozległe widoki były rzadkością.
Pod Roque Nublo padał śnieg co jest tam raczej ewenementem.

Byłeś tam w zimowe ferie w zeszłym roku? My je zaczęliśmy upałem pod Teide, a na La Palmie dopadła nas zima.
Nasz pierwsza wizyta pod Roque Nublo miała miejsce w gorącym słońcu. Jedenaście lat temu.

Mikeee napisał(a):Wojtek, drugie z ostatniej serii jest piękne. Mój klimat 8)

Zieleń w różnych odcieniach...

Pozdrawiam,
Wojtek
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 58937
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 11.02.2017 17:46

Gran Canaria - ciąg dalszy

P1030945.JPG


P1040114.JPG


P1040138.JPG


P1040243.JPG
bernidi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 452
Dołączył(a): 23.11.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) bernidi » 11.02.2017 23:53

Franz napisał(a):Byłeś tam w zimowe ferie w zeszłym roku? My je zaczęliśmy upałem pod Teide, a na La Palmie dopadła nas zima.
Nasz pierwsza wizyta pod Roque Nublo miała miejsce w gorącym słońcu. Jedenaście lat temu.


Dokładnie w połowie lutego. Zaraz po przylocie zepsuła się pogoda. Nawet bardzo nie padało ale było zimno i pochmurnie. Słonecznie jedynie na południowym wybrzeżu ale tam też trafił się deszcz.
Natomiast klimat ostatnich wyjazdów na Teneryfę jak najbardziej nam odpowiadał... :)

Zdjęcie z elewacją również z kolekcji TOP... :)
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 58937
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 12.02.2017 19:25

bernidi napisał(a):Dokładnie w połowie lutego. Zaraz po przylocie zepsuła się pogoda.

Pewnie polecieliście na tydzień i to nie od początku ferii. Pierwszy tydzień miał wymarzoną pogodę.

Pozdrawiam,
Wojtek
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 58937
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 13.02.2017 00:01

Gran Canaria - ciąg dalszy.

P1040185.JPG


P1040252.JPG


P1040257.JPG


P1040327.JPG
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13771
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 13.02.2017 08:01

Puste Dunas de Maspalomas? Nie może być.... nikt nie uprawia seksu? ;)
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 58937
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 13.02.2017 16:30

tony montana napisał(a):Puste Dunas de Maspalomas? Nie może być.... nikt nie uprawia seksu? ;)

Całkiem puste nie były, ale widzieliśmy jedynie efekt tejże uprawy - biorąca udział w sesji fotograficznej panna młoda miała już mocno zaokrąglony brzuszek.

Pozdrawiam,
Wojtek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hiszpania - España


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Wyspy Kanaryjskie - strona 93
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone