Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

COSTA BLANCA 2019

Nazwa kraju Hiszpania wywodzi się od słowa Ispania, które oznacza Ziemię Królików. Język hiszpański wymieniany jest w pierwszej piątce najczęściej używanych języków na świecie. Najdłuższą rzeką Hiszpanii jest rzeka Ebro, licząca sobie 930 kilometrów. Hiszpanie to naród uwielbiający grę na loterii. Zdrapki można kupić na rogu każdej ulicy.
NataliaSze
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 150
Dołączył(a): 30.12.2017
:)

Nieprzeczytany postnapisał(a) NataliaSze » 30.12.2017 20:12

:)
Ostatnio edytowano 26.01.2018 19:04 przez NataliaSze, łącznie edytowano 2 razy
kmichal
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8459
Dołączył(a): 06.04.2006
Re: LETNI WAKACYJNY MIX 2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmichal » 30.12.2017 20:31

Beata W. napisał(a):Właśnie sobie uświadomiłam, że nigdy nie byłam nad niemieckim Bałtykiem


... polecam - bardzo śliczne miasteczka, a plaże piękne jak u nas ... :wink: ...

Beata W. napisał(a):Pewnie jak by ta pogoda była stabilniejsza to nikt by do Cro czy innych tam Grecji nie jeździł


... niestety, wszystkiego mieć nie można ... :roll: ...

Beata W. napisał(a):A mi w tamtym roku bardzo się podobał Bałtyk przy lekkim mrozku i pełnym słonku


... słoneczko potrafi zdziałać cuda ... 8) ...
Pozdrawiam.
kmichal
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8459
Dołączył(a): 06.04.2006
Re: LETNI WAKACYJNY MIX 2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmichal » 30.12.2017 20:35

piekara114 napisał(a):Właśnie tylko ta pogoda...choć ceny na miejscu też nie zachęcają, no i dla mnie z południa czas dojazdu jest niewiele krótszy niż na Istrię czy włoskie Caorle...

A wiatraczek nic się nie zmienił od 2007 r. :mrgreen:


... gdybym miał gwarancję pogody to nawet te grubo przesadzone ceny oraz to brzydkie straganiarstwo nie odstraszyłoby mnie od naszego Bałtyku ... :wink: ... chociaż akurat w Waszym wypadku ta odległość robi różnicę ... :roll: ...
Pozdrawiam.
kmichal
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8459
Dołączył(a): 06.04.2006
Re: LETNI WAKACYJNY MIX 2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmichal » 30.12.2017 20:38

NataliaSze napisał(a):Podrzucam kilka kadrów z naszego tegorocznego pobytu nad Gardą


... ale pojechałaś z tymi fotami ... 8O ... ale tam jest tak pięknie ... :wink: ... wspomnienia wracają ... :D ...
Pozdrawiam.
kmichal
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8459
Dołączył(a): 06.04.2006
Re: LETNI WAKACYJNY MIX 2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmichal » 30.12.2017 20:41

NataliaSze napisał(a):Podczas pobytu nad Gardą wybraliśmy się na jednodniową wycieczkę do Wenecji


... proponuję, żebyś napisała relację ze swojego wyjazdu - czytelników będziesz miała sporo ... :hut: ... ten region jest popularny ... :oczko_usmiech: ...
Pozdrawiam.
NataliaSze
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 150
Dołączył(a): 30.12.2017
Re: LETNI WAKACYJNY MIX 2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) NataliaSze » 30.12.2017 20:48

kmichal napisał(a):
NataliaSze napisał(a):Podczas pobytu nad Gardą wybraliśmy się na jednodniową wycieczkę do Wenecji


... proponuję, żebyś napisała relację ze swojego wyjazdu - czytelników będziesz miała sporo ... :hut: ... ten region jest popularny ... :oczko_usmiech: ...
Pozdrawiam.


Zbytnio to nie ma o czym pisać :) Pół dnia na plaży. Drugie pół spacery nad jeziorem :) :)
kmichal
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8459
Dołączył(a): 06.04.2006
Re: LETNI WAKACYJNY MIX 2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmichal » 30.12.2017 20:57

NataliaSze napisał(a):Zbytnio to nie ma o czym pisać Pół dnia na plaży. Drugie pół spacery nad jeziorem


... uwierz mi, że zdjęcia z takich spacerów w te brzydkie zimowe wieczory są na wagę złota - wielu z nas chętnie się przy nich ogrzeje ... 8) ...
Pozdrawiam.
NataliaSze
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 150
Dołączył(a): 30.12.2017
Re: LETNI WAKACYJNY MIX 2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) NataliaSze » 30.12.2017 21:03

kmichal napisał(a):
NataliaSze napisał(a):Zbytnio to nie ma o czym pisać Pół dnia na plaży. Drugie pół spacery nad jeziorem


... uwierz mi, że zdjęcia z takich spacerów w te brzydkie zimowe wieczory są na wagę złota - wielu z nas chętnie się przy nich ogrzeje ... 8) ...
Pozdrawiam.


Dodałam do zdjęć krótką relację :)
kmichal
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8459
Dołączył(a): 06.04.2006
Re: LETNI WAKACYJNY MIX 2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmichal » 30.12.2017 21:13

NataliaSze napisał(a):Dodałam do zdjęć krótką relację


... napisałaś więcej niż ja do całego Świnoujścia ... :wink: ... zgadzam się Riva jest piękna, ale równie pięknych miasteczek nad Gardą jest sporo ... 8) ... warto tam jeszcze kiedyś wrócić ... :wink: ...
Pozdrawiam.
NataliaSze
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 150
Dołączył(a): 30.12.2017
Re: LETNI WAKACYJNY MIX 2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) NataliaSze » 30.12.2017 21:14

kmichal napisał(a):
NataliaSze napisał(a):Dodałam do zdjęć krótką relację


... napisałaś więcej niż ja do całego Świnoujścia ... :wink: ... zgadzam się Riva jest piękna, ale równie pięknych miasteczek nad Gardą jest sporo ... 8) ... warto tam jeszcze kiedyś wrócić ... :wink: ...
Pozdrawiam.


Byliśmy w kilku miasteczkach nad Gardą, ale Riva najbardziej mi się spodobała :)
kmichal
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8459
Dołączył(a): 06.04.2006
Re: LETNI WAKACYJNY MIX 2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmichal » 30.12.2017 21:23

NataliaSze napisał(a):Byliśmy w kilku miasteczkach nad Gardą, ale Riva najbardziej mi się spodobała


... nam chyba najbardziej w pamięci pozostało Limone ... :wink: ... a w Chorwacji jaki region planujecie :?:
Pozdrawiam.
NataliaSze
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 150
Dołączył(a): 30.12.2017
Re: LETNI WAKACYJNY MIX 2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) NataliaSze » 30.12.2017 21:25

kmichal napisał(a):
NataliaSze napisał(a):Byliśmy w kilku miasteczkach nad Gardą, ale Riva najbardziej mi się spodobała


... nam chyba najbardziej w pamięci pozostało Limone ... :wink: ... a w Chorwacji jaki region planujecie :?:
Pozdrawiam.


Wybieramy się do Petrcane. :) Pierwszy raz wybieramy się do Chorwacji i właśnie jestem na etapie planowania itp. :)
kmichal
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8459
Dołączył(a): 06.04.2006
Re: LETNI WAKACYJNY MIX 2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmichal » 30.12.2017 21:37

NataliaSze napisał(a):Wybieramy się do Petrcane. Pierwszy raz wybieramy się do Chorwacji i właśnie jestem na etapie planowania itp.


... środkowa Chorwacja jest ciągle w naszych planach, ale kiedy plany uda się zrealizować to ciężko powiedzieć ... :roll: ... zapewne sporo ciekawych informacji i wskazówek odnośnie tego regionu znajdziesz na forum ... :wink: ...
Pozdrawiam.
kmichal
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8459
Dołączył(a): 06.04.2006
Re: LETNI WAKACYJNY MIX 2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmichal » 30.12.2017 22:46

CD...

ETAP I - Świnoujście - 09.07.2017

Tydzień minął szybko ... :roll: ... Jeszcze ostatnie śniadanie i ruszamy w drogę powrotną ... :wink: ...

Obrazek

... żeby nie było za prosto najpierw udajemy się do Międzywodzia gdzie równolegle do naszych, swoje wakacje odbywa mój teść - z tą jednak drobną różnicą, że on ma przed sobą jeszcze jeden tydzień wypoczynku ... :wink: ...

Obrazek

... jak widać, wreszcie zrobiło się prawdziwe lato ... :mrgreen: ...

Obrazek

... a takiej okazji zmarnować nie możemy ... :oczko_usmiech: ...

Obrazek

... przed nami kilka godzin plażingu, smażingu i leżingu ... 8) ...

Obrazek

... a po takich atrakcjach możemy szczęśliwi wracać do domu ... :wink: ...

Obrazek

... a więc kochany Bałtyku do zobaczenia za miesiąc ... :hut: ...

KONIEC ETAPU I

CDN... już w Nowym 2018 roku ... :papa: ...

P.S. Na wszystkie dni Nowego Roku,
Życzę Wam wiary w sercu i światła w mroku,
Abyście jednym krokiem mijali przeszkody,
Byście czuli się silny i wiecznie młodzi.
ajdadi
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 21043
Dołączył(a): 04.09.2013
Re: LETNI WAKACYJNY MIX 2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) ajdadi » 31.12.2017 10:45

kmichal napisał(a):Na wszystkie dni Nowego Roku,
Życzę Wam wiary w sercu i światła w mroku,
Abyście jednym krokiem mijali przeszkody,
Byście czuli się silny i wiecznie młodzi.


Dzięki i wzajemnie.

P.S. Taką pogodę jaką mieliście w Międzywodziu to ja rozumiem... :mrgreen: :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hiszpania - España


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
COSTA BLANCA 2019 - strona 137
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone