Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyspa Vis - Komiża Proszę o POMOC

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Porter11
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 06.08.2009
Wyspa Vis - Komiża Proszę o POMOC

Nieprzeczytany postnapisał(a) Porter11 » 07.08.2012 15:41

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Wybieram się w przyszłą sobotę na wyspę Vis do miejscowości Komiża. Jadę z żoną i córką, w ciemno. Wybrałem tą miejscowość bo jest tam baza nurkowa która organizuje wymażone dla mnie nurkowania. I tutaj pytanie. Czy ktoś mógłbym mi polecić jakieś niedrogie apartamenty w tej miejscowości? NIe zależy mi na wielkich wygodach. Dwa razy jeździłem do Makarskiej i tam płaciłem po 40 euro za ładny apartament. Czy na Vis-ie jest to również możliwe ? A jeśli tak to gdzie szukać ? Z góry dziękuję za pomoc.
meg
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 29.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) meg » 15.12.2012 23:32

Czy znalazłeś wymarzone lokum ? Jeśli tak, czy możesz podać jakieś namiary ? W przyszłym roku i ja z rodziną tam się wybieram, również w celach nurkowych :-)
assia i norbert
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 271
Dołączył(a): 22.10.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) assia i norbert » 03.01.2013 14:33

Byliśmy w sierpniu 2012 w Komiży, rewelacyjne miejsce, szukaliśmy kwater m.in. tu:

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
i tu:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
a szukając tak w ostatniej chwili znaleźliśmy to i tu mieszkaliśmy:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Niestety jak się przekonali nasi znajomi wyjazd w ciemno na to wyspę nie jest najlepszym pomysłem, więc warto zarezerwować sobie wcześniej.
Wyspa przepiękna, jadąc samochodem udało nam się zwiedzić niemal całą wyspę z łażeniem po górach i stanowiskach bojowych łącznie. O ile w dwa tygodnie jest się wstanie zwiedzić dokładnie. Mnóstwo atrakcji i niesamowity klimat. Będąc w Chorwacji 6 razy (Hvar, Brać, Korczula, półwysep Peljesacz, Brela Tucepi, Trogir, Mlini koło Dubrovnika itd) mogę śmiało powiedzieć, że najpiękniejsze wakacje miałam w 2012 roku na wyspie VIS i Bisevo. Bardzo polecam.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link koszt przeprawy promowej to około 500zł w obydwie strony (w tym auto i pasażerowie) - w cenie również niesamowite widoki a sam rejs pełen przygód. Prom płynie prawie 3 godziny, w zależności jaka jest pogoda.
assia i norbert
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 271
Dołączył(a): 22.10.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) assia i norbert » 03.01.2013 14:58

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link mapa vis
świstak
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 17.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) świstak » 17.07.2015 20:36

Witam.
Pozwolę sobie dołączyć się do watku by nie tworzyć kolejnego.
Mam pytanie na które nie znalazłem odpowiedzi, czy w miejscowości Komiza jest wypożyczalnia samochodów i jaki jest koszt wynajęcia samochodu na cały dzień ?
Dzięki za odpowiedź.
Tak poza tematem jedziemy z rodziną do hotelu Bisevo.
o.zak
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 01.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) o.zak » 17.07.2015 22:07

Porter11- oj obawiam się, że za 40 E nic nie znajdziecie ... Ceny apart na wyspie oscylują w granicy 55 E (2+1). Byliśmy w zeszłym roku, co prawda nie w Komižy , a na tzw zadoopiu, wiec może jest to kwestia ilości apart (tam jest ich więcej , bo większa miejscowość).
Świstak - na pewno można wypożyczyć skuter :) ceny niestety nie pamiętam, ale mój mąż stwierdził wtedy, że nawet by się skusił :) więc chyba nie była to jakaś zaporowa kwota .
Poza tym jestem oczarowana Visem :)))))))

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyspa Vis - Komiża Proszę o POMOC
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone