Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyspa VIR

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
beagm
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 605
Dołączył(a): 17.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) beagm » 11.03.2015 14:39

eee to już przesadzasz , w Krościenku byłam i na pewno nie jest gorzej :)
pozdrawiam
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 11.03.2015 14:47

beagm napisał(a):Ale dlaczego ? Jest aż tak źle? Na zdjęciach nie wygląda najgorzej. Gdzie więc w pobliżu ?

Pag już był więc będzie raczej jednodniowa wycieczka, a wolę mieć bliżej do Zadaru .

Bliżej Zadaru jest

Obrazek
beagm
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 605
Dołączył(a): 17.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) beagm » 11.03.2015 14:49

Wiem, wiem, biorę pod uwagę również Privlakę. I pewnie decyzja zapadnie na miejscu. A Vir jak Pag ma tylu zwolenników co przeciwników. Pag uwielbiam, a Vir - to się okaże.
michael799
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 11.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) michael799 » 10.07.2015 10:21

Jesteśmy właśnie na Virze ,goraco polecam to nasz 4 pobyt w Cro i jesteśmy bardzo zadowoleni ,kwatera super plaża też szczególnie Jadro czego chcieć więcej ,no chyba ze ktoś szuka mocniejszych wrażeń to polecam większe miasta tu jest cicho i spokojnie w sam raz na wakacje z dziećmi :)
kotecek5
Odkrywca
Posty: 61
Dołączył(a): 16.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kotecek5 » 10.07.2015 11:27

Polecam wyspę Vir .Bylismy 2 razy.Cicho,spokojnie ,czysta woda.Jest tez gdzie spacerowac.Kazda czesc wyspy jest inna.Dużo apartamentów i są tez bardzo luksusowe a za przystępna cenę.
Polecam placki z sosem czosnkowym które jadłam tylko na Virze.
Pacia004
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 18.11.2015
Wyspa Vir-informacje

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pacia004 » 19.12.2015 23:05

Witam. W sierpniu wybieram się na wyspę Vir. Prosialabym o kilka słów na temat plaz ciekawych miejsc do zwiedzania i fajnych knajpek z dobrym jedzeniem. Pozdrawiam.
sikoku78
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 31.01.2015
Chorwacja - w tym roku po raz pierwszy. Vir czy Baska Voda?

Nieprzeczytany postnapisał(a) sikoku78 » 29.01.2016 17:33

Witajcie pięknie.
Inicjacja moja z zagranicą w wieku 37 lat... Jasny gwint... Bywa i tak. Ale w tym roku z moją kochaną żonką jedziemy na pewno. I właśnie tu pojawia się mały dylemat, który zajmuje większość stron z zapytaniem "gdzie jechać?" Aby było prościej - poproszę o rozważenie Baskej Vody czy wyspy Vir.Wyruszamy z Tychów koło Katowic przełomie lipca i sierpnia, bez dzieci. Dwa miejsca z tytułu chyba mocno różne specyfiką charakteru, a może się mylę. Chcemy wypocząć w spokoju, choć miło i by było obejrzeć coś ciekawego w pobliżu. Żona obawia się trochę tłumów w Baśce, ja ubolewam nad brakiem widoków z magistrali gdy zjadę szybko na Vir... Pewnie wszędzie pięknie, ale proszę - napiszcie coś.
Pozdrawiamy Jacek i Iwona.
ljubimaja
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 10.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) ljubimaja » 22.08.2016 06:47

Witajcie,

proszę o informację na temat plaży w VIR - Duboka Draga Beach. Widzę na mapach, trochę czytałam, że nie można dojechać do tej plaży samochodem, jedynie na pieszo/rower. Jak daleko trzeba zostawić samochód i czy są wyznaczone parkingi, żeby dojść pieszo do tej plaży? Z góry dziękuję za pomoc!
irkawa2
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 05.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) irkawa2 » 04.09.2016 08:00

w tym roku byłam w Vodicach i na Virze. Chciałam się podzielić własnymi wrażeniami. Otóż Vir mnie oczarował. Może do tego też przyczyniła się nasza lokalizacja - mieszkaliśmy przy samej plaży. Piękny widok na góry za morzem. Cudooo. Nocleg znaleźliśmy po 15 minutach (zawsze jedziemy w ciemno). Mieszkaliśmy w okolicy Bobovik-Zytna. Do centrum mieliśmy jakieś 2 km - więc to były wieczorne spacery na pizzę:) Polecam. PS. Vodice przy Virze bez porównania.
Marsallah
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2275
Dołączył(a): 31.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 05.09.2016 08:38

Niezmiernie cieszę się, że istnieją entuzjaści takich miejsc jak Otok Vir. Przekąs jest tu tylko częściowy, ponieważ całkiem na serio raduje się me serce (i dusza), że w tzw. "innych" miejscach będzie o te parę setek/tysięcy ludzi mniej - na plaży, w sklepie, na parkingu, na bramkach autostrady... :)
Raphael
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 461
Dołączył(a): 15.09.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raphael » 14.05.2017 11:41

Sam planuję na 7 nocy Vir w czerwcu. A opinie o Virze widzę, że różnorakie :?

Na początku myślałem, że to taka płaska, trawiasta patelnia, na której jest gęsto zabudowana wielka wiocha, betonowe plaże itp. "atrakcje". Wgłębiając się w temat wygoglowałem, że jest tam nawet dość sporo lasu (raczej na płd. wyspy), ruiny zameczku, a na zachodzie wyspy plaże (pół)dzikie, niezagospodarowane.

Tak czy siak... dalej się waham - w opcji mam Banj na Pašmanie, tyle, że apartament na Virze lepszy i cenowo całość wychodzi trochę taniej (nie trzeba promem jechać).
Jacomelli
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 26.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacomelli » 26.07.2017 11:39

Witajcie,
To mój pierwszy post an forum, choć nie pierwsza wizyta;)
W poniedziałek zaczynam urlop na Vir. W zeszłym roku byliśmy w Rogoznicy i byliśmy bardzo zadowoleni. W tym roku chcieliśmy odwiedzić inny region i zastanawialiśmy się nad Pag i Vir. Ostatecznie wybór padł na Vir. Jedziemy z dziećmi i zależało nam na łagodnym zejściu do morza. Trochę zmartwiły mnie opinie na forum, ale jadę pozytywnie nastawiony.
Planujemy oczywiście trochę pozwiedzać, więc chętnie posłucham wskazówek gdzie warto się wybrać. Oczywiście Zadar i może Jeziora Plitwickie (choć to ok 2 godziny w jedną stronę). Chętnie też posłucham wskazówek o ciekawych plażach, niekoniecznie na samym Vir - może jednego dnia pojedziemy na dzikie plaże na Pag , polecicie coś?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 26.07.2017 11:43

Jacomelli napisał(a):Witajcie,
Chętnie też posłucham wskazówek o ciekawych plażach, niekoniecznie na samym Vir - może jednego dnia pojedziemy na dzikie plaże na Pag , polecicie coś?

Witam.
Jak Pag - to polecam >>> klub-milosnikow-wyspy-pag-t36028.html
Jacomelli
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 26.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacomelli » 26.07.2017 12:02

Dziękuję Janusz- przejrzę temat. Jakąś konkretną dziką plażę mógłbyś polecić, gdzie będą skałki i możliwie blisko dojazd samochodem?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 26.07.2017 12:05

Jacomelli napisał(a):Dziękuję Janusz- przejrzę temat. Jakąś konkretną dziką plażę mógłbyś polecić, gdzie będą skałki i możliwie blisko dojazd samochodem?

Nie byłem na Pagu.
Zapytaj Miłośników w podlinkowanym wątku.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone