Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyspa Rab

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Stanlej
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 08.08.2015
Wyspa Rab

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stanlej » 08.08.2015 15:12

Wykupiłem wczasy w Chorwacji na wyspie Rab .Willa Stancić ,a necie niema żadnej informacji o warunkach,może ktoś był i podzieli się wiedzą
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 08.08.2015 19:29

Stanlej napisał(a):Wykupiłem wczasy w Chorwacji na wyspie Rab .Willa Stancić ,a necie niema żadnej informacji o warunkach,może ktoś był i podzieli się wiedzą

Rab jest duży, może info w jakiej to jest miejscowości?? :)
Stanlej
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 08.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stanlej » 09.08.2015 10:11

Miejscowaść Lopar
komuna
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 24.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) komuna » 12.08.2015 07:51

Witam,
szukasz wiedzy na temat tego apartamentu czy miejscowości, wyspy??

Byłem w Loparze pod koniec lipca - oczywiście nie znam tego apartamentu, ale mogę posłużyć info w sprawie Loparu itp.
marofaz
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 16.02.2016
Apartament RAB

Nieprzeczytany postnapisał(a) marofaz » 21.02.2016 23:50

Witam wszystkich
Czy ktoś z forumowiczów może podpowiedzieć apartament dla 2+1 na wyspie RAB w Lopar, Palit lub Kampor. Które z tych dzielnic byście polecili. Nie byłem jeszcze w CRO a ta lokalizacja wynika, że tam są piaszczyste plaże.
Podaję e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Ostatnio edytowano 22.02.2016 21:24 przez marofaz, łącznie edytowano 1 raz
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Apartament RAP

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 22.02.2016 00:17

marofaz napisał(a):Witam wszystkich
Czy ktoś z forumowiczów może podpowiedzieć apartament dla 2+1 na wyspie RAP w Lopar, Palit lub Kampor. Które z tych dzielnic byście polecili. Nie byłem jeszcze w CRO a ta lokalizacja wynika, że tam są piaszczyste plaże.
Podaję e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Witam.
Nie ma wyspy RAP :idea:
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008
Re: Apartament RAP

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 22.02.2016 09:15

Janusz Bajcer napisał(a):
marofaz napisał(a):Witam wszystkich
Czy ktoś z forumowiczów może podpowiedzieć apartament dla 2+1 na wyspie RAP w Lopar, Palit lub Kampor. Które z tych dzielnic byście polecili. Nie byłem jeszcze w CRO a ta lokalizacja wynika, że tam są piaszczyste plaże.
Podaję e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Witam.
Nie ma wyspy RAP :idea:


A może to skrót od Rab - Lopar :)

Tylko tam bym pojechała, jeśli miałabym wybór między Loparem, Palitem a Kamporem :)
marofaz
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 16.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) marofaz » 22.02.2016 21:27

Oczywiście literówka, ale dzięki za uwagę.
A Może masz w Lopar sprawdzone apartamenty?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 22.02.2016 21:33

Ja nie byłem na wyspie Rab - więc nie mam nic sprawdzonego.
patryk103
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 27.02.2016
Nocleg na Rab

Nieprzeczytany postnapisał(a) patryk103 » 28.02.2016 10:30

Witam wszystkich serdecznie


W tym roku wybieramy sie na wyspe Rab, i prosze cromaniakow o pomoc w znalezieniu konkretneggo noclegu,
wyjazd przypadl na sierpien, a szukam czegos podobnego co mialem w ubieglym roku w Dalmacji, otoz domku z ktorego jest wyjscie bezosrednio na plaze, ogrodek furtka plaza, ale w tym roku plaza (niestety dla mnie) musi byc piaszcczysta(zona i dzieci)... i nie ma znaczenia gdzie na Rab, obojetnie czy malutka wioska czy miasto, moze byc sam domek w lesie wazne by plaza byla piaszczysta i praktycznie ,,polaczona'' z domkiem...wiem ze wielu z Was bylo na Rabie wiec licze na pomoc...


Pozdrawiam :papa:
Majkelll
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 10.06.2016
Pomoc w znalezieniu apartamentu na Lopar :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Majkelll » 22.06.2016 20:03

Witam, wybieramy się z rodziną na Lopar w dniach 12-22 lipca lecz niestety nocleg na który mieliśmy namiary nie wypalił.
Czy znacie jakieś apartamenty 2+2 i dziecko, albo chociaż pokoje. Trochę "cykamy się" jechać w ciemno. Ewentualnie jakieś inne fajne miejscówki z piaszczystą plażą. Pozdrawiam :papa:
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008
Re: Pomoc w znalezieniu apartamentu na Lopar :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 22.06.2016 20:08

Majkelll napisał(a):Witam, wybieramy się z rodziną na Lopar w dniach 12-22 lipca lecz niestety nocleg na który mieliśmy namiary nie wypalił.
Czy znacie jakieś apartamenty 2+2 i dziecko, albo chociaż pokoje. Trochę "cykamy się" jechać w ciemno. Ewentualnie jakieś inne fajne miejscówki z piaszczystą plażą. Pozdrawiam :papa:

Byłam w ciemno i przeżyłam :)
przykładowo - wrzuć mapę Loparu, dojedź do kempingu a potem w lewo i w lewo - zobaczysz tam apartmany - na prawie każdym jest przynajmniej numer domu, wrzucasz w google i w 90% masz namiar :)
Nie szukaj przez informacje turystyczną obok kempingu - chyba, że coś się zmieniło - ale nie wiem po co te lalunie tam siedzą
Koenig
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 879
Dołączył(a): 03.07.2015
Re: Pomoc w znalezieniu apartamentu na Lopar :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Koenig » 23.06.2016 10:46

Ja szukając już w styczniu w Lopar nic nie znalazłem, a pytałem prawie w każdym domu (z reklam lub wręcz ze StreetView). Albo brak miejsc, albo ceny z kosmosu, albo brak odpowiedzi. Nie twierdzę, że się nie da, ale w ciemno w sezonie na wyspę? I jeszcze z dziećmi... Ja bym się nie odważył. Jeszcze trzeba wziąć pod uwagę ewentualną (ale bardzo prawdopodobną) kolejkę na prom.
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008
Re: Pomoc w znalezieniu apartamentu na Lopar :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 23.06.2016 21:10

Koenig napisał(a):Ja szukając już w styczniu w Lopar nic nie znalazłem, a pytałem prawie w każdym domu (z reklam lub wręcz ze StreetView). Albo brak miejsc, albo ceny z kosmosu, albo brak odpowiedzi. Nie twierdzę, że się nie da, ale w ciemno w sezonie na wyspę? I jeszcze z dziećmi... Ja bym się nie odważył. Jeszcze trzeba wziąć pod uwagę ewentualną (ale bardzo prawdopodobną) kolejkę na prom.

Kolejki na prom masz na 100% w sobotę, byłam w ciemno, w sierpniu i w pół godziny znalazł się super apartament :)
audiKSP
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 248
Dołączył(a): 08.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) audiKSP » 07.07.2016 18:20

Bea.ta to mnie teraz pocieszyłaś :) Właśnie jadę z moimi 7 latkami i żoną w ciemno do Lopar za 2 tygodnie. Liczę że znajdę coś w miarę szybko na miejscu. Obym miał takie szczęście jak ty.
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone