Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyspa Rab

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 07.07.2016 20:47

audiKSP napisał(a):Bea.ta to mnie teraz pocieszyłaś :) Właśnie jadę z moimi 7 latkami i żoną w ciemno do Lopar za 2 tygodnie. Liczę że znajdę coś w miarę szybko na miejscu. Obym miał takie szczęście jak ty.

Spokojnie do tego musisz podejść :)
Żonę z dziećmi na plażę a Ty z butka po okolicy.
W sklepie warto zapytać - tam zawsze wiedzą. Wejść w boczne uliczki.
audiKSP
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 248
Dołączył(a): 08.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) audiKSP » 07.07.2016 21:17

Tak właśnie zrobię Bea.ta. Dziękuję.
Jakub367
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 248
Dołączył(a): 01.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jakub367 » 14.07.2016 13:33

Czy ktoś z forumowiczów nocował w pensjonacie "Elizabeta" ? W Banjol. Jest tam także restauracja.
Możecie podzielić się opiniami ?
koks0309
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 26.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) koks0309 » 26.07.2016 16:40

Hej jest ktoś teraz na wyspie Rab ? Jak z noclegami ? jest szansa coś znależć ? Szukam pisze do wszytskich mozliwych i nic . Chcemy jechac od 5.08 na tydzien we dwojke + maly bąbel .
kraks
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 10.02.2017
Lopar dla 8 osob (4 doroslych + 4 dzieci)

Nieprzeczytany postnapisał(a) kraks » 10.02.2017 11:54

Witam Wszystkich. Szukam noclegu dla 4 rodzin (kazda to 2 doroslych i 2 dzieci, czyli razem 8 doroslych i 8 dzieci) w okolicy Lopar w okresie mniej wiecej 05.08.2017 do 14.08.2017. Nie mam zadnego doswiadczenia odnosnie Chorwacji, dlatego bardzo prosze o pomoc w znalezieniu czegos. Dzieki pozdrawiam
maniusc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 619
Dołączył(a): 24.07.2011
Re: Lopar dla 8 osob (4 doroslych + 4 dzieci)

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniusc » 12.02.2017 19:37

kraks napisał(a):Witam Wszystkich. Szukam noclegu dla 4 rodzin (kazda to 2 doroslych i 2 dzieci, czyli razem 8 doroslych i 8 dzieci) w okolicy Lopar w okresie mniej wiecej 05.08.2017 do 14.08.2017. Nie mam zadnego doswiadczenia odnosnie Chorwacji, dlatego bardzo prosze o pomoc w znalezieniu czegos. Dzieki pozdrawiam

... dla mnie Lopar to porażka! jak Mielno! na Rabie jest wiele fajniejszych miejsc! ... np. Banjol! ;)
banditoss
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 78
Dołączył(a): 22.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) banditoss » 21.02.2017 17:27

Witam,

Jeżeli ktoś ma namiary na jakieś prywatne apartamenty dla 2 osób w miarę przystępnej cenie 30-45e za dobę na wyspie Rab lub Cres to poproszę, planujemy wybrać się z żoną po 20 lipca i nic nie możemy konkretnego ustrzelić :/ adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
maniusc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 619
Dołączył(a): 24.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniusc » 24.02.2017 19:04

banditoss napisał(a):Witam,

Jeżeli ktoś ma namiary na jakieś prywatne apartamenty dla 2 osób w miarę przystępnej cenie 30-45e za dobę na wyspie Rab lub Cres to poproszę, planujemy wybrać się z żoną po 20 lipca i nic nie możemy konkretnego ustrzelić :/ adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

no nie wiem, czy jednak nie 50-60 w tym roku... ?
DRAPAKUS
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 03.08.2008
Rab 2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) DRAPAKUS » 25.02.2017 01:59

Witam wszystkich Cro maniaków, to już bedzie mój 8 wyjazd na Chorwację , najcześciej szukałem noclegów pod koniec kwietnia, wczoraj rozmawiałem z kolegą który od lat jeździ do tych samych gospodarzy że już miesiąc temu do niego dzwonili zapytać czy bedzie przyjeżdżał i w jakim terminie, teraz jak patrzę na forum i widzę że niektórzy z Was już w tamtym roku rezerwowali wakacje , to się zastanawiam czy nie będzie dużego problemu w tym roku tym bardziej że szukam apartamentów lub całego domku dla 4 rodzin czyli 8+7, ale może ktoś z Was dysponuje sprawdzonymi kwaterami nie musi być to w jednym budynku mogą być kwatery w różnych domach byle w miarę blisko ale oczywiście super rozwiazanie to jeden domek.
Wymagania klimatyzacja, cena do 70euro/ za apartament lub 300za domek.
Termin lipiec najlepiej w okolicy 15 na 2 tygodnie
Jeśli komuś by się chciało to poproszę o wiadomość na mejla adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl lub priv
Szukałem na stronach ale z marnym skutkiem nie licząc ofert po 20k euro
Pozdrawiam Paweł
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Rab 2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 02.03.2017 15:22

DRAPAKUS napisał(a):Witam wszystkich Cro maniaków, to już bedzie mój 8 wyjazd na Chorwację

Zdecydowanie będzie to Twój 8 wyjazd do Chorwacji :idea:
maniusc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 619
Dołączył(a): 24.07.2011
Re: Rab 2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniusc » 02.03.2017 19:41

Janusz Bajcer napisał(a):
DRAPAKUS napisał(a):Witam wszystkich Cro maniaków, to już bedzie mój 8 wyjazd na Chorwację

Zdecydowanie będzie to Twój 8 wyjazd do Chorwacji :idea:

:D
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone