Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyspa Rab , miasto Rab

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
artbor1
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 31
Dołączył(a): 25.02.2006
Wyspa Rab , miasto Rab

Nieprzeczytany postnapisał(a) artbor1 » 07.05.2006 17:57

Czy ktoś z Was byl ?? Czy warto?I jeżeli warto to dlaczego.
Moja wyszukiwarka na forum chyba szwankuje , bo jak wpisuje Rab to nic nie znajduje :D
toudee
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 748
Dołączył(a): 03.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) toudee » 08.05.2006 07:35

Warto (chociaż zależy czego oczekujesz). Piękna starówka na niewielkim wzgórzu, szczególnie widok od strony morza.
magdapaszek
Croentuzjasta
Posty: 294
Dołączył(a): 11.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdapaszek » 08.05.2006 09:09

oj warto , piekne miasto--
artbor1
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 31
Dołączył(a): 25.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) artbor1 » 08.05.2006 21:32

Generalnie chodzi mi o to czy jest to dobre miejsce na tygodniowy pobyt z 3 latkiem (plaże) i wieczorne spacery po miasteczku.Myślalem o Hvarze lub Korculi ale na Rab jest sporo bliżej.Czy strace jeżeli pojade na Rab zamiast na Hvar czy Korcule?
toudee
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 748
Dołączył(a): 03.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) toudee » 09.05.2006 07:59

Pytanko, czy mówiąc o pobycie masz na myśli miasto Rab (sugeruje to chęć wieczornych spacerów po mieście) czy wyspę. Jeśli wyspę to istotne jest w jakiej miejscowości chcesz się zatrzymać.
Wyspa Rab słynie z piaszczystych plaż,a myślę, że na taką chciałbyś wypuścić swego krasnala.
Z drugiej strony na forum pojawiały się posty, że dzieci w wieku twego brzdąca wspaniale bawiły się na kamienistych plażach (oczywiście z łągodnym zejściem do wody).
Trochę informacji o pobycie na wyspie (Kampor) masz na mojej stronie www.mojachorwacja.boo.pl. MY plażowaliśmy w Suhej Puncie, do Rabu jeździliśmy na kolacyjki, a plaża piaszczysta "jak okiem sięgnąć" jest w Loparze
O stracie czegokolwiek trudno jest mówić.
Na Korčuli nie byłem (miałem być w tym roku ale...). Byłem natomiast na Hvarze - jest inaczej inne miasto, inny klimat itd. Nie rozpatruj tego w kategoriach straty - po prostu masz okazję aby w kolejnych latach planować następne wyjazdy do Chorwacji na Hvar i Korčulę
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2522
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 24.09.2015 13:32

Chciałbym odgrzać temat.
Myślimy o wakacjach 2016 - mamy różne opcje - a teraz pojawiła się jeszcze opcja Rab.
Pytanie do osób które były na Rabie a moze nawet w mieście Rab o opinie , ew. namiary, itp.
Jedziemy z dziecmi 10-12 lat
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 24.09.2015 13:39

Rab jako miasto na wczasy się nie nadaje. Na zwiedzanie i snucie się po uliczkach, lody i inne - jak najbardziej :)
Banjol ... ze 3km chyba od starówki już jest ok, można spacerem spokojnie się przejść do Rabu.
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2522
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 24.09.2015 14:24

Dzięki Beata,
Byłaś może ? Możesz coś polecić ?
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 24.09.2015 15:32

pawelli napisał(a):Dzięki Beata,
Byłaś może ? Możesz coś polecić ?

Byłam trzy razy nawet :)

Odbierz PW

:)
blekmur
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 10.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) blekmur » 15.10.2015 20:33

My byliśmy w tym roku. Piękne miejsce. Polecam.
joso79
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 122
Dołączył(a): 01.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) joso79 » 28.12.2015 18:59

Witam
Czy mogę prosić o namiary na sprawdzone apartamenty? adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Dziękuję z góry serdecznie
Magdalena S.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 920
Dołączył(a): 03.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magdalena S. » 14.01.2016 15:36

Czy ktoś może podpowiedzieć mi, jak dostać się na wyspę promem od strony lądu, a nie od wyspy Pag?
Planujemy krótki pobyt na Rab w maju.
Jadrolinija proponuje przeprawy z Pagu lub Rijeki. Wydaje mi się, że prom pływał z Jablanac, ale nie mogę znaleźć nic konkretnego.
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 14.01.2016 15:42

Magdalena S. napisał(a):Czy ktoś może podpowiedzieć mi, jak dostać się na wyspę promem od strony lądu, a nie od wyspy Pag?
Planujemy krótki pobyt na Rab w maju.
Jadrolinija proponuje przeprawy z Pagu lub Rijeki. Wydaje mi się, że prom pływał z Jablanac, ale nie mogę znaleźć nic konkretnego.

I dobrze Ci się wydawało :)

prom
Magdalena S.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 920
Dołączył(a): 03.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magdalena S. » 14.01.2016 17:44

Bea.ta napisał(a):
Magdalena S. napisał(a):Czy ktoś może podpowiedzieć mi, jak dostać się na wyspę promem od strony lądu, a nie od wyspy Pag?
Planujemy krótki pobyt na Rab w maju.
Jadrolinija proponuje przeprawy z Pagu lub Rijeki. Wydaje mi się, że prom pływał z Jablanac, ale nie mogę znaleźć nic konkretnego.

I dobrze Ci się wydawało :)

prom

Dziękuję :D . Oglądam noclegi :mrgreen: :papa:
Koenig
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 879
Dołączył(a): 03.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Koenig » 14.01.2016 20:07

Napisałem sporo maili w sprawie apartamentów w Lopar. W ubiegłym roku ledwo ze 3 odpowiedzi, że miejsc nie ma. W tym roku jeszcze nikt nie raczył odpowiedzieć. Z wpisów na forum wnioskuję jednak, że 120-150€ za app na 4 osoby to normalka. Oczywiście w sezonie.
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone