Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyspa PAG, Novalja gdzie mieszkać i plażować?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jebberywocky
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 02.06.2010
Wyspa PAG, Novalja gdzie mieszkać i plażować?

Nieprzeczytany postnapisał(a) jebberywocky » 03.06.2010 19:27

Witam!

W lipcu wybieram się do Chorwacji, na wyspę Pag.

Jestem na etapie rezerwacji noclegu.

Czy ktoś się orientuje gdzie szukać jakiejś fajnej kwatery?

Gdzie plażować?

Gdzie się bawić?

Z góry dziękuję za odp.

Pozdrawiam!
wojciechmw
Croentuzjasta
Posty: 141
Dołączył(a): 10.07.2009
Witam

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojciechmw » 03.06.2010 20:06

Witam

Ja byłem w zeszłym roku na PAG w Novajli. Odradzam miasto PAG mnie nie nie podobało. Ja byłem pod koniec sierpnia i było pełno wolnych kwater. Sama miejscowosc Novajla bardzo fajna życie rozpoczyna sie tam wieczorami. W okolicy jest kilka plaż do wyboru najlepiej podjechac autem parking kosztuje 20 kun za cały dzień. My jeździlismy do strej novajli i na zyrce tam też jest duża dyskoteka wieczorem a sama plaża bardzo duża.

Pozdrawiam
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 03.06.2010 21:42

jebberywocky napisał(a):Witam!

W lipcu wybieram się do Chorwacji, na wyspę Pag.

Jestem na etapie rezerwacji noclegu.

Czy ktoś się orientuje gdzie szukać jakiejś fajnej kwatery?

Gdzie plażować?

Gdzie się bawić?

Z góry dziękuję za odp.

Pozdrawiam!


Witaj, Novalija typowo komercyjna mieścinka, do imprezowania jak najbardziej :) jesli szukasz spokoju to nie tam, wybierz Mandre, Povlijane,Metajne, Lun lub obrzeża miasteczka Pag :)
Plaza Zrce najbardziej popularna imprezownia :)
Ja akurat mieszkałam w Poviljanie, miasteczko Pag mi sie natomiast bardzo podobało! Fotki z wyspy
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=259 ... c&start=75
Pozdrawiam
nosekdomin
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 353
Dołączył(a): 02.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) nosekdomin » 04.06.2010 07:37

A propos PAG. Czy ktoś ma jakiś link do kamery online (jeśli takowe są) na tej wyspie?

pozdrówki

Aha i jeszcze podłącze się pod temat lekko z niego zbaczając. Mam pytanie czy na początku sierpnia znajdę kwaterę na mandre za 10 euro? Na RAB w zeszłym roku byliśmy w czerwcu (pod koniec) i prawie wszystkie domki w sąsiedztwie były puste. Można było się targować i wybierać do woli. Ale sierpień na mandre będzie to środek sezonu. Jest szansa jechać w ciemno i szukać na miejscu za 10 euro/1 person?
skywalker_01
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 634
Dołączył(a): 21.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) skywalker_01 » 06.06.2010 13:56

nosekdomin napisał(a):A propos PAG. Czy ktoś ma jakiś link do kamery online (jeśli takowe są) na tej wyspie?

pozdrówki

Aha i jeszcze podłącze się pod temat lekko z niego zbaczając. Mam pytanie czy na początku sierpnia znajdę kwaterę na mandre za 10 euro? Na RAB w zeszłym roku byliśmy w czerwcu (pod koniec) i prawie wszystkie domki w sąsiedztwie były puste. Można było się targować i wybierać do woli. Ale sierpień na mandre będzie to środek sezonu. Jest szansa jechać w ciemno i szukać na miejscu za 10 euro/1 person?


Linki do kamerek - Novalija i Zrce

http://www.novalja.com/hr/webcam

http://www.zrce.hr/info/webcam_zrce_live.php

Mandre generalnie nie jest tanie. Będzie trudno znaleźć coś w tej cenie. Na pewno nie możesz liczyć na "luksusy" za te pieniądze w sierpniu.

Pozdrawiam.
jarpen
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 03.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarpen » 08.06.2010 14:22

A co sądzicie o wyjeździe na PAG w ciemno - od 14 sierpnia - 6 osób/trzy sypialnie - czy coś znajdziemy?

Szukamy miejscowość spokojną i cichą, najlepiej nie daleko Novaliji - blisko na jakieś imprezy.
mutiaq
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1892
Dołączył(a): 19.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 08.06.2010 21:27

nosekdomin napisał(a):(...) czy na początku sierpnia znajdę kwaterę na mandre za 10 euro?(...)

My w Mandre mieliśmy w pierwszej linii brzegowej za 10e/osobe, ale od 6września (w ciemno).
Gdzieś na forum dawałam namiary, poszukaj tematu o Mandre.
nosekdomin
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 353
Dołączył(a): 02.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) nosekdomin » 08.06.2010 22:49

mutiaq napisał(a):
nosekdomin napisał(a):(...) czy na początku sierpnia znajdę kwaterę na mandre za 10 euro?(...)

My w Mandre mieliśmy w pierwszej linii brzegowej za 10e/osobe, ale od 6września (w ciemno).
Gdzieś na forum dawałam namiary, poszukaj tematu o Mandre.


DZIĘKUJE :wink:
jarekrk
Croentuzjasta
Posty: 124
Dołączył(a): 27.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarekrk » 09.06.2010 07:52

W NOvalji znaleźliśmy po 15EURO w 4 osoby w ciągu 15 minut:) w sierpniu także nie powinien być problem żaden
samurai
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 33
Dołączył(a): 20.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) samurai » 11.06.2010 18:39

jarekrk napisał(a):W NOvalji znaleźliśmy po 15EURO w 4 osoby w ciągu 15 minut:) w sierpniu także nie powinien być problem żaden


Możesz podać namiary na ten apartament :D
JustineM
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 161
Dołączył(a): 12.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) JustineM » 15.07.2010 11:46

samurai napisał(a):
jarekrk napisał(a):W NOvalji znaleźliśmy po 15EURO w 4 osoby w ciągu 15 minut:) w sierpniu także nie powinien być problem żaden


Możesz podać namiary na ten apartament :D



Polecam apartamenty w Novalja w dzielnicy Punta Mira u Państwa Frljak:
http://www.frljak.de/apartment.html
W terminie od 21 sierpnia 2009 nasza 3 osobowa rodzinka płaciła 30 euro za dobę za apartament 2 pokojowy czyli sypialnia i pokój dzienny z aneksem kuchennym, balkon z meblami i widokiem na morze, łazienka z WC, TV SAT, klimatyzacja. Apartament nr 3 jest dla 4 osobowej rodziny. Znajomi w czerwcu tego roku zapłacili 40 euro za 4 os rodzinkę. Parking przy domu, grill z miejscem do biesiadowania. Ręczniki do dyspozycji gości, pościel zmieniana raz w tygodniu. Możliwość wypożyczenia rowerów. Przesympatyczni gospodarze, 250m do plaży.
Polecam wycieczki na plaże http://www.mediteranpag.com/plaze-noval ... s4-sl2.htm np. Dubrava
Balbin
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 01.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Balbin » 06.05.2011 20:33

Czy z Novaliji do plaży Zrce jest daleko i jak się tam dostać (oczywiście nie samochodem)?
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 06.05.2011 20:34

Balbin napisał(a):Czy z Novaliji do plaży Zrce jest daleko i jak się tam dostać (oczywiście nie samochodem)?


Jak nie samochodem to chyba tylko pieszo. :wink:
Balbin
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 01.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Balbin » 06.05.2011 21:11

OK :lol: A czy to jest daleko? Czy w takim razie szukać apartamentów w południowej części miasta żeby było optymalnie?
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Wyspa PAG, Novalja gdzie mieszkać i plażować?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone