Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyspa PAG, Novalja gdzie mieszkać i plażować?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 06.05.2011 22:27

Balbin napisał(a):OK :lol: A czy to jest daleko? Czy w takim razie szukać apartamentów w południowej części miasta żeby było optymalnie?

Znajdź mapę Novalji,wklep adres,który Cię interesuję i zobaczysz jak daleko to od Zrce.
Inaczej nie poradzisz.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.05.2011 13:10

Witam
W ubiegłym roku byłem na wyspie Pag,mieszkałem w Mandre i skorzystałem z okazji aby zwiedzić całą wyspę.Nie polecam miasta Pag
(owszem tylko zwiedzić,na co wystarczy godzina),absolutnie odradzam
Novalię(chyba,że ktoś lubi tłum,dyskoteki,wrzaski itp)Bardzo natomiast
podobała mi się miejscowość Simuni,maleńka wioska,piękne spokojne
plaże w lesie.Warto też zobaczyć stary gaj oliwny po drodze do Lun.Samo Mandre to spokojna letniskowa wiocha,bardzo przyjemna.Kwaterę miałem super,rezerwowana przez agencję,bardzo tanio,obecnie mam do właściciela prywatny kontakt,mogę polecić ale tylko na priv.
modny urwis
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 28.12.2014
WYSPA PAG- Pag czy moze Stara Novalja.

Nieprzeczytany postnapisał(a) modny urwis » 28.12.2014 20:44

Witam chcemy z mezem i dwojka dzieci wybrac sie w sierpniu biezacego roku na wyspe PAG ,zastanawiam sie nad miejsowoscia zalezy mi oczywiscie na plazy typowej pod dzieci,fajnej miejsocowsci, widzialam ze w Starej Novalji jest piaszczysta plaza a jak jest w Pag prosze o opiinie porady bede wdzieczna
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107678
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: WYSPA PAG- Pag czy moze Stara Novalja.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 28.12.2014 20:50

modny urwis napisał(a):Witam ....


Witam - lektura obowiązkowa :wink: :arrow: klub-milosnikow-wyspy-pag-t36028.html
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Wyspa PAG, Novalja gdzie mieszkać i plażować? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone