Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

wyspa Murter

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wielbiciel
Cromaniak
Posty: 1209
Dołączył(a): 16.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) wielbiciel » 20.08.2016 17:06

nikitaaa napisał(a):Piekara dzięki za wątek :)
My jedziemy 26 z dzieciakami na Murter a dlaczego?? Sami nie wiemy tak jakoś wyszło wiec piszcie co i jak :)

Z dzieciakami na plaże to chyba najlepsza Slanica tak?

Jak małe i rodzice mają trochę kasy na stracenie to tak, a jak chcecie ciszę to Lucica. Tu dojedziecie nawet autem.
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 20.08.2016 18:16

wielbiciel napisał(a):Jak małe i rodzice mają trochę kasy na stracenie to tak, a jak chcecie ciszę to Lucica. Tu dojedziecie nawet autem.


Ale piasku na Lucicy nie ma, chyba że w wodzie :D
nikitaaa
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 29.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) nikitaaa » 21.08.2016 19:15

Jeszcze 5 dni I zawitamy na Murter!!!
nikitaaa
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 29.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) nikitaaa » 21.08.2016 19:22

wielbiciel napisał(a):
nikitaaa napisał(a):Piekara dzięki za wątek :)
My jedziemy 26 z dzieciakami na Murter a dlaczego?? Sami nie wiemy tak jakoś wyszło wiec piszcie co i jak :)

Z dzieciakami na plaże to chyba najlepsza Slanica tak?

Jak małe i rodzice mają trochę kasy na stracenie to tak, a jak chcecie ciszę to Lucica. Tu dojedziecie nawet autem.


Trochę kasy na stracenie? to co ona płatna a raczej parking przy niej? Mamy zamiar zamieszkać blisko plaży wiec myślę ze nie bedzie problemu :)
ewula91
Cromaniak
Posty: 629
Dołączył(a): 06.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewula91 » 23.08.2016 20:42

nikitaaa napisał(a):Trochę kasy na stracenie? to co ona płatna a raczej parking przy niej? Mamy zamiar zamieszkać blisko plaży wiec myślę ze nie bedzie problemu :)

Zapewne chodzi o płatne atrakcje i stragany, na które dzieci będą ciągnęły rodziców ;)
nikitaaa
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 29.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) nikitaaa » 04.09.2016 14:29

Witam ale ten tydzień szybko minął. Wyspa Murter śliczna polecam jak najbardziej :) I co fajne spotkałam Cromaniaka
Załączniki:
20160829_201711.jpg
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 04.09.2016 15:38

Z chęcią się przyłączę.
Mnie jednak interesuje Murter jako miejsce wypadowe na kajak.
Na przyszły rok jeśli pojedziemy, to właśnie w miejsce gdzie w okolicy będzie sporo wysepek do opłynięcia, poplażowania na nich i snurkowania.
Był ktoś może w okolicy tej wyspy z pływadłem i ma jakieś doświadczenia ?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.09.2016 16:00

travel napisał(a):
wielbiciel napisał(a):Jak małe i rodzice mają trochę kasy na stracenie to tak, a jak chcecie ciszę to Lucica. Tu dojedziecie nawet autem.


Ale piasku na Lucicy nie ma, chyba że w wodzie :D



Tak :) w wodzie lecz na wodzie i to o rzut kamieniem jest jedna z najpiękniejszych piaskowych plaż w Chorwacji. :mrgreen:
Jakieś 20 minut w ślizgu łódką od Murter.
joannaB
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 27.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) joannaB » 27.09.2016 14:20

Witajcie,
jestem tu nowa, w Cro nigdy jeszcze nie byłam, wybieram się w 2017 - więc jestę zółtodziobę :)

Na 99% "wylądujemy" na wyspie Murter i moje pytanie brzmi: czy są tam jakieś "palmowate" drzewa? Jedzie z nami 1 osoba, która marzy zobaczyć palmy, bo nigdy nie widziała... :)
Przejrzałam trochę fotek w necie, ale palm jako takich nie zauważyłam :P

Dzięki za odpowiedź.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 27.09.2016 14:37

Witam.
Palmy zobaczycie w Trogirze i w Splicie.
joannaB
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 27.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) joannaB » 27.09.2016 16:20

ok, dzięki :) pewnie na jakieś wycieczki pojedziemy
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.09.2016 18:39

joannaB napisał(a):..... czy są tam jakieś "palmowate" drzewa? .....

Dzięki za odpowiedź.


Palemki rosną na Murter. :D

Widom z okolic kempingu "Jazina"

Obrazek
Ostatnio edytowano 02.09.2020 17:11 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
PatTraf
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 24.07.2017
Gdzie ta zatoka Kromaśna

Nieprzeczytany postnapisał(a) PatTraf » 24.07.2017 18:51

Witam serdecznie wszystkich na forum. Ponieważ wybieram się z żoną i rocznym dzieckiem na Chorwację, a dokładnie na wyspę Murter. W sieci znalazłem informację o plaży w zatoce Kromaśna że woda jest krystaliczna i plaża jest piaszczysta. Niestety nie mogę dokładnie zlokalizować tej zatoczki i mam serdeczną prośbę jakby ktoś podpowiedział mi gdzie jest ta zatoczka. Pytam ponieważ chciałbym znaleźć jakiś apartament jak najbliżej owej zatoczki. Mam jeszcze pytanie czy ktoś jest w stanie polecić mi jakiś dobry apartament, pytam ponieważ nie chce trafić na jakąś prowizorkę ponieważ będzie z nami malutkie dziecko. Pozdrawiam
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016
Re: Gdzie ta zatoka Kromaśna

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 24.07.2017 20:03

PatTraf napisał(a):Witam serdecznie wszystkich na forum. Ponieważ wybieram się z żoną i rocznym dzieckiem na Chorwację, a dokładnie na wyspę Murter. W sieci znalazłem informację o plaży w zatoce Kromaśna że woda jest krystaliczna i plaża jest piaszczysta. Niestety nie mogę dokładnie zlokalizować tej zatoczki i mam serdeczną prośbę jakby ktoś podpowiedział mi gdzie jest ta zatoczka. Pytam ponieważ chciałbym znaleźć jakiś apartament jak najbliżej owej zatoczki. Mam jeszcze pytanie czy ktoś jest w stanie polecić mi jakiś dobry apartament, pytam ponieważ nie chce trafić na jakąś prowizorkę ponieważ będzie z nami malutkie dziecko. Pozdrawiam

Jak dojedziecie do Chorwacji, na wyspę Murter, to ta mapka pomoże Wam znaleźć tę zatoczkę.
Obrazek
Udanego urlopu życzę :papa:
PatTraf
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 24.07.2017
Re: Gdzie ta zatoka Kromaśna

Nieprzeczytany postnapisał(a) PatTraf » 25.07.2017 11:33

Dziękuje za szybką odpowiedź, właśnie takiej mapki potrzebuje.
Pozdrawiam serdecznie.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone