Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyspa/miasto VIR - czy ktoś z was był, jakieś opinie ??

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
matma
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 4
Dołączył(a): 17.04.2009
Wyspa/miasto VIR - czy ktoś z was był, jakieś opinie ??

Nieprzeczytany postnapisał(a) matma » 18.04.2009 15:18

Znalazłem kilka lokali w tym mieście ale ciekaw jestem waszych opinii na temat tej okolicy.
Będę pierwszy raz w Cro więc wolę dopytać co i jak.

A może ktoś się tam też wybiera?.

Pozdrawiam,
Tomek
wia-tr
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) wia-tr » 23.07.2013 14:08

Mój drugi pobyt w Chorwacji to właśnie VIR!
Pierwszy - Split - Rogoznica - Primosten - Sybenik - KRK - Plitvice
Pierwszy dzień na wyspie mała fascynacja... ale wystarczył o po niej pochodzić aby się w niej zakochać!!!!!!!!!
MOŻE i GÓRY 2 w jednym.
Polecam serdecznie - nie rozumiem skąd takie negatywne opinie o tym miejscu, widocznie zwiedzane były mało ciekawe okolice.... a śmieci są wszędzie zwłaszcza w Piękniej POLSCE.
Dużo miejsc do spacerowania, genialne ścieżki rowerowe, plażą żwir, kamień, piach od ciebie tylko zależy gdzie będziesz 22 km2 powierzchni i bliska okolica Ninu, Zatonu, Zadaru fajne mniejsce wypadowe.
art23
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 20.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) art23 » 20.07.2014 18:09

to mój Chorwacki debiut - VIR, naczytałem się bzdur na tym forum o tej wyspie - jest fantastyczna, nie było tłoku, dla każdego coś fajnego i ciche "bezludne zakątki" i dyskoteki prawie do rana, znaleźliśmy kilka dzikich plaż co prawda kamienistych ale cudownych można ponurkować z maską- woda kryształ, bez problemu można wszystko na tej wyspie dostać- kilka sklepów i piekarni, jechaliśmy z INTERHOME, trafiliśmy na fajnych gospodarzy- uprawiali nieziemskie pomidory- w Polsce nie do dostania :), największym problemem tych wakacji była podróż- z dolnego śląska przez Niemcy z korkami, ulewami i przerwami na odpoczynek po drodze zajęło na prawie 20 godzin.... za rok też jade na VIR tylko z noclegiem na trasie polecam tą wyspę a wszystkie negatywne opinie o niej to MEGA BZDURY
Adam,K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1890
Dołączył(a): 25.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam,K » 20.07.2014 19:01

Jestem teraz na Pagu, ale wróciłem na jednodniową wycieczkę na Vir, bo byłem tam 9 lat temu na dwutygodniowych wczasach. Wyspa zmieniła się nie do poznania na korzyść. Piękna plaża ze słomianymi parasolami i leżakami z czyściutką pełną rybek wodą i centrum zupełnie odnowione. Ogólnie polecam, bo jest tam super i choć to tylko jeden krótki dzień, to i tak było fajowo.
wujekwm
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 16.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) wujekwm » 20.07.2014 23:01

Wybieram się na Vir, apartamenty od strony lądu stałego, a nie od morza.Czy ktoś wie, czy plaże od strony cieśniny są przyjemne?
Co ciekawego dla dzieci w wieku szkolnym się tam znajdzie?
art23
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 20.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) art23 » 22.07.2014 13:28

moim subiektywnym zdaniem plaże od strony lądu są odrobinę mniej atrakcyjne woda jakby trochę mniej przejrzysta ale ogólnie VIR jest bardzo przyjemnym miejscem do wypoczynku, nie wiem co lubią twoje dzieci ale nasze w wieku od 11- do 17 lat dawały sobie świetnie rade i nie było marudzenia, od strony morza w centrum wioski jest fajny "małpi gaj" dla dzieciaków umiejscowiony bezpośrednio w morzu, niestety nie znam cennika nasze dzieciaki nie korzystały - polecam zapakować się w auto i chociaż raz poszukać dzikich plaż o których wspomniałem, szkoda tylko że widać sporo śladów pobytu rodaków i czechów ( śmieci w postaci butelek i innych opakowań) LUDZISKA czy to takie trudne zapakować wszystkie swoje śmieci i zabrać ze sobą ? na Virze jest mnóstwo śmietników gdzie kulturalnie można się tego pozbyć

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyspa/miasto VIR - czy ktoś z was był, jakieś opinie ??
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone