Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyspa KRK

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
rafi1975
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 32
Dołączył(a): 04.07.2006
KRK Wyspa

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafi1975 » 21.03.2013 20:59

Proszę polecić fajną kwaterę na wyspie KRK dla 2+2 od 20 lipca na około 10 dni. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Byłem kilka razy lecz nie w tym rejonie ,liczę na Waszą pomoc . Podzrawiam Cromaniaków
bogbaj
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 41
Dołączył(a): 17.03.2013
Re: KRK Wyspa

Nieprzeczytany postnapisał(a) bogbaj » 25.03.2013 09:50

Ja zawsze jadę pod namiot. W ubiegłym roku byłem na Krku w Starej Basce, miejscowość bardzo fajna, spokojna i ciekawe wybrzeże.
Apartamenty są rozlokowane na zboczu i do morza trzeba schodzić, ale jest to bardzo urokliwie miejsce.
Na fotce poniżej widok zbocza na którym są domki i apartamenty.
krk widok na starą baske.jpg
był pochmurno ale w słońcu morze ma wszystkie odcienie turkusu...


Jadąc do apartamentu w Chorwacji trzeba się liczyć z tym, że tylko niewielki % kwater jest nad samym morzem.
Jeśli wolisz większe i gwarniejsze miejscowości to szukaj przede wszystkim w Baska Voda.

Dokładnych namiarów Ci nie podam bo nigdy nie szukałem takich noclegów.
Znajomi (2os)byli w ciemno na Krku w ubiegłym roku, w 2 połowie sierpnia i znaleźli apartament przez lokalną agencję turystyczną.
Możesz poszukać wcześniej przez internet nawet na chorwackich stronach wyszukując "apartmanija"
Może w Święta Wielkanocne napiszę relację z mojego pobytu w 2012 r.
zapraszam do relacji i pozdrawiam.
lukaszbb
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 22.08.2015
Wyspa KRK

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukaszbb » 22.08.2015 07:45

Robimy spontaniczny wyjazd na wyspę KRK. Wyjeżdżamy jutro wieczorem samochodem. Gdzie najlepiej znaleźć nocleg na wyspie - która miejscowość jest godna polecenia + fajna plaża ? :) Może jakieś namiary ? Czy lepiej w ciemno ? Nas 4 osoby
lukaszbb
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 22.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukaszbb » 22.08.2015 10:12

lukaszbb napisał(a):Robimy spontaniczny wyjazd na wyspę KRK. Wyjeżdżamy jutro wieczorem samochodem. Gdzie najlepiej znaleźć nocleg na wyspie - która miejscowość jest godna polecenia + fajna plaża ? :) Może jakieś namiary ? Czy lepiej w ciemno ? Nas 4 osoby


Z tego co przeczytałem to chyba wybierzemy miejscowosc BASKA - jakies namiary na jakies niedrogie noclegi ?
bieszczadnik
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 10.02.2014
Wyspa KRK

Nieprzeczytany postnapisał(a) bieszczadnik » 28.01.2016 23:51

Czy ktoś ma może namiar na niezbyt drogie apartamenty na wsypie KRK dla 2 rodzin w sumie z 6 dzieci w terminie sierpniowym od 5 do 20 sierpnia? Będę wdzięczna za każdą wiadomość :-)
mój mail to adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
SYLWKA_2014
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 262
Dołączył(a): 28.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) SYLWKA_2014 » 29.01.2016 00:37

bieszczadnik napisał(a):Czy ktoś ma może namiar na niezbyt drogie apartamenty na wsypie KRK dla 2 rodzin w sumie z 6 dzieci w terminie sierpniowym od 5 do 20 sierpnia? Będę wdzięczna za każdą wiadomość :-)
mój mail to adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Ciężko na KRK w takiej obsadzie i terminie. Zerknij na Apartment Batomalj - fajny, ale 2km od plaży w Baśce. Ewentualnie blisko plaży
apartmani-krk-kukic

Nie zakładaj nowych wątków na zapytanie o kolejne wyspy... :P tylko poczytaj relacje z interesujących Cię stron, albo odwiedź bank kwater no i booking.
hts
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 28.06.2015
Wyspa KRK 18.07-27.07.29.2016 - 4 osoby

Nieprzeczytany postnapisał(a) hts » 02.05.2016 15:18

Cześć.
Planujemy urlop w lipcu od 18.07 do 27.07 oczywiście 2016r.
Posiadacie może namiary na kwatery na wyspie Krk?
Szukamy apartamentu z dwoma sypialniami dla 4 osób.

Pozdrawiam Bartek
mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
KrzysiekBasia
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 04.04.2015
Wyspa KRK, Baska

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzysiekBasia » 14.06.2016 23:17

Witamy macie może sprawdzone miejsca noclegowe w tych miejscowościach ? Planujemy od 17.07 do 24.07
jamor
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 01.01.2008
Vbrnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) jamor » 15.06.2016 09:49

Witam. Szukam namiarów na kwatere w Vbrnik. Serdecznie wszystkich pozdrawiam- Artur
jamor
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 01.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jamor » 16.06.2016 08:57

Przepraszam za literówke. Chodzi mi o m. Vrbnik
wikol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1902
Dołączył(a): 19.07.2013
KRK - polecane kwatery, miejscowości.

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikol » 28.06.2016 14:20

Witam,
Dwa razy byłem w CRO. Pierwszy raz Tucepi / w ciemno /, drugi raz Gradac.
Teraz interesuje mnie region KRK / rodzina 2+1 /
Nie znam tych rejonów więc proszę o podpowiedź gdzie warto pojechać wg Was, może jakieś sprawdzone kwatery ?
Nie musi to być zatłoczone miejsce ale nie też pełne odludzie.
Pozdrawiam
Tomek
#tomek
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 18.07.2016
Krk - noclegi.

Nieprzeczytany postnapisał(a) #tomek » 18.07.2016 19:13

Dzień dobry ;)

Jestem tu w sumie pierwszy raz i pierwszy raz wybieram się do Chorwacji. Jedziemy jako dwie pary 2 oraz 2+1.
Wybór padł na pierwszy raz na Krk. Czytając tutejsze wpisy doszedłem do wniosku że Baśka będzie ok, ewentualnie Njivice lub coś w okolicy, jedziemy autem.

Pytanie do Was. Gdzie szukać noclegów? Jedziemy w sumie w środę rano, więc czasu nie zostało zbyt dużo. Nie mamy dużych wymagań, w sumie wyspać się i tyle, dla mnie dodatkowym plusem byłby aneks kuchenny ze względu na dietę. Czy jesteście w stanie polecić mi jakieś strony bądź gotowe kontakty do dobrych miejsc noclegowych w rozsądnych cenach? Na adriatic.hr nie znalazłem nic na Baśce dla 5 osób :D Byłbym bardzo wdzięczny za sugestie, gdzie się wybrać jeśli nie Baśka (obecnie podobno zatłoczona), no i byłoby super gdyby ktoś podrzucił strony z domkami/pensjonatami w tych miejscach. Proszę o wyrozumiałość, to mój pierwszy wyjazd.

Pozdrawiam! Tomek.
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: Krk - noclegi.

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 18.07.2016 20:00

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
#tomek
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 18.07.2016
Re: Krk - noclegi.

Nieprzeczytany postnapisał(a) #tomek » 19.07.2016 08:58

Jejku, dziękuję pięknie!
Zapraszam na piwo w Bieszczadach!
#tomek
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 18.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) #tomek » 19.07.2016 13:30

Klikam i klikam... Jest mi ktoś w stanie pomóc? Szukamy czegoś na Baśce do 120€/doba. 2 osoby + 2 osoby i dziecko lub może być jeden duży apartament "piątka".
Termin 20-26 lipca.
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone