Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyspa KRK

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
OlegK
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 24.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) OlegK » 20.07.2016 10:53

Co jest złego w Krku...?


W Krku czy Baśce nie ma nic złego. Zdziwiło mnie tylko takie zawężenie poszukiwań na dwa dni przed planowanym wyjazdem.

Tak czy inaczej, życzę szerokości, przyczepności i udanych wakacji :)
suprnowa
Odkrywca
Posty: 88
Dołączył(a): 03.05.2013
Szybkie wakacje 7 dni KrK lub Okolice

Nieprzeczytany postnapisał(a) suprnowa » 20.07.2016 11:09

Witam
W tym roku i z powodu trybu pracy nie wiemy dokładnie kiedy będę miał wolne w sierpniu a chcemy wyskoczyć w okolice KrK lub gdzieś w pobliżu.
Interesuje nas pobyt 7 dni w okolicy połowy sierpnia.
Ważne aby nie było daleko z Radomia,na Krak mam OK 1100km.
Jest szansa aby znaleźć w ciemno nocleg na 7 dni dla dwóch osób i dziecka?
Na jakie ceny muszę się przygotować za nocleg?Ktory okolice KrK najlepiej wybrać na poszukiwania?
Może macie jakieś inne propozycje spełniające moje wymagania.
#tomek
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 18.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) #tomek » 21.07.2016 15:42

Kochani nam sie udalo! Jest pieknie, co do noclegow Polecam pisac maile do tourist agency. Nam za 5 osób dom 2 sypianie, salon dwie lazienki I dwa balkony w przyjemnym standardzie wyszlo 100€ doba wiec bardzo pozytywnie. Minus jest taki ze jestesmy 2km od morza. Przepraszam za brak polskich znakow ale chcialem Wam tylko podziekowac.
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 21.07.2016 21:00

#tomek napisał(a):Kochani nam sie udalo! Jest pieknie, co do noclegow Polecam pisac maile do tourist agency. Nam za 5 osób dom 2 sypianie, salon dwie lazienki I dwa balkony w przyjemnym standardzie wyszlo 100€ doba wiec bardzo pozytywnie. Minus jest taki ze jestesmy 2km od morza. Przepraszam za brak polskich znakow ale chcialem Wam tylko podziekowac.

Nie no jak 2 km od Jadrana to nie ma za co dziękować. :lol:
A tak na przyszłość to zabieraj się za to wcześniej.......dużo wcześniej.
I stresu mniej i wybór większy. :wink:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.07.2016 21:06

#tomek napisał(a):Kochani nam sie udalo! Jest pieknie, co do noclegow Polecam pisac maile do tourist agency. Nam za 5 osób dom 2 sypianie, salon dwie lazienki I dwa balkony w przyjemnym standardzie wyszlo 100€ doba wiec bardzo pozytywnie. Minus jest taki ze jestesmy 2km od morza. Przepraszam za brak polskich znakow ale chcialem Wam tylko podziekowac.

Gdzie konkretnie te 2 km od morza ... no i chyba jakieś luksy, jeśli 100 euro doba.
#tomek
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 18.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) #tomek » 22.07.2016 21:31

100 euro za 5 osób czyli po 20€/os. Nie znam się, jestem tu pierwszy raz, domek bardzo w porządku, jest klimatyzacja więc jakoś żyjemy. Napisałem tylko żeby podziękować ludziom, którzy poświęcili mi swoje dwie minutki, a nie żeby wywoływać jakieś burze :) Napisałem do kilku agencji i w sumie ofert było kilka, ale nawet po 60euro/5os ale te wyglądały dość "skromnie", niemniej jednak da się znaleźć tani nocleg nawet w kilka godzin :) Pozdrawiam.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 22.07.2016 21:34

A gdzie na Krk Tomek ma domek :wink: :?: :?:
#tomek
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 18.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) #tomek » 23.07.2016 23:03

Jestem 2km od plaży w Bašce. Od tej kamienistej strony :) Bardzo nam to odpowiada, bo jesteśmy kawałek od tego wieczornego zgiełku, a jak mamy na noego ochotę to po prostu można w 10min dojść lub po prostu podjechać autem. Plus za to, że ludzie są tu bardzo mili, kelnerzy w barach momentami aż za bardzo - zalatuje nachalnymi sytuacjami, ale może taki mają nakaz. Ceny między kartą a paragonem też czasem bywają zupełnie różne.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 23.07.2016 23:25

#tomek napisał(a):Jestem 2km od plaży w Bašce. Od tej kamienistej strony :) Bardzo nam to odpowiada, bo jesteśmy kawałek od tego wieczornego zgiełku, a jak mamy na noego ochotę to po prostu można w 10min dojść

2 km w 10 minut pieszo :?: to chyba jakiś rekord świata :oczko_usmiech:
#tomek
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 18.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) #tomek » 26.07.2016 16:39

Rekord, nie rekord. Może 20, może 25 - kto by się tym przejmował :D

Powiedzcie mi Panowie i Panie, gdzie w pobliżu Baśki znajdę muszelki :D Nie chodzi mi o trzy dziennie wielkości paznokcia wygrzebane w tonach kamyczków, tylko gdzie jest szansa, że jest ich więcej. Może być w sumie jakieś inne miejsce w pobliżu Baśki :) Pozdrawiam.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 26.07.2016 16:48

#tomek napisał(a):Rekord, nie rekord. Może 20, może 25 - kto by się tym przejmował :D

Powiedzcie mi Panowie i Panie, gdzie w pobliżu Baśki znajdę muszelki :D Nie chodzi mi o trzy dziennie wielkości paznokcia wygrzebane w tonach kamyczków, tylko gdzie jest szansa, że jest ich więcej. Może być w sumie jakieś inne miejsce w pobliżu Baśki :) Pozdrawiam.


20 km od Baški, w Krku dziecka na deptaku sprzedają :mrgreen: Ja dziś wyciągnąłem dosłownie jedną, wielkosci dwòch złotych :mrgreen:
#tomek
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 18.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) #tomek » 26.07.2016 16:55

Ale kupione tak nie cieszy :D
W Basce też sprzedają, od 5 kun za sztukę, ale tu nie chodzi o kupowanie a o satysfakcję znalezienia :D Dzisiaj na godzinę intensywnych poszukiwań na Vela Plazy jedna maleńka cała + trzy szczątki... Kiepsko :D

Żeby nie było, że offtopic totalny - wczoraj byliśmy na rejsie statkiem "Angelina" - dość przyjemnie. Od 9 do 18:30 trwa wszystko. Cena bodajże 370k dorośli, dzieci -50%. Na statku można kupić zimne piwo, napoje, lody i drobne przekąski - napoje w bardzo przyzwoitych cenach (piwo 17kn). Sam plan rejsu obejrzycie wpisując "angelina baska" w google.
Ja od siebie powiem, że są bodajże 2 postoje - w mieście Rab oraz w zatoce, gdzie zatonął jakiś statek - tam zdecydowanie polecam zaopatrzyć się przynajmniej w okulary do pływania i buciki, gdyż można sobie nurkować w jego okolicach - spoczywa na dnie dość płytko, a buty ze względu na dość ostre kamienie.
Do wyboru są miejsca zarówno w otwartym jak i zamkniętym, klimatyzowanym pomieszczeniu. Widoki piękne, na koniec przejazd wokół skał w których często spotyka się delfiny. Nam niestety się nie udało, ale z opowieści znajomych to podobno nie jest ściema i delfiny się zdarzają.
W cenie jest kanapka i lampka wina lub soku na start, obiad typu szwedzki stół w hotelu, więc w sumie z głodu umrzeć ciężko. Przez pierwsze 15 min w zatoce statkiem troszkę miotają fale, potem jak się wypływa na otwartą przestrzeń jest bardzo spokojnie. Na statku jest około 150 osób, ja od siebie polecam miejsca na górze. Sam rejs jest o 9, ale warto być na miejscu tak 40 minut wcześniej, wpuszczają szybciej i jest opcja wyboru miejsc.
Ostatnio edytowano 26.07.2016 17:04 przez #tomek, łącznie edytowano 1 raz
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 26.07.2016 16:57

#tomek napisał(a):Ale kupione tak nie cieszy :D
W Basce też sprzedają, od 5 kun za sztukę, ale tu nie chodzi o kupowanie a o satysfakcję znalezienia :D Dzisiaj na godzinę intensywnych poszukiwań na Vela Plazy jedna maleńka cała + trzy szczątki... Kiepsko :D


Ja nie nurkuje wiecej, zygam na widok slonej wody :mrgreen:
Musze Marko zapytac, czy nie wie gdzie to wylawiac - bo na pewno nie na plazy :mrgreen:
jacobbb
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 27.08.2015
Spradzone noclegi Wyspa Pag/Krk

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacobbb » 08.05.2017 19:42

Moi drodzy, czy możecie polecić jakieś noclegi na tych 2 wyspach? 3 osoby dorosłe, 2 zwierzaki. Zależy mi na grillu, kuchni, parkingu i klimatyzacji.

Chętnie też dowiem się coś więcej o Krk względem Pag. Nigdy nie byłem na KRK.

Pozdrawiam,

Bartek
scowron
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 13.06.2017
Re: APARTAMENTY - DALMACJA POŁUDNIOWA

Nieprzeczytany postnapisał(a) scowron » 14.06.2017 06:50

Witam
Szukam apartamentu w terminie 03.07.2017-09-07.2017 na Krk.
2 dorosłe osoby i czwórka dzieci(1,3,5,8)
Najlepiej aby było blisko piaszczystej plaży. Pinezici, Punat?
Specjalnych wymagań nie mam co do kwatery.
Z góry dziękuję

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Piotrek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone