Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyspa KRK na początek.. co ? gdzie? i jak?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kamienna
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 30.03.2009
Wyspa KRK na początek.. co ? gdzie? i jak?

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamienna » 13.01.2011 20:57

Witam,
jak widać jestem tu nowy... i od razu idę na łatwiznę, zamiast szukać po forum od razu piszę :)
Chciał bym się wybrać w 4 os+dziecko na wyspę Krk dokłanie po 11 lipca.
Więc prośba o pomoc:
1.Gdzie najlepiej jechać ( szukam miejsca w miarę spokojnego ale nie nudnego, tak pół na pół).
2. Jakieś namiary na apartamenty ewentualnie kwatery.
Z góry dziekuje za pomoc :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 13.01.2011 22:38

jedz do Baśki (taka miejscowość:) piękna plaża , a apartamenty znajdziesz wpisując w googlach "Baśka+apartament"
łatwizna
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 14.01.2011 07:13

witam też polecam Baśke jest piekna i napewno nie bedziesz sie nudził :D .Tylko jest jedno małe ale?w sezonie czyli lipiec i sierpień może być bardzo tłoczno :( ja w Basce byłem we wrzesniu i było spoko,mniejsze tłumy. :D Więc może warto Ci wybrac mniej obleganą miejscowosc jaką jest vbrnik.jeżeli szukasz noclegów to wskocz na strone www.adriatic.hr korzystałem z usług więc moge polecić.pozdro
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 14.01.2011 07:20

aha zapomniałem wspomnieć że w tym roku wybieram się do Baśki :D ale właśnie we wrześniu z 15 miesiecznym dzieckiem.ja napewno będe jechał w ciemno.pozdro
asiah
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 57
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) asiah » 14.01.2011 11:26

A ja polecam Starą Baske... to ostoja spokoju i miejsce w którym można uciec od cywilizacji
Tam czas jakby stanął w miejscu, a gdy jest potrzeba powrotu do cywilizacji można odwiedzić sąsiedni Punat, Krk lub Baskę ( która w lipcu będzie niestety obłożona i droga!) :P więc może być takie pół na pół
asiah
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 57
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) asiah » 14.01.2011 11:29

i jeszcze link do naszej katery, położonej na wzgórzu z piękną panoramą
http://www.apartmani-hrvatska.com/osobnaen.asp?BR=6314
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 14.01.2011 12:14

kamienna napisał(a):1.Gdzie najlepiej jechać ( szukam miejsca w miarę spokojnego ale nie nudnego, tak pół na pół).


Moim zdaniem najpiękniej w Bašce, ale w lipcu mogą być gigantyczne tłumy. Byłam na przełomie maja /czerwca i już było gęsto na plaży. :)
Miejscowość jest jednak godna polecenia.

Zgodzę się z :arrow:
asiah napisał(a):A ja polecam Starą Baske... to ostoja spokoju i miejsce w którym można uciec od cywilizacjiTam czas jakby stanął w miejscu,ł
.

Również bardzo mnie to miejsce urzekło, miedzy innymi dlatego, że lubię bliskość gór i morza i...przypomina mi dalmatyńskie klimaty.
Nie wiem jak tam jest w lipcu, ale w na początku czerwca miejscowość jakby wymarła.

O to kilka widoczków. :)


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek



Na forum są zwolennicy Vrbnika . Polecam poczytać opis kolegi Bahama.
Ostatnio edytowano 14.01.2011 12:43 przez Ania W, łącznie edytowano 1 raz
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5185
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 14.01.2011 12:16

Bylismy w ostanie wakacje na samym koncu w okolicy Baski i miejsce genaralnie godne polecenia. Nie mam porownania z innymi miasteczkami na Krk
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 14.01.2011 18:33

asiah napisał(a):A ja polecam Starą Baske... to ostoja spokoju i miejsce w którym można uciec od cywilizacji
Tam czas jakby stanął w miejscu, a gdy jest potrzeba powrotu do cywilizacji można odwiedzić sąsiedni Punat, Krk lub Baskę ( która w lipcu będzie niestety obłożona i droga!) :P więc może być takie pół na pół


a czy w Starej Baśce jest plaża dla golasów? bo jak tam byłem to wydawało mi się, że tylko dla golasów??
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 15.01.2011 06:57

witam tak jak powiedziała asiah może warto do starej baski.dobre i spokojne miejsce noclegowe.blisko do baśki i innych miejscowości.ja byłem w jurandvorze który graniczy z Baśką i powiem że była to tylko nasza baza noclegowa do wypadów do Baśki.Po całodniowych bojach w gwarnej Baśce miło było wrócić do jurandvoru gdzie cisza i spokój.pozdro
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 15.01.2011 09:09

arturac napisał(a):...a czy w Starej Baśce jest plaża dla golasów? bo jak tam byłem to wydawało mi się, że tylko dla golasów??

Nie ma.
Jednak wystarczy grupka osób która ściągnie z siebie odzienie ..... i już jest plaża dla golasów. :wink: Tam takie warunki są.
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 15.01.2011 11:08

arturac napisał(a):a czy w Starej Baśce jest plaża dla golasów? bo jak tam byłem to wydawało mi się, że tylko dla golasów??


W czerwcu 2010 na plaży opalali się naturyści i tekstylni. :) Na skałce widzieliśmy wymalowany napis FKK.
kamienna
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 30.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamienna » 15.01.2011 18:49

:) no to spoko chyba już wiem gdzie jechać :)
ewa-irena
Croentuzjasta
Posty: 434
Dołączył(a): 29.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa-irena » 15.01.2011 20:08

Też polecam Baske . Chętnie bym tam wróciła . W czeluściach forum jest moja relacja z Baski
forum/viewtopic.php?t=16820
Pozdrawiam Ewa
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 15.01.2011 20:12

kamienna napisał(a)::) no to spoko chyba już wiem gdzie jechać :)


To jaki wybór? :lol:
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Wyspa KRK na początek.. co ? gdzie? i jak?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone