Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyspa Krk - Baska - domek dla 8-10 osób. Poradźcie !

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Sarasti
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 02.02.2011
Wyspa Krk - Baska - domek dla 8-10 osób. Poradźcie !

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sarasti » 02.02.2011 17:13

Witam

Po przeczytaniu wielu wątków na forum stwierdziłem, że Chorwacja to jest to :D
Na miejsce pobytu wytypowałem wyspę Krk, miejscowość Baska.

Problem w tym, że będziemy jechać większą grupą - 8 a może nawet 10 osób. Najchętniej wynajęlibyśmy domek dla nas wszystkich. W internecie nie znalazłem jak dotąd odpowiedniej oferty. Byłbym bardzo wdzięczny za jakiś linki i porady ! :)
ewa-irena
Croentuzjasta
Posty: 434
Dołączył(a): 29.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa-irena » 02.02.2011 19:07

forum/viewtopic.php?t=16820&highlight=
Tu w mojej relacji znajdziesz link do apartamentu, w którym byłam ( oprócz tego były w budynku jeszcze inne pokoje). Myśle , ze warto napisać zapytanie czy mają wolne .
Na maila mogę przesłać stary spis z Baski , który robiłam w 2007 roku szukając tam apartamentu , może się przyda .
Pozdrawiam Ewa
Sarasti
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 02.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sarasti » 03.02.2011 15:51

Dzięki za pomoc! Listę przyjmę bardzo chętnie :) mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Polilu
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 22
Dołączył(a): 06.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Polilu » 26.02.2011 19:39

Podaj meila prześlę nr telefonu
bylismy w 8 osób
apartament 120 m2
może nie luksusy - ale fajna kokalizacja
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.02.2011 14:58

ja rownież poprosze poprosze o info nt domku
ador
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
BenMali
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 31.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) BenMali » 02.03.2011 23:39

Witam
Własnie szukam fajnego apartamentu z Basce dla 6 doroslych (wiec muszą byc 3 sypialnie) oraz 2 dziewczynek 5 lat (wiec blisko plazy).
Oczywiście eleganckiego (jak nasze kobiety) oraz ekonomiczne (jak ich mezowie).
Czy moglby ktos podpowiedziec fajna lokalizację, namiar na konkretny apartament lub dom.
Termin - 2 pierwsze tygodnie sierpnia.
A moze jakies inne miasto na KRK wybrać - sam nie wiem dlaczego uparłem się na Baske - może dlatego zeby nasze mlodsze kobiety (20 lat) miały co robic wieczorami?
Vegusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 186
Dołączył(a): 18.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vegusia » 04.03.2011 23:13

ja tam bym odradzała Baśkę na korzyść miejscowośći KRK ,zwłaszcza,że w KRK można połazić po starym miasteczku, jest Krycki Sajam taka fajan impreza,i ciągle się coś dzieje w knajpach, a Baśka dla mnie osobiście miała fatalną obrzydliwie przeludnioną plażę brrr co prawda woda cudniutka ale wrażenia z pobytu na plaży masakryczne.W Krk każdy z nas coś znalazł, my dziewczyny ciche fajne plaże, wieczorem spacery po miasteczku , super polecam ,a do Baśka zawsze można sobie pojechać na 3 godzinki
audiKSP
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 248
Dołączył(a): 08.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) audiKSP » 22.04.2012 08:41

Vegusia napisał(a):ja tam bym odradzała Baśkę na korzyść miejscowośći KRK ,zwłaszcza,że w KRK można połazić po starym miasteczku, jest Krycki Sajam taka fajan impreza,i ciągle się coś dzieje w knajpach, a Baśka dla mnie osobiście miała fatalną obrzydliwie przeludnioną plażę brrr co prawda woda cudniutka ale wrażenia z pobytu na plaży masakryczne.W Krk każdy z nas coś znalazł, my dziewczyny ciche fajne plaże, wieczorem spacery po miasteczku , super polecam ,a do Baśka zawsze można sobie pojechać na 3 godzinki


Hmmm... a moje wrażenia zdecydowanie odwrotne. Do Baski na cały wyjazd a do KRK na 3 godzinki

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyspa Krk - Baska - domek dla 8-10 osób. Poradźcie !
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone