Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyspa Cres czy Krk?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 20.01.2012 00:48

peter_pieper

Tak, śmigam w lipcu, ale jeszcze nie wiem, kiedy. Na 100% nie w 1-szym tygodniu. Chciałbym w 2-gim, ale możliwe że będę mógł dopiero w 2 połowie. Wszystko będzie zależało od urlopu żony - a będzie to wiadome pewnie dopiero w okolicach kwietnia. Jeśli jednak będziemy w tym samym terminie, to "przypadkowe" spotkanie jak najbardziej mile widziane.

Ja jadę w ciemno - już 3 raz. Jestem pewien, że coś się znajdzie - jak nie bezpośrednio, to z agencji turystycznej na miejscu. I tak wyjdzie taniej niż rezerwacja (sam widzisz, że ceny na podanej przez ciebie stronie są kosmiczne!). Tym bardziej że nie jesteśmy zbyt wymagający w tej kwestii, a i większa odległość od plaży (nawet 800-1000 metrów) nie jest dla nas dużym problemem.

Trasa podobna do twojej: Płock - Cieszyn - Żylina - Bratysława -Wiedeń (całodzienne zwiedzanie) - Graz - Maribor - Postojna - Rupa - Riijeka. Powrót przez Bled, Vintgar i Planicę.

Pozdrawiam.
peter_pieper
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 29.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) peter_pieper » 20.01.2012 12:23

Raul73

Umnie raczej termin sie nie zmieni-jade z dwojka dzieci 4 i 8 lat wiec rozumiesz-troche obawiam sie o te kwatery.Mialem wczesniej w planach wyjazd na riwiere makarska,tyle sie naczytalem o niej na forum ,ze juz siwy od tego jestem.Miejsca sa super,ale z pewnych powodow zdecydowalem o Krk.
Orientujesz sie moze,jak wyglada sparawa wynajmu pontonu w Basce lub Krk,chcialbym troche poplywac z dzieciakami przy brzegu.Jest w bliskiej okolicy kilka ciekawych plaz i miejsc do obejrzenia..

Pozdrawiam i dzieki za info:)[/b]
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 20.01.2012 15:19

peter_pieper napisał(a):Raul73

Orientujesz sie moze,jak wyglada sparawa wynajmu pontonu w Basce lub Krk,chcialbym troche poplywac z dzieciakami przy brzegu.



Niestety, takich informacji nie mam, jadę na Krk pierwszy raz.

Może woka coś wie, bo to ekspert od tej wyspy?
peter_pieper
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 29.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) peter_pieper » 21.01.2012 14:20

O.k mysle ,ze na miejscu sie cos znajdzie..
Daniellos76
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 301
Dołączył(a): 16.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daniellos76 » 22.01.2012 00:12

Swięta racja, wyspa naprawdę nie duża. auto bedzie do dyspozycji, wiec nic tylko zwiedzic ja całą...


:D
mireks
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1852
Dołączył(a): 18.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mireks » 05.03.2012 17:35

U nas prawdopodobnie w tym roku też będzie Krk,no może jeszcze Istria wchodzi w grę,musimy w tym roku zaliczyć Wenecję.
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 06.03.2012 13:03

Baśkę na Krk polecam :P
ziemniak
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 712
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ziemniak » 19.03.2012 20:26

My też w tym roku Krk :)

a o Wenecji znajdziesz info tutaj: https://www.cro.pl/forum/viewtopic.php?t=35776&start=15

nie polecamy w sierpniu ;)
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Wyspa Cres czy Krk? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone