Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyspa Cres 2006

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 06.01.2010 18:33

Miasto na Cresie :lool:

Teraz na poważnie :wink: Z kampu Slatina do wioski Martinscica gdzie jest kilka knajp dojdziesz spokojnie w 15 minut pieszo z kampu. Rowerem raczej kiepsko bo teren dość mocno pofałdowany choć byli tacy co rowerami jeździli. Wózkiem czy z dzieciakiem na barana bezproblemowo.

Sierpień jak to sierpień - najbardziej oblegany termin. Żeby 4 kampy rozbić obok siebie praktycznie szanse równe zeru bo musiałby być cały kwartał wolny a ciężko było o sytuację by się 2 miejsca w 1 kwartale trafiły. Zawsze możecie próbować rezerwacji wcześniejszej. W ogóle miejsce znajdziecie nawet dla wszystkich 4 kampów ale na 99% będziecie troszkę rozrzuceni.

No i potwierdzę jeszcze jedno - najładniejszy kamp na Cresie z tych co widziałem a widziałem przelotnie chyba wszystkie :)
marzka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 71
Dołączył(a): 10.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) marzka » 07.01.2010 09:35

No z tym miastem to faktycznie wyskoczyłam jak filip z konopii :P

Ale mnie pocieszyłeś, że jednak znajdą się wolne miejsca, pal licho, że nie obok siebie, jakoś przeżyjemy :cry: Bałam się, że jadąc w ciemno wyspy odpadają, bo sporo się naczytałam, że mało miejsc wolnych... A tak nasze marzenia się przybliżają :D .....

Zastanawiałam się nad rezerwacją, ale z autopsji wiem, że nie każda parcela, zwłaszcza na zadrzewionym kempingu , nadaje się pod przyczepę. Zarezerwuję, a potem okaże się, że drzewo na środku i będzie problem... no chyba, że rezerwując, poinformują mnie, że ta czy ta parcela nie nadaje się pod przyczepę. Wiecie jak to jest z rezerwacjami w takim wypadku?
Toji
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 51
Dołączył(a): 16.05.2008
cres - kwatera

Nieprzeczytany postnapisał(a) Toji » 27.12.2011 12:59

cześć

Szukam już jakiegoś fajnego miejsca na wakacje 2012. Prawdopodobnie będzie to albo Cres albo Krk (ze wskazaniem na Cres). Szukam jakiejś małej urokliwej miejscowości z dala od tłumów. Czy możecie podrzucić jakieś ciekawe propozycje. Samo miasto Cres wydaje mi się za duże. Naprawdę wszystko czego potrzebuję to spokojna zatoczka, ciepłe morze czysta kwatera i jeden sklep spożywczy :P Z góry wielkie dzięki za pomoc.

jakieś konkretne oferty apartamentów proszę pisać na adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
marzka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 71
Dołączył(a): 10.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) marzka » 29.12.2011 19:10

Ja byłam w zeszłym roku w Miholascicy z agencji agave travel i polecam - mała wioska, cicho, spokojnie, ładna kamyczkowa plaża.
Toji
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 51
Dołączył(a): 16.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Toji » 31.12.2011 09:41

marzka

dzięki bardzo za odpowiedź. Możesz zdradzić ile płaciliście za apartament ? Może masz jakieś namiary na fajne lokum w tym miejscu ? Będę wdzięczny za każdą informację :)
marzka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 71
Dołączył(a): 10.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) marzka » 31.12.2011 14:37

Wejdź sobie na stronę tej agencji i poszperaj, może coś Cię zadowoli. My płaciliśmy około 100 E za 8 osób za dom 100 m od plaży.

Miholaścica to mała wioska, jak wrzucisz w google nie będziesz musiał dużo szukać.
Poza tym wynajęcie czegoś na Cresie i Losinj raczej nie jest możliwe bez pośrednictwa agencji więc szukaj agencji na tej wyspie i na pewno coś znajdziesz :D
Toji
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 51
Dołączył(a): 16.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Toji » 31.12.2011 17:25

Ok, dzięki bardzo
mirek13
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 17
Dołączył(a): 19.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirek13 » 02.09.2012 19:25

Marzka, czy możesz dać namiar na lokum, w którym spędzaliście wakacje. Może być na priv. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.
Z góry dziękuję,
mirek
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Wyspa Cres 2006 - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone