Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyprawy Robiego-Makarska 2010

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
hajduczek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3657
Dołączył(a): 23.08.2009
Wyprawy Robiego-Makarska 2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) hajduczek » 23.09.2010 14:25

No więc zebrałam się w sobie i spróbuję w miarę sprawnie opisać nasze pierwsze spotkanie z Chorwacją :D

Po pierwsze tytuł....a ....o tym za chwilę.


Zacznijmy króciutko od początku......
Lipiec 2009.......tak to się zaczęło,czyli plany....pomysł wyjazdu na wakacje do Hr powstał kiedy moje dziecię czyli wtedy 11 letnia Marta ....bardzo ,bardzo "męczyła" się wymyślając na co ma wydać uzbierane 600 zł....jakiego to gadżetu jeszcze nie ma :wink:
Z przerażeniem zerkałam na monitor laptopa ,kiedy oglądała to coraz bardziej dziwaczne wynalazki 8O i wtedy bez przekonania rzuciłam....

"A MOŻE BĘDZIEMY ZBIERAĆ NA WAKACJE W CHORWACJI?"
o dziwo memu dziecku oczy zabłysły i d e cy z j a ..... z a p a d ł a....



a dlaczego Chorwacja? bo to gdzies we mnie siedziało od dziecka ,kiedy to zobaczyłam zdjęcia z pobytu szwagra w HR :D


OK....krok pierwszy- zakup skarbonki :!: -wykonano
....krok drugi -ustawić na kompie tapetę z Adriatykiem (jak się później dowiedziałam się mówi Jadranem :wink: ) :!: -wykonano

phi :lol: teraz to już z górki :D :D
Ostatnio edytowano 23.09.2010 16:11 przez hajduczek, łącznie edytowano 4 razy
hajduczek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3657
Dołączył(a): 23.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) hajduczek » 23.09.2010 14:35

no to jak z górki to z górki......ale nie tak hop -siup ....przecież to musi być dopięte na ostatni guzik 8) .......no i jak to mam z zwyczaju zaczęłam kilkumiesięczne przygotowania teoretyczne :D OCZYWIŚCIE Z CRO.PL :D :D

wyjazd autem odpadał....bo trochę bez sensu ...w dwie.....w nieznany teren....auto by trzeba dopieścic...NIE.....jedziemy z biurem!

Pierwsza opcja Heinz Risen....ale nie odpowiadali na meile z pytaniem czy zabierają z Poznania.....trochę też mi nie pasiło ,że z wyżywieniem,bo dziecię bywa wybredne :wink: a oprócz tego nie lubię wypoczywać "na gwizdek" czyli być ograniczona porami posiłków.....ODPADA

No i padło na Biuro Funclub z Poznania
Ostatnio edytowano 23.09.2010 15:50 przez hajduczek, łącznie edytowano 1 raz
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 23.09.2010 14:35

Z górki ... hm ... teraz schody się zazwyczaj zaczynają, ale, skoro tak mówisz:lol:


Pierwszym zasiądę ... :D
renatalato
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4919
Dołączył(a): 04.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) renatalato » 23.09.2010 14:35

Pierwsza w czytelni :lol:


......kurde druga :wink:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 23.09.2010 14:41

Cześć Violetka. :wink:
hajduczek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3657
Dołączył(a): 23.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) hajduczek » 23.09.2010 14:56

Skarbonka się ślicznie zapełniała ,tak ślicznie ,że w grudniu została juz zrobiona rezerwacja z 20 % zniżką za wczesną wpłatę :D i pozostało zbierać dalej,kompletować gadżety i coraz częściej odwiedzać temat "DDW" :lol:


Euforia rosła...wiedza o Hr też 8) a kartki z kalendarza ślicznie uciekały...aż nadszedł upragniony 13 SIERPIEŃ...od rana na walizach....o 14 heja na Poznań :D i grzecznie czekamy na Dworcu Letnim na autokar....ale to już pikuś ....bo to już WAKACJE :!: :!: :!: :!:


zapakowałyśmy sie bez problemu w walizkę w kwiatki,która okazała się bardzo pojemna i charakterystyczna czyli nie do zgubienia (Piotrek-Weldon a było się śmiać :wink: :wink: )....
torbę na kółkach.....
.plecak Marty -bo w planach były wycieczki min.rowerowe,więc się przydał.....
oraz torbe na zakupy na kółkach "jak dla babci" jak podsumowała Marta :wink: ...a torba ta okazała się zbawieniem podczas wędrówek na plażę i z plaży (pod górkę) :D


oto nasz bagaż kolorowy
:D

Obrazek
Ostatnio edytowano 23.09.2010 15:07 przez hajduczek, łącznie edytowano 1 raz
hajduczek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3657
Dołączył(a): 23.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) hajduczek » 23.09.2010 14:59

witam wszystkich :wink: wybaczcie ,ale zajmę się pisaniem ,a nie witaniem ,bo zaraz może mi dziecię skonfiskować laptopa :oops:

tylko pyt czy ta wielkość zdjęć może być czy zmniejszyć ,na takie jak zawsze wstawiam:?:
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 23.09.2010 15:02

800 pikseli ... :?
hajduczek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3657
Dołączył(a): 23.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) hajduczek » 23.09.2010 15:05

jeszcze tylko jedna krótka myśl "czy mamy wszystko" i spłynął na mnie luz.....sru jak nie mam to nie mam ,ważne ,że mam dwie karty bankomatowe 8) :lol: ......jednak jak się okazało za chwilę ...miałam nawet więcej niż zamierzałam.......
i oto już mamy rozwiązanie zagatki "kto to jest tytułowy Robi?" :lol: otóż pasażer na gapę ....osobnik przemycony przez Martę ,który od tej pory był równouprawnionym towarzyszem podróży :D





Obrazek
Ostatnio edytowano 23.09.2010 15:52 przez hajduczek, łącznie edytowano 1 raz
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12170
Dołączył(a): 17.02.2010
Re: Wyprawy Robiego-makarska 2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 23.09.2010 15:16

hajduczek napisał(a):
a dlaczego Chorwacja? bo to gdzies we mnie siedziało od dziecka ,kiedy to zobaczyłam zdjęcia z pobytu szwagra w HR :D



Szybko się szwagra dorobiłaś :!: :wink: :wink: :wink:

Czekam na ciąg dalszy

pzdr :wink:
hajduczek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3657
Dołączył(a): 23.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) hajduczek » 23.09.2010 15:16

no i juz...no i wreszcie nadjechał......krążownik nasz kochany :D a właściwie trzy :lol:...śliczne ...żółciutkie....nowoczesne
Obrazek

zdjecie ze strony Funclubu
.......pani z biura wskazała .który śmiga do jakiej miejscowości ,a mili panowie kierowcy zapakowali nasze klamoty i wskazali miejsca....
ludziska jeszcze palili...rozmawiali na zewnątrz ....a ja tam juz siedzę ...ja juz JAAAADĘ i nikt mnie stąd koniem nie ruszy :D

a autokar naprawdę ładny i wygodny...co miało działać to działalo ...a nawet w Austrii na parkingu weszła czeska "wycieczka",żeby obejrzeć autokar od środka 8)

Obrazek

ok....no i tak zaczęła się 27 godzinna podróż do Makarskiej
Ostatnio edytowano 23.09.2010 15:53 przez hajduczek, łącznie edytowano 2 razy
hajduczek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3657
Dołączył(a): 23.08.2009
Re: Wyprawy Robiego-makarska 2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) hajduczek » 23.09.2010 15:18

longtom napisał(a):
hajduczek napisał(a):
a dlaczego Chorwacja? bo to gdzies we mnie siedziało od dziecka ,kiedy to zobaczyłam zdjęcia z pobytu szwagra w HR :D




Szybko się szwagra dorobiłaś :!: :wink: :wink: :wink:

Czekam na ciąg dalszy

pzdr :wink:

siostrę mam 16 lat starszą to i szwagier się szybko znalazł.....niestety za szybko odszedł [*]
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 23.09.2010 15:31

A ja mam siostrę ... 15 lat młodszą :lol:

W sumie, to 27 godzin w autokarze budzi podziw.
Raz zdarzyło mi się tak jechać jakieś 24 godziny, ale, nie da się ukryć,
w warunkach kompletnie nieporównywalnych.
Niemniej i tak niezły wyczyn.

Stopy wam nie spuchły?
hajduczek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3657
Dołączył(a): 23.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) hajduczek » 23.09.2010 15:32

Droga ...jak to droga ..spac trudno ,bo jak tu sie ułożyć....a i emocje biora górę......przystanki co 4 godz....pierwszy dłuższy we Wrocławiu.....póżniej w nocy (szkoda ,że nie w dzien ,bo sama chętnie bym sie pobawiła)tutaj....poznajecie?

Obrazek



no ale co tam o przystankach......jechaliśmy ....jechaliśmy....Marta grała na Game Boy-u....a my z Robim podziwialiśmy widoki




Obrazek

ja oczywiście jako kierowca cały czas zerkałam na drogę

Obrazek


czuliśmy się bezpieczni ...bo "strażnicy sprawiedliwości" czuwali

Obrazek


widoki za oknem zaczęły się robić coraz ciekawsze zwlaszcza kiedy zaczął wstawać nowy dzień

Obrazek


Obrazek
hajduczek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3657
Dołączył(a): 23.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) hajduczek » 23.09.2010 15:47

Piotr nic nam nie spuchło :D ...a droga zleciała ,przeciez jechałyśmy do wymarzonego miejsca :D :lol: ......dużo ...dużo czasu zeszło na granicy HR,bo były straszne kolejki,powrotna droga trwała juz tylko 22 godz......





ale wracajmy do autokaru....czas leciał powoli ,ale miło ...do czasu gdy moje bystre oko wypatrzyło wodę...a niewyparzona gęba :wink: wydarła się...."Maaarta Jaaadran"......nadmienię tylko ,że Marta siedziała obok :oops: :lol:
no cóz ,w każdym razie co najmniej połowa autokaru dowiedziała się ,że to juz ...że widać już Adriatyk :D

nawet zdjecie zdążyłam zdrobić
Obrazek

a póżniej to już mam z setkę podobnych zdjęć :wink:
]

Obrazek


raz po raz wyrywałyśmy sobie z Martą aparat :lol: ale achów...i echów było co nie miara :lol: Obrazek


na krzyżówce Makarska-Split pan kierowca zwolnił i dał nam nacieszyć oczy widokami
Obrazek


a chudziutki Pan w bieli odtanczył niezłego break dancea wskazując nam kierunek :arrow: MAKARSKA

Obrazek
Następna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Wyprawy Robiego-Makarska 2010
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone